Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Tady těžce pracuje nostalgie. Si prolistuj staré Excalibury. Mimo téma, na Šlágr TV jsem narazil a pod vlivem něčeho veselého je to celkem sranda (na na pár minut).
  • posledni veta vse osvetluje, typickej konzument slagr tv *6*
  • frag.ment
    Máš pravdu, už u hry neprosedím 15 (+-) hodin denně abych pochopil základní principy a pak se konečně začal bavit. Ale samo, že je to o lidech a o tom, co tomu chceš obětovat. Já si zahraju párkrát do měsíce nějakou AAA hru a líbí se mi to (než si přijdou stěžovat sousedi, že mám domácí kino asi trošku moc nahlas :- ). Ale nejvetší šlágry v minulosti měly většinou nejkrásnější grafiku i hudbu.
  • sakra tak sem si to stahl v praci a jelikoz jsem mel chut tak to parim i doma. Opravdu velice povedena hra, z nejakyho duvodu mi atmosferou pripomina State of Decay, i kdyz to jsou diametralne odlisne hry
  • Draken69CZ
    Na to jak dlouho hraješ máš značně omezený pohled na věc. Co nebaví tebe může bavit jiné, je plno lidí co vyloženě vyhledávají hry které je až trýzní svou obtížností. Nevidím jedinej důvod proč by nemohli vycházet ať třeba absurdně těžké hry, pokud jsi hrál na automatech víš o čem mluvím, ale tvůj přechod na konzole značí že chceš hrát/bavit se snadněji třeba kvůli času mám to podobně.
  • frag.ment
    Tady ty flame v diskuzích už mě opravdu nebaví, je to pořád to same. Hraju už cca 24 let a prošel jsem snad všema platgormama. Teď hraji na konzoli (PS3/PS4) a je to dobrý. Tyhle hry, které mají kostičkovanou grafiku, naprd ovládání a zbitečně uměle nastavenou vysokou obtížnost nechápu. U her se má člověk bavit, ne ? Občas se naštvat, pochopit, co a jak a jít dál. A mimochodem grafika a hudba u hry dělá hodně, jen ti človíčci hrajíci si na "hardcorehrace" se snaží být "underground".
  • nemyslis snad Vaska Jebaveho?
  • Hádám, že jsi v té době ještě ani nebyl na světě.
  • a co teprv Otokar Březina :)
  • Majkl
    tak on takový Kundera tomu utekl taky jen o vlásek *4*
  • Ty blaho co teprv arthur Cock Clarke...
  • Chim
    Ano přesně tak. Používám tento přístup již delší dobu a nemám s ním žádný osobní-morální problém.
  • Zkus Shadowrun - ten je dobrý i dneska :)
  • Tak třeba já tenhle přístup používám u her, kde si nejsem stoprocentně jistý a nemají demo. 10-15% her, které vlastním jsem nejdřív vyzkoušel a pak teprve koupil..

    I když uznávám, že byl i případ, kdy jsem si hru nekoupil... (max 10 titulů)
  • A do práce za tebe chodil kdo? A nebo fungoval Mamahote? *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • A jeste si zapomel dodat,(jak mate vy zlodeji ve zvyku) ze kdy te ta hra bude bavit, tak si ji koupis. *1*
  • Sr_Lobo
    Jo, přesně takhle pubertálně sem to myslel a o nic jinýho mi nešlo *3*
    https://lh4.googleusercontent.com/-5sHJV5BTLZE/VF3tQ-p7HuI/AAAAAAAATCA/qz1NUlFZ2rs/w346-h230/zeman-dick%2B%25281%2529.jpg
  • pravda, pane prezi- ehm, Lobo, hra by měla být zakázána, autor toho jména vyřazen z učebnic *15*
  • Dračák *1* To byly časy
  • Chim
    K té cracknuté verzi bych si dovolil dodat, že nevidím nic špatného na tom, když si hru nelegálně stáhnu, otestuji a po půlhodině hraní opět smažu z PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit