Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že existujou fail kompilace i z jinejch her nečiní kompilaci ze CP méně vtipnou. Jinak doufam, že odpalování tlusťochů nikdy neopraví.

  • x_ander

    Na jednu stranu máš pravdu, na stranu druhou se to takto dělá všude (ikdyž se např. hodnotí nejhorší filmy atp.) a navíc, jaký by měl smysl článek, kde by se např. vypíchlo 5 - 10 nejhorších her z těch které zmiňuješ (mobilní free2pay hry, odpad ze steamu atp.), když o takových hrách 99,9% lidí, kteří článek budou číst, nikdy neslyšeli a neuslyší?

    Z tohohle pohledu je spíše dobré (a pro čtenáře zajímavější) upozornit na "větší" hry (prostě takové, u které redakci stálo za to je recenzovat), které se nepovedly, byť je zřejmé, že i takový remake XIII určitě bude výrazně lepší hra než nějaká mobilní free2pay hra prolezlá reklamama. Jenže taková mobilní hra mě nezajímá, nikdy nezajímala a když se o její existenci (a o tom, že je špatná) nedozvím, tak se nic nestane. Ale o tom, že je remake XIII zprasená hra, se dozvědět chci, protože jsem ji sledoval a koupi zvažoval.

  • Na to netřeba upozorňovat. Stačí se podívat na hodnocení. 5/10 To leccos vysvětluje :-D Jinak máš samozřejmě pravdu.

  • To nikde neříkám. Jen upozorňuji na absurdnost téhle kategorie, do které z principu nikdy nespadnou nejhorší hry.

  • Corvus

    Takže aby redakce Games.cz najmula zhruba 10 tisíc externistů, kteří budou projíždět Steam (a jiné platformy) a kteří budou hrát ten největší free to play, indie, mobil odpad, aby bylo co do tabulky na závěr roku. AHA!

  • Myslím, že tohle je dost záludná kategorie. Protože ty nejhorší hry se vybírají jen z těch nejlepších a ty špatné se paradoxně do výběru ignorují :-D Jako neříkejte mi, že tenhle výběr je opravdu to nejhorší z toho co vyšlo, když vezmeme v potaz kolik třeba na steamu vychází asset flipů, kolik na mobilu vychází free2pay her, nějaké ty barbie hry pro děcka atd atd atd.... Jsou v tomto seznamu opravdu ty nejhorší hry? Nebo jsou tam paradoxně hry z top 1%?

  • Jack1947

    No ale nekupuju si ji aspon a sraačka je silné slovo ! Rád hraji nové hry co na tom že ne všechny jsou populární?  záleží na ůhlu pohledu. Vlastní omezenosti 😉🙂

  • Jack1947

    Hodnotit hru jen dle bugů je dost povrchní... To O ničem nevypovídá není to pecka ale není to ani zklamání ani nejhorší hra!

  • lito

    kdo říká, že je to nejhorší hra roku? Já rozhodně ne. Já jsem se hrou v pohodě. 7/10.

    Jinak ta tvoje objektivita je jasně subjektivní. Pokud někdo čekal funkční open-world mechaniky s RPG mechaniky, může to být pro něho nejhorší hra roku, protože hra mě některé mechaniky horší než mobilní hry.

  • mousekrup

    Je jasné, že CP77 není nejhorší hra roku, to je čirý trolling. Zklamání roku? Možná, ale nejhorší? Objektivně blbost :). (případně definuj podle čeho hodnotíš nejhorší hru ;) )

  • lito

    určitě😉.

  • Derp_1337

    Po 10 minutách, kdy jsem se moc nezasmál, jsem to vypnul.

    U podobných kompilací si většinou člověk udělá představu po zhlédnutí části videa. I když to samozřejmě není absolutní pravda, protože některá videa dokážou v určitých momentech fakt mile překvapit, ale to je spíš vyjímka.

    Neříkej, že teprve až na konci se schovávali ty "dobré" scény 😉

  • lito

    tak, jelikož jsi reagoval 12 min po mém příspěvků, a video trvá půl hodiny, tak je zcela zbytečné vést debatu, co je dle tebe vtipnější. Obhajuješ to jen z principu fanboye CDP. 

  • Derp_1337

    Nerudný?? Mě to video moc vtipné nepřišlo. Jsem si jistý, že z kompilací u GTA5, Fallout či Skyrim jsem se nasmál mnohem víc 😉

  • lito

    ano, přijde. Samozřejmě že viděl, ale tohle je mnohem dál. Např. když si borka sundá sluneční brýle a pod nimi další. Geniální! 

    BTW proč jsi pořád tak nerudný v rámci Cyberpunku. Ta hra se zapsala do historie a rozesmála spousty lidí :). 

  • Derp_1337

    To ti přijde vtipné???

    To jsi asi nikdy neviděl FAIL kompilace ze TES5: Skyrim, GTA5, AC: Unity nebo třeba Fallout 3 či Fallout New Vegas.

  • lito

    https://www.youtube.com/watch?v=4neUj6IgclQ

    která hra to má? :D

  • Derp_1337

    Mnoho recenzentů po světě si stěžovalo, že ta hra vypadá "staře". Grafika prý neodpovídá tomu, že to vyšlo v roce 2020.

    Je to věc názorů. Někdo to považuje úmyslně retro styl, někdo jiný za zastaralou grafiku.

  • skaven

    hej, prijatelny technicky stav mal aj Daggerfall svojho casu, len nesiel dohrat.

    Chces povedat ze Serious Sam 4 nemal prijatelny technicky stav?


  • Carnage666

    O drtivé většině sem ani neslyšel tak bych řekl že to o něčem vypovídá 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit