Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si ale .takze si za piratstvo! no pekne! ze ti neni hanba
  • nechci nic rikat ale ale toje zivot zvikej si svet je zlej zakony sou na prd taky sem to zazil a taky od te doby nato prdim jo ve svete prezijou jen ty nejvichcanejsi xD sorry za cz. a je rozdil jak ty tu povidas neco o bytu nebo penezence pirateni te nemusi zajimat to se pucuje vis nekdo si koupy hru pak ji da treba na ulozto a ostatni lidi sito stahnou crackjnou a hrajou coje nato xD jajen tysi asi nikdy nepucil kamaradovi auto nebo muziku na dvd nebo nakej filmek xD ja jen ze kdiz sem mel ps3 koupoyl si hru tak mi bylo receno zeji nemuzu pucovat ze seto povazuje za piratstvi xD
  • a co kdibys chtel ukract porse a projec se stim a pak by te chitli a ty zjistil ze misto porsche toje obic trabant ??
  • Ghost47
    Pirátství není krádež... lepší přirovnání by bylo, že lidi čuměj na koncert přes plot, místo aby si koupili lístky, a ještě si stěžujou, že akustika stojí za houby *4*
  • Preju ti aby si vyfotili tvoje auto a udelali podle fotky kopii.

    *Upravil jsem stupidni prirovnani tak, aby to nebyl nesmysl*
  • ...jedno je isté...toľko KKTov ako v diskusii na games sa nenachádza nikde...a to som pre istotu omrkol aj konzolistu...a úplne najlepší sú tu niektorí českí náckovia s namachrovanými kecami...nasrať, hošani...:D
  • alladjex
    proc dobre jim tak? lidi ktery si hru koupili jsou slusny
    prijde ti ze mame slusny lidi povazovat idioty a zlodeje chvalit?
  • alladjex
    me nikdy nenapadlo, ze kdyz se mi libi porsche, ze vlastne staci jit a ukrast ho na ulici.
    co me ale fakt nenapadlo, ze v nem muzu jezdit, vytahovat se ze sem ho ukrad a to proto, ze je na me moc drahy, kdyby stalo litr ... tak bych ho stejne ukrad
  • alladjex
    preju ti aby ti vykradli auto, ukradli mobil, penezenku nebo vybrali barak. az se ti do ksichtu zlodeji vysmejou a policajti ti vysvetli, ze s tim nic nemuzou delat, vzpomen si na to co si sem napsal...
  • Ale já jej plně chápu a chápu proč se tu tak demonstrativně rozkřikuje . Být pirátem je filozofie která tě nespojí se systémovou ovcí, která může být pravidelně dojena skrz DLC ;) .
  • Fakt jsi takový vemeno nebo si na něj jen hraješ? :D

    Troll level -100/10. Musíš na sobě ještě hodně máknout chlapče.
  • Přesně tak. Dalo by se říci, že pirátská verze s touhle chybou je jakési demo a tím se hned zabije několik much jednou ranou. *3*
  • Ty slevy jsou taky blbý argument. Na STEAMu mám 0.52 éčka, a ještě jsem třeba neviděl call of duty za takovou cenu, takže NE. Stále je to o penězích sleva - nesleva.
  • My piráti kupujeme zadarmo :)
  • presne tak
  • aha takze v ramci celosvetovej "dumb-down" iniciative sa aj na "odbornych" weboch bude pouzivat nepresna a zavadzajuca terminologia, fakt skvele.

    Inak zaujmave ze pises o logike ("z pohledu logiky je to zcela v pořádku") a pritom tvoj vyrok vobec neni v sulade s logikou. "Pod zlodějem si každý představí někoho, kdo si něco vzal, aniž by za to zaplatil." to sa ti tiez trochu nepodarilo. Podla tejto tvojej fasa definicie by som kradol xkrat za den, napr minule som si v obchode zobral normlane bez zaplatenia nejaky reklamny letak, alebo som si prave z chladnicky zobral jedlo ktore som nekupoval/neplatil ja. - Je mi jasne ze to co som napisal je relativne hlupost, ale asi podobna ak to co si napisal ty.
    By ma este zaujmalo ako sa da logicky vycislit skoda ked si nieco nelegalne stiahnem.

    btw trestne pravo pozna pojmy kradez,lupez,prepadnutie atd, to len na spestrenie :)
  • "protože Croteam vás odhalil jako zloděje." tohle nech pisu na topkach alebo podobnych weboch ale nie na games. Ano nie sme na pravnickem webu ale na webu o hrach. Takze tu by clovek cakal nejaku uroven a nie takuto copyright propagandu/zavadzanie. Smutne ze redakcia sa drzi tejto linie :(

    pre mudrlantov, ani v anglictine (resp v amerike odkial sa najviac tlaci tato lobby) neni stahovanie kradez ale "copyright infringement"
    "not all copyright infringement results in commercial loss, and the U.S. Supreme Court ruled in 1985 that infringement does not easily equate with theft" alebo "Copyright holders frequently refer to copyright infringement as theft. In copyright law, infringement does not refer to theft of physical objects that take away the owner's possession, but an instance where a person exercises one of the exclusive rights of the copyright holder without authorization.[17] Courts have distinguished between copyright infringement and theft."

    Kazdy je dnes mudry, pouzivaju sa a znasilnuju sa vyznamy slov v ramci roznej propagandy a potom ked sa este niekto so zdravym rozumom a povie ze 2+2=4 tak je nakoniec on za blazna...
    To ze niekto niekomu sposoby skodu neni kradez, ked niekomu poskodim napr auto (cim mu vznikne skoda) tak ma nikto nebude volat zlodej, vsak?
    Tak neviem preco ludia maju potrebu volat piratov zlodejmi, ked prinajmensom vycislenie skody je znacne diskutabilne a otazne (kdezto pri kradezi to je relativne jednoduche).
  • no ty si riadny troll, vies o tom ze denuvo uz prelomili (DA:I je cracknuty) takze Denuvo je imho v passé (dobre mu tak).
  • protože taková ochrana kdy to úplně zablokuješ se odhalí rychle. Ale když dáš "chybu" do půlky hry, tak než to někdo odhalí a zprovozní aby to šlo dohrát nelegálně, tak už si to stáhně dost lidí a pak si to může dost z těch lidí koupit aby to dohráli
  • Hra výborná, po záseku ve výtahu jsem ji na Steam koupil, nicméně se to dá obejít jednoduše aktivovanim noclip a hra bezi dal, proste doletite na misto, kam mel dojet vytah a cheat zase vypnete :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit