Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo pane sofisto *12*
  • Pokud si z jeho " jaky dementy dneska pustej k internetu" usoudil, že uráží tebe, něco na tom asi bude, nemyslíš ? Potrefená husa se vždycky ozve.. *3*
  • Pro Ježíše: Ale jestli jsi četl knihu, jistě budeš souhlasit, že se spíš jedná o strhující post-apo příběh, o který se hra dle mého názoru úspěšně pokouší. Samozřejmě, že hry s otevřeným světem nejsou k zahození, ale už tu máme třeba Stalkera a pořádnou post-apo příběhovou koridorovku krom metra neznám (+ fakt, že hra byla na hard opravdu těžká, přidal něco na atmosféře . *4* ) . Jinak ale chápu, že se ti může zdát potenciál světa plně nevyužit, ale podívej se třeba na franchise LoTRa nebo Star Wars. Plně využitý potenciál tu také není, ale přesto je spousta slušných a dobrých her z těchto "světů" *3*
  • Ono naopak vytvorit neco libiveho je velice jednoduche. Mozek se prirozene snazi samocine delat co ho uspokojuje. Oble krivky, geometricke tvary, pestre barvy. To ruka jede sama. Vsak se podiv co speedartystu a designeru vsude je. Za par minut az sexy vykres. Takovy bleps umi kdekdo. Umeni je vystoupit z tohoto endorfinoveho opojeni a poradne zamakat. Tak se vytvori neco hodnotneho. Stejne potom prijde nejaky pepicek a rekne ze si da radsi vodu s cukrem nechapajic proc by to pivo nekdo pil kdyz je tak hnusne a hořké. Vsak on jednou dospeje. mozna
  • nechápeš evidentně vůbec nic :-*
  • tohle neni retro ale aktualni kousek
  • Jambbo
    Graphic whore
  • Draken69CZ
    Nesuď je podle vašich měřítek, přece jenom my na západě...
  • Lol keby to vyzeralo aspon ako Fallout 2 ktory ma stale daco do seba. PC nerdi su asi z ineho vesmiru a byt cool znamena citat knizky na hlinenych tabulkach, nahravat si bluray film na diskety a obut si kapce z vreca a ist ostepom lovit jelene do najblizsieho parku...
  • Dogkiller
    Jsem rád, že sis to tak pěkně užil a přeju ti to. Ovšem pokud by to byl opravdu takový nářez jak říkáš, tak by hra nedostala pouhých 8 bodů (což ve zdejší pokřivené bodové stupnici značí pouze lepší nadprůměr), ale měla by plných 10/10 (obzvláště na zdejším webu, který zbožňuje nezávislé hry se škaredou grafikou). Touto dedukcí jsem došel k jasnému závěru, že dle mé přísné ale spravedlivé hodnotící stupnice by hra nedostala více než 3/10, a tedy si ji v žádném případě nekoupím.
  • Máš samozřejmě pravdu *4* .
  • Zrovna u Metra pociťuji jistý hoŕkokyselý pocit z toho, že nevyužili plně potenciál knižní předlohy (a nejde mi o to, aby hra vyprávěla totožný příběh, jako kniha).
    Jak by asi vypadalo nelineární otevřené akční rpg z tohoto světa, se raději neodvažuji pomyslet.
  • Ano, ty mně můžeš taky... Kdybych věděl jak inteligentně si budu připadat, tak bych vyzvracel také nějakou latinskou frázi...
  • Chápu tě dobře, že stříhání nehtů je umění a autogen technologie?
  • Je to výborná postapo hra se skvělou atmosférou... už proto stojí za to si ji zahrát...

    Dřív jsem taky byl proti hrám/filmům s knižní předlohou. Protože kniha je prostě vždy obsáhlejší.. ale řekl bych, že je to chyba. Jen je potřeba k tomu přistupovat jak k jinému pohledu se stejnou tématikou...
  • tuhle hru udelal celou jeden clovek
  • Hra je výborná, v grafice nevidím nejmenší problém. S trochou představivosti...
    Řekl bych, že na hře je nejlepší to, že mě smrt neodradila. Právě naopak, s ještě větší chutí jsem se do toho pustil znovu s cílem přežít aspoň o den dýl :)
  • Paulcz
    I navzdory knižní předloze ?
  • Zrovna Metro bych za odpad neoznačil, minimálně první díl...
  • Grafika je u hry totalne k hovnu. Uz nejakej patek plati ze kdyz ma hra peknou grafiku musi me SAKRA zaujmout abych ji vubec zkousel, protoze v 99% jde o totalni odpad jako treba Call of Duty, Metro a podobne bullshits ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit