Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    To, že hru někdo upiratí, bych ještě dokázal pochopit. Ale že si pirát jde stěžovat na oficiální fórum, to je prostě nebetyčná idiocie :-D
    • Jestli ono to nebude spis tak, ze to ti chudaci maji koupene. Protoze ja nikoho kdo by si chodl na forka stezovat, ze mu to ci ono nejde, kdyz si to sam uwarezil, neznam. Proste to smazne jako nepouzitelne krap altenativne sosne opravenej crk. V 99% plati, ze kdyz nefunguje warez, nebude fungovat ani orig.
      • presne tak
    • spook.y
      Přesně tak! Teď jsem to chtěl napsat. Blbci *2*
      • V dnešní době zabugovaných her samozřejmě pirát nemůže tušit, že je to schválně. Takže označneí "idiocie" a "blbci" se mi zdá příliš velkohubé.
        • pirát má hlavně držet hubu a bejt rád, že může hrát zadarmo... :D ne ještě kňourat, že mu nefunguje něco, za co nezaplatil :D
        • x_ander
          Proč velkohubé? Když něco upiratíš a nefunguje ti to, tak je to tvůj problém a proč by ti měl nekdo na ofiko fóru pomáhat? Je vedlejší, jestli je to bug hry samotné, warezové verze nebo cokoliv. Ale člověk, co s tím jde na fórum a nechá se takhle nachytat, je prostě idiot, to se na mě nezlob.
          • To je pravda, zvláště když má veřejný profil a každý se může přesvědčit, že tam tu hru nemá... Otázka je spíše, že člověk chce mít možná jistotu, že ona "chyba" nebude i v draze zaplacené hře. Protože i legální verze mohou mít chyby bránící ve 100% hraní (nedávno např. poslední Batman, kde nešlo vyšplhat do trubky a dohrát misi, opravil to až patch po pár týdnech, jednalo se totiž "jen" o vedlejší misi)
      • wenceslaus
        Včera kdosi ("Jedine Patys") na facebooku sdílel, že ho hledá policie ČR. Někteří jsou proste tupci od přírody :-D
  • Vtipná je ochrana Army 2. Nejdřív rozhazuje míření, pak přehazuje ovládání (A místo D apod.) a nakonec hráče promění v racka *1*
    • Jo a nakonec zjistis, ze se presne stejen chova i koupena .... nekolikrat sem dohral flashpoint/resistance, ale tohle uz je sragora jak svin. Naprosto tragicky i na velmi nadprumernym HW ... divne lagujici ovladani ...
    • hmm a nakonec si to koupis a je to sr**ka....
  • Corvus
    Výborně! *1*
  • Tohle je vůči pirátům velmi zákeřné.
  • Ochrana je to vtipná, jen mě lehce děsí co se stane, když hra nepozná že je originál. Stalo se mi to s jednou starší hrou, a než to opravili, tak mi to totálně tu hru znechutilo, protože tohle opatření spočívalo v nenápadém zvbyšování obtížnosti až do úrovně, kdy nepřítel, kterého jsem sktěží viděl dalekohledem vytáhl pistoly a stou mě zastřelil. Schválně kdo uhodne o jakou hru se jednalo *4*
    • wenceslaus
      "Originální hry se nevytrácejí" :-) Ale o zvyšování obtížnosti slyším poprvé.
    • Operation Flashpoint - vždycky si na ni při zprávách o tomto typu ochranu vzpomenu.
      • Přesně tak. Snad první hra o které vím, že něco takového měla
        • A pokud vim, nejednalo se o anti-pirate ochranu, ale o feature. Pokud jsi se vzdalil na mape dal nez bylo v planu - pic. V jednom videjku se o tom zminoval sam velky Dan Vavra.
          • Jednalo se o anti-pirate ochranu, která bohužel v první vydané verzi jako pirátské detekovala i originály *1* . Skončilo to lisováním DVD (v té době vlastně možná CD) s opravenou verzí, kterou vydávali herní obchody oproti účtence.
  • Ajo.... to jsou celkem pěkné "ochrany" *1* Asi musi byt vtipne, kdyz si pujdou stezovat na ofi forum.. :)
  • Já tomu nějak nerozumím. Když dokážou odhalit piráta, proč mu tedy dovolí vůbec hrát? To je naschvál takhle "efektní", nebo je nějakým způsobem jednodušší mu tu kopii zmrvit, než uplně zrušit? Vysvětlí mi to někdo, prosím? (seriozní otázka)
    • protože taková ochrana kdy to úplně zablokuješ se odhalí rychle. Ale když dáš "chybu" do půlky hry, tak než to někdo odhalí a zprovozní aby to šlo dohrát nelegálně, tak už si to stáhně dost lidí a pak si to může dost z těch lidí koupit aby to dohráli
      • Přesně tak. Dalo by se říci, že pirátská verze s touhle chybou je jakési demo a tím se hned zabije několik much jednou ranou. *3*
    • tak kdyz nekdo tu hru ,,crackne,, tak si vetsinou nevsimne, ze je tam nejaka ficura, ktera ve tretine hry to znemozni hrat dal...samozrejme ve chvili kdy se na to prijde, tak to byva pomerne rychle opraveno
  • Hra výborná, po záseku ve výtahu jsem ji na Steam koupil, nicméně se to dá obejít jednoduše aktivovanim noclip a hra bezi dal, proste doletite na misto, kam mel dojet vytah a cheat zase vypnete :-)
    • ty si ale .takze si za piratstvo! no pekne! ze ti neni hanba
  • No jo, ale pokud o koupi zjistíte, že je hra nepoužitelná, tak to na*ere taky solidně. Assain Unity jsou pro mne vyhozené peníze. Hra se seká jaxvina i když je věchno na minimu. Díky po*ebané synchronizaci s cloudem jsem musel některé mise hrát třkrát. Momentálně hraji pouze v offline modu, ale řešení to není. Nejlepší asi je hru upirátit, a pokud jsem spokojený, tak zaplatím.
  • Je tu hodně výmluv, že když si jí koupí a pak zjistí, že je to blbost. Dobrá, a když ji ukradnete a zjistíte, že se Vám líbí, tak si ji koupíte?

    Jinak poslední dobou, kdy jsou skoro každý den nějaké slevy na hry v dig. distribuci, tak si stačí počkat na tu svou hru a pak koupit ve slevě.
    • Ty slevy jsou taky blbý argument. Na STEAMu mám 0.52 éčka, a ještě jsem třeba neviděl call of duty za takovou cenu, takže NE. Stále je to o penězích sleva - nesleva.
      • alladjex
        me nikdy nenapadlo, ze kdyz se mi libi porsche, ze vlastne staci jit a ukrast ho na ulici.
        co me ale fakt nenapadlo, ze v nem muzu jezdit, vytahovat se ze sem ho ukrad a to proto, ze je na me moc drahy, kdyby stalo litr ... tak bych ho stejne ukrad
        • a co kdibys chtel ukract porse a projec se stim a pak by te chitli a ty zjistil ze misto porsche toje obic trabant ??
        • Ghost47
          Pirátství není krádež... lepší přirovnání by bylo, že lidi čuměj na koncert přes plot, místo aby si koupili lístky, a ještě si stěžujou, že akustika stojí za houby *4*
    • My piráti kupujeme zadarmo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit