Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Aha, hmm a co kdzž to bude originální hra kterou si koupil poctivý uživatel... co no? nayvou ho takz pirátem. Přiznají že hra má bugy, dostane kompenzaci... obávám se že tyhle "ochrany" nakonec budou mít v sobě víc škody než že přinesou nějaký účinek.

    Ne ne budem radší bojovat s větrrnými mlýny, než aby jsme dělali lepší hry, makes sense to us. *4*
  • Jednalo se o anti-pirate ochranu, která bohužel v první vydané verzi jako pirátské detekovala i originály *1* . Skončilo to lisováním DVD (v té době vlastně možná CD) s opravenou verzí, kterou vydávali herní obchody oproti účtence.
  • Vtipná je ochrana Army 2. Nejdřív rozhazuje míření, pak přehazuje ovládání (A místo D apod.) a nakonec hráče promění v racka *1*
  • "Croteam vás odhalil jako zloděje" - opět ta nekonečná hloupost, stahování čehokoliv (včetně předkožky) není trestný čin. V případě filmů a her se jedná jen o porušování autorských práv, nikoliv o zlodějinu. V případě stahování předkožky se většinou jedná jen o onanii (činnost, kterou zjevně provozoval autor při psaní tohoto článku).
  • Autor článku ale zapomněl zmínit, že doposud se všechny uvedené "ochrany" podařilo prolomit. Včetně té v GTA IV a Operation Flashpoint.
  • A pokud vim, nejednalo se o anti-pirate ochranu, ale o feature. Pokud jsi se vzdalil na mape dal nez bylo v planu - pic. V jednom videjku se o tom zminoval sam velky Dan Vavra.
  • V dnešní době zabugovaných her samozřejmě pirát nemůže tušit, že je to schválně. Takže označneí "idiocie" a "blbci" se mi zdá příliš velkohubé.
  • wenceslaus
    Včera kdosi ("Jedine Patys") na facebooku sdílel, že ho hledá policie ČR. Někteří jsou proste tupci od přírody :-D
  • wenceslaus
    "Originální hry se nevytrácejí" :-) Ale o zvyšování obtížnosti slyším poprvé.
  • Přesně tak. Snad první hra o které vím, že něco takového měla
  • Doufam,ze v cr poleze piratsvi zase poradne nahoru. Treba nas pak steam vyradi z Euro Tier 2 grupy....
  • Operation Flashpoint - vždycky si na ni při zprávách o tomto typu ochranu vzpomenu.
  • definuj co je zlodejina pan chytrej
  • Ochrana je to vtipná, jen mě lehce děsí co se stane, když hra nepozná že je originál. Stalo se mi to s jednou starší hrou, a než to opravili, tak mi to totálně tu hru znechutilo, protože tohle opatření spočívalo v nenápadém zvbyšování obtížnosti až do úrovně, kdy nepřítel, kterého jsem sktěží viděl dalekohledem vytáhl pistoly a stou mě zastřelil. Schválně kdo uhodne o jakou hru se jednalo *4*
  • spook.y
    Přesně tak! Teď jsem to chtěl napsat. Blbci *2*
  • x_ander
    To, že hru někdo upiratí, bych ještě dokázal pochopit. Ale že si pirát jde stěžovat na oficiální fórum, to je prostě nebetyčná idiocie :-D
  • Corvus
    Výborně! *1*
  • bylo to obejity hned v prvnim vydani scene grupy...to nesmite stahovat ten cinskej bordel
  • Ještě, že se tu hru hrát nechystám, jinak bych v tom výtahu zůstal trčet taky. *5*
  • Ajo.... to jsou celkem pěkné "ochrany" *1* Asi musi byt vtipne, kdyz si pujdou stezovat na ofi forum.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit