Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S. S tím technickým stavem jsem to přehnal. Ten ty, kterých se problémy týkají musí mrzet daleko víc než nějaká komunikace. Já jsem naštěstí zatím lucker a vše běží jak má.
  • Jako backer (Duke, tedy asi nejvíce ošizená verze) mohu říct je to, že chybějící odměny mě ani nemrzí, dostal jsem to co jsem především chtěl a to je hra se kterou jsem nadmíru spokojen (já na PC prostě zatím problém s bugy nemám a vize hry včetně mechanik jako ukládání považuji za výborné). Ale styl komunikace na první dobrou působil opravdu celkem arogantně a zamrzel. Toto podle mě nezvládli více, než diskutovaný technický stav.
  • Ja myslim ze ten clanek to vysvetluje docela dobre. Nejde tam jenom o to jestli lidi dostali co meli slibeno pri KS ale hlavne o to jakym zpusobem se to tem lidem reklo.
  • CRYPT
    Vaclave Pechacku - naprosto skvely clanek. Netusil jsem, ze Warpigs takto o**bali ty, co meli nadstandartni, potazmno nasypali vice penez do hry.

    Hra jako takova je zabavna, pribeh je famozni, porad si to vychutnavam, ale kdyz bych mel opravdu ohodnotit hru jako celek - tak 6/10 a to min +2 hodnoceni dela pribeh. Jinak tragedie
  • Krescz
    :D tak to si zabil
  • Já bych všechny odměny, kickstartery, Warhorsery a Kingdomy zakázal. A vůbec, místo hraní her hybajte do práce, holoto. Můj dědek ve 30. letech makal u sedláka 2 měsíce, aby si mohl koupit boty.
  • spoock
    upřímně, lidi můžou být rádi, že hru dokončili, stává se, že lidi kolikrát dostanou ... nic
  • Krescz
    Nikdy nekupujte zajíce v pytli. Tohle se už vědělo za dob Mezopotámie *7* dobře vám tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit