Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Však na tom není nic ke stydění. Stydět by ses měl ale za to, že s tím tvrzením lezeš do diskuze.
  • Som pirát a nestydím sa za to!
  • no je to paradox dospeláckého hráče.. když jsem byl mladý a měl jsem čas, neměl jsem na ty hry prachy. Nyní mám ty prachy, ale nemám na hry čas..
  • peaNutz
    Nebál bych se. Vzhledem ke způsobu vyjadřování o Židy nepůjde. ;)
  • Koupyl sis hru? No, tak to snad mluvi za vse:)
  • Je tu hodně výmluv, že když si jí koupí a pak zjistí, že je to blbost. Dobrá, a když ji ukradnete a zjistíte, že se Vám líbí, tak si ji koupíte?

    Jinak poslední dobou, kdy jsou skoro každý den nějaké slevy na hry v dig. distribuci, tak si stačí počkat na tu svou hru a pak koupit ve slevě.
  • Proto se napřed dívám na let's playe a podle toho se rozhoduji. Hlavně od uživatele "TotalBiscuit, The Cynical Brit" Ten je má na velmi vysoké úrovni.
  • Ja se klidne priznam piratim hodne casto proc ? jednoduche uz hodnekrat sem si koupyl hru a byla to kravina a co myslite vratej vam peize v obchode nebo vimenej vam ji za jinou ? ne nevimenej vidavaj se snad dema ? uz dlouho sem nevidel demo a stejnak vam toje k nicemu protoze v demu tam daj jen ty nejlepsi momenty aby nalakaly zakazniky proto stahuju hry a kdiz semy to liby a neni stim zadnej problem priklad bezi to paradne neksou tam bugy a jeto dobre tak si hru koupym hlavne kvuli multiplayeru sing player uz sem dlouho nehral poradnou hru . ps sorry za cz
  • Pirat ale nikomu nic nebere. (Pokud nenabehne s paskou pres oko do obchodu a nevybere regaly...) *7*
  • Jestli ono to nebude spis tak, ze to ti chudaci maji koupene. Protoze ja nikoho kdo by si chodl na forka stezovat, ze mu to ci ono nejde, kdyz si to sam uwarezil, neznam. Proste to smazne jako nepouzitelne krap altenativne sosne opravenej crk. V 99% plati, ze kdyz nefunguje warez, nebude fungovat ani orig.
  • Jo a nakonec zjistis, ze se presne stejen chova i koupena .... nekolikrat sem dohral flashpoint/resistance, ale tohle uz je sragora jak svin. Naprosto tragicky i na velmi nadprumernym HW ... divne lagujici ovladani ...
  • Jo a nejlip jsou na tom ti, co si neco podobneho koupi a pak jim jeste nekdo rekne, ze to ukradli. Dobre jim tak.
  • hmm a nakonec si to koupis a je to sr**ka....
  • tak kdyz nekdo tu hru ,,crackne,, tak si vetsinou nevsimne, ze je tam nejaka ficura, ktera ve tretine hry to znemozni hrat dal...samozrejme ve chvili kdy se na to prijde, tak to byva pomerne rychle opraveno
  • Já tomu nějak nerozumím. Když dokážou odhalit piráta, proč mu tedy dovolí vůbec hrát? To je naschvál takhle "efektní", nebo je nějakým způsobem jednodušší mu tu kopii zmrvit, než uplně zrušit? Vysvětlí mi to někdo, prosím? (seriozní otázka)
  • ano..to je přesně to, co chtěl říct...
  • Typický slovenský white trash ještě s židama v rodině *1*
  • Ty jsi debil, proč bych měl mít originál windows? Vzpamatuj se ty maďar hlupy.
  • dospěl jsi a je z tebe krásný čestný muž
  • ucho
    Jen hloupé slovíčkaření. Každému je jasné, o co jde. Ono je jednodušší psát o "zloději" než o "člověku, který porušil autorská práva". Z pohledu práva je to nepřesné, z pohledu logiky je to zcela v pořádku. Pod zlodějem si každý představí někoho, kdo si něco vzal, aniž by za to zaplatil. No a představ si, že piráti si taky něco berou (bez dovolení), aniž by za to zaplatili. Tedy přirovnání zloděj je zcela v pořádku. Tvůj výkřik bude mít nějaký význam až v momentě, kdy někdo bude dělat právní rozbor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit