Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála her, která dokáže udělat tolik úžasných příběhů až by se z toho dal sepsat i nějaký román! Pro lidi, kteří mají malou představivost a nedokáží se do toho pohltit NEDOPORUČUJI! Hra je převážně o představivosti. Jen nedokážu pochopit, že tahle hra to dokázala a kdyby si z tohohle nějaký (bohatý) herní programátor vzal příklad a udělal pořádnou propracovanou, graficky pro dnešní děcka přijatelnou a multi-player funkční... Dal bych za to i 2000 kč!

    PS:(narážka na DayZ) Kdo by si v troufl zaútočit na slabého člověka, který by někde sehnal alkohol, AVŠAK by ten slabý člověk byl nakažen a daná osoba by mu sebrala jeho alkohol,oblečení a přitom riskovala nákazu? Myslím, že by se tohle v DayZ nestalo :D
  • Je mi 14 !!!! a hru si užívám :D
  • I kdyz obvykle do diskuse neprispivam, tak u teto hry udelam vyjimku, tak moc me ta hra uchvatila. :)

    Jenom dve hry jsem byl schopen hrat do 7 do rana a tahle je jedna z nich... ta druha je WoWko v dobach my nejvetsi zavislosti. :)

    Narážim zde na naprosto absurdni (v dobrym slova smyslu :)) situace jako kdyz po mne chteli nejaky straze neco cenneho, aby me pustili do nejakyho komplexu. A ja jsem jim dal svou jedinou cennost v te chvili, coz byla moje prava bota :D
  • Ach boze, potrebuju dodelavat pracovni resty z proflakaneho prosince a vy tu vybalite takovou haluz. Kdyz jsem zjistil, ze mam hru v knihovne (asi z humble bundle) tak jsem jen zkusmo nainstaloval a uz to hraju 20 hodin.
  • On si totiž myslí, že je posel pravdy. Proto to píše..
  • Ty jsi pusť Miley Cyrus a do toho si zahrej Destiny a přitom koutkem oka koukej na transformers. Jmenuj se mainstreamovou šlapkou roku ty debílku a nepruď tady slušné lidi. Nikoho nezajímájí tvoje pubertální problémy.
  • metoda léčení "pošlu tam jednu modrou, jednu bílou a jednu červenou pilulku a to by bylo aby mě to nevyléčilo" tady docela naráží *1*
  • Při hraní týhle hry si řikám, jakou mám kliku že jsem se nikdy opravdu neztratil v divočině, nejspíš bych byl do dvou dnů mrtvý, protože bych umrznul první noc, snědl otrávené bobule, zemřel na průjem po požití nepřevařené vody, infekci z nesprávně ošetřených ran, požití nespravných léků nebo by mě roztrhali vlci, případně žízní či hlady *1*
  • jo, narazil jsi na to cim me ta hra dostala :-) Zatim nejlepsi prispevek tady :-))
  • Keyz
    Podle toho co píšeš to je skutečně propracováno.
    To je jistě skvělé a snad si to najde publikum. V tom je krása PC. Mnoho různých odvětví a každý má možnost si najít to co chce. I když já třeba dávám důraz na realistickou grafiku...

    Něco podobného bych rád viděl jako SP s lepší grafikou. Hlavně ne na tahy (to zcela [pro mě] ničí ten pocit věrohodnosti). Během tahů lze vymyslet šílené kraviny které tahy umožňují. Sice dané kraviny lze vymyslet i během RT boje ale tam to hlavně umožňuje slabá A.I které nereaguje jak má na lidskou vynalézavost. Případně to umožňují pravidla hry...

    Tedy snad se to minimálně zaplatí a různorodost her bude na PC stále velká. Tolik k sobeckému a debilnímu vychvalování jak je něco exklusivního a nikdo jiný to nebude mít protože velká firma zlákala pracham tvůrce her...
  • Jo fakt to stojí za to, mám teď nahráno 18 hodin, hra se s člověkem občas nesere a do pár hodin umrzne, prostě špatně zvolený perky, smůla na počasí a loot.
    Jeden příběh pro inspiraci. S trochou štěstí jsem sehnal oblečení a kalhoty, dvě trička už udělají celkem teplo, navrchu raději to méně nápadné, co nevidím pes, vemu kudlu naostřím velkou větev a hle máme primitivní oštěp/kopí a jde se na psa.. no trochu mě ta potvora pokousala, naštěstí nic vážného, psa jsem stáhl z kůže a upekl snědl jsem co mohl, kdo ví kdy zas něco najdu k snědku (běžná strava jsou různé borůvky, bobule a sem tam houba a to díky botanistovi :) takže maso je super strava. Nehledě na původ. z dálky slyším střelbu... a jeje problémy, borec co honí s pistolí psa, raději sem se rychle vytratil do dalšího lesíku a z povzdálí to sledoval, pes to měl spočítaný, jenže ten borec mířil mým směrem, fakt sem si netroufal jít proti pistoli s mou omlácenou panvičkou, takže vyklizení pole a skrývačka, našel sem tělo, asi práce onoho týpka, fungl novej batoh! zázrak zabaluju svoje igelitky a vše hezky rovnám do batohu. Paráda batoh a skoro fungl novej, to se nestane často, a dokonce i bota, nasazuju i levou a konečně mám farmářky :D no a v tu ránu jsem dostal strach, sakra ten pes mě celkem pokousal hmm teče to, na hlavě, na ruce a noze, co s tím, hadry mám jen špinavý, ovazovat to bordelem to je tak na sepsi, takže to necháme tak, riskoval jsem a doplňoval vodu, nemám si jí v čem převařit, to bych si udělal i vyvařený obvazy... život je svině, ale já jdu dál a modlím se že ten pes nebyl nemocnej

    U kterého aaa titulu tohle JDE?
  • Od te doby co sis zmenil avatara uz to neni jako driv, z justina se ocividne stava muz ale ty si porad moc rozumu nepobral *1*
  • Ja to tak delam taky a prakticky porad. O prachy nemam nouzi, ale demicka nehraju, protoze do nich autori podstrkujou jenom to co se nejvic povedlo. Ja si chci hru doopravdy zkusit a potom se rozhodnout jestli ji chci vlastnit.
    Tady jsem to udelal taky, prestoze jsem to nechtel resit a psal jsem o demu. Hral jsem NEOS z torrentu celej den a nasledne ho koupil za plnou sobe a za par dni jeste kamosovi, jak jsem z toho byl nadsenej.
  • species
    Fuj kanibal.

    jinak -> hipster*
  • TheGGG
    Tak šup, upaluj se podívat na nějakou děsně kůl nezávislou sra*ku z tramtárie, pak si zahraj nějakou kostičkovanou matlaninu a jmenuj se na hypstera roku. Tydle internetové kulturní experty vyloženě žeru.
  • No uprimne texty tyhle hry jsou dost barvity, prestoze na filmy koukam v originale bez titulku, tak tady u delsich popisku neceho casto alt tabuju do translatoru *15*
    Ale v cestine bych to asi nehral, rad se naucim zbylej slang.
  • zase nemáš komu kourit pero? *7*
  • Chim
    MOŽNOST C - Nebudeš zdechlý a naučíš se konečně alespoň základy angličtiny.
  • Stoji za to si to koupit i za tech 15 co to ted stoji. Jednak budes hrat 1.0 + ted tesne po novym roce pravdepodobne vydaji prvni opravnej update a za druhe si tahle hra ty prachy opravdu zaslouzi.
  • Jazz
    To musí bejt smutnej život. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit