Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Murlock

    Torchlight 2 nad třetím místě je snad ještě kontroverznější volba než Diablo 3 na čtvrtém místě. Silně tu postrádám Dungeon Siege 2 a Last Epoch. A můj oblíbený Van Helsing až na 14 místě. A není to málo Antone Pavloviči?

  • Tak čirou náhodou hraju posledních pár týdnů Diablo 3 a Torchlight 2 na Switch lite a kam se hrabe Torchlight na Diabla. Diablo mě neuvěřitelně chytlo, hraju ho pořád dokola, už s 5. postavou. S každou se to hraje jinak, mají to fakt vymakaný. Torchlight mě omrzel po pár hodinách. Meště čekám, až se do slevy dostane Van Helsing a uvidíme.

  • Stephano

    Myslím, že nebyl. Je otázka, kdo vlastní práva. Na Myabadonware také zatím není.

  • Jevo83

    Harbinger bol na gog? A uz neni?😱

  • Stephano

    Mám hodně rád ARPG. Diablo I s Belzebubem HD - výborné. Dvojka s datadiskem sama o sobě skvost. Plus s Medianem XL nebo v remastrované verzi taky skvělé. Některé jsem nestihl. Ale dokupuji časem. Teď jsem např. koupil Victora Vrana a Van Helsinga, Sacred Grim Dawn je úžasný, měl bych mu dát někdy zase šanci. Path of Exile jsem hrál ještě, když o tom nikdo nevěděl a byla jen beta. Musím se k tomu vrátit. Jenže zároveň mě baví manažeři a Crusader Kings III + teď např. Chivalry II nebo Field of Glory Medieval. Mám rád náročné i jednoduché hry,  Většinou mám v compu 3 hry a 3 žánry, abych mohl krásně přepínat. A jedna z toho musí být oddechovka "když jsem líný hrát nebo poslouchám např. Games. cz :D) Titan Quest je moje srdcovka. Miluji antiku i ty světy. Koupeno před skoro dvaceti lety jako vánoční dárek. Akorát nevím, zda to nějak nezkazili. Pamatuji si, že jsem to dobře dával a teď i na 1 levelu musím obyčejného satyra proklát mečem 10x... Zkoušel jsem i tu možnost vymaxovat se předem a stejný výsledek. Zabití okamžité a to jsem měl hodně HP. Strašně moc mi chybí sci-fi. The Ascent je dobrý, ale zatím jsem moc nenahrál. Kež by se vrátil na GOG Harbinger. A Hades je naprosto skvělý. :) Torchlight je dobrý, ale atmosféru Diabla II nebo Grim Dawnu prostě nemá. Diablo III jsem recenzoval pro jeden větší web. Dneska bych mu dal méně. Ale užil jsem si jej. Diablo IV se mi nesmírně zamlouvá, když tam bude víc Path of Exile a Grim Dawn, bude to jen dobře. Teď se hodně zajímám o projekty s Kickstarteru a opravdu to mám na tak 10.-15 ročně a stovky restů na GOG. :D PS: a to jsem se ještě vůbec nedostal ke skvostům RPG jako je Mass Effect, Dragon Age Inqusition, Pillars Of Eternity nebo Divinity II Original Sin. :) Občas kouknu na módy pro Fallout 2, Vegas a 4. Teď vyšel na dvojku mód Olympus. Úžasné... a to Diablo I dejte výš nebo redakci vyplení David Grohl https://www.youtube.com/watch?v=y8-LH_VUROk :D

  • Alixon

    Sice to ještě plně nevyšlo, ale kdo má všechno odehrané a nevadí mu plně hratelná beta, kdy autoři sypou jeden patch za druhým i s mrakem obsahu tak doporučím LAST EPOCH. Dokonce je tam veliký focus na end game, ktereho je tam tuna a bude jen a jen přibývat. Skvělý craft a customizace skillu. Žádný mikrotranskace. Ta hra je defacto hotová, jen je pořád v bete. 

  • J.V.Stalin

    Diablo III hlavně tak vysoko nepatří. Ta hra je strašná i po všech těch slavných opravách...

  • Za mne bych dal - 1) Grim Dawn

    2) Diablo II

    3) Path of Exile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit