Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovšem pozor, už tady bylo "CS" v real-time textové podobě :D (zapomněl jsem název, znalci jistě pomůžou) *1* *1*
  • Dokaz to, ty kecko.
  • Pro lidi se vkusem tohle je normalni hra, takze +redakci za dobry vyber.
  • Chim
    I já děkovat *3*
  • Já v trabantu jezdim. A můžu zodpovědně prohlásit, že co se zábavnosti týče, strčí většinu moderních rodinnejch aut hravě do kapsy.
  • Pardon, to měl být reakce na Drasťu.
  • maros.goc
    to už sa všetky normálne hry minuli, že sa musia recenzovať hry bez grafiky?
  • Lidi jako ty nemají názory, jenom blitky. A když se o neco jako nazor pokousis, je to jen papouskovani cizich nazoru *7*
  • MickeyMutant
    Spíš straw man a každopádně non sequitur.
  • Dogkiller
    Mně je blbě z lidí jako ty, co nedokáží přijmout jiný názor a uráží ostatní diskutéry. S takovou by ti ten ban opravdu patřil!
  • blixa
    Už to běží, díky za upozornění.
  • jestli máš dojem, že něco tak rozdílného jako technologie a umění se řídí stejnými zákonitostmi, znamená to taky, že vážíš pravítkem a nehty si stříháš autogenem?
  • NAREZ!!!!

    Hru jsem zkousel v demu vicemene z nudy potom co jsem si ji vsiml na homepage GOGu a po cca 2 hodinach jsem bel dost zaskocenej. Puvodne me totiz na hre zajimalo hlavne to ze jde o tahovku z postapo a ze ma hexovou mapu.
    Uz v demu jsem si ale rikal ze to vypada na pocin roku, protoze obsah hry a hlavne tahove, textove kontextove souboje me dost zaujaly.

    Po nakupu plne verze za plnou palbu na steamu jsem zazil neco na co si nepamatuju vic nez 10let od prvniho falloutu - JA HRAL 6dni v kuse +-16h za den! *14*

    Nebudu to natahovat, rozhodne ignorujte prvni dojem z obrazku, protoze je totalne irelevantni a pokud jste ze stary skoly ala fallout1+2, neni o cem - zkuste demo!
    Zadna recenze ani nic jineho Vam neda ani zlomek toho co s hrou zazijete pokud ji date sanci.
  • Nejsem proti pixelované DOSovské/Staro-konzolové grafice, ale alespoň to UI a menu by nemuselo vypadat jako by ho po večerech hned co si udělá úkoly do školy vytvářel sedmiletý Pepíček v malovaní.
  • Jako retro to oznacujete jen vy, tohle neni retro. Pro vas je retro vsechno, co ma starsi grafiku nez cryengine. Jste jen bez fantazie a musite mit vsechno naservirovany, to je vse. Kdyz vas to nezajima, tak tu nebrecte a jdete zpatky na AC.
  • Prosim zakazte mi nekdo nejak chodit sem do diskuzi... dejte mi ban nebo neco takovyho. Ja se neudrzim a prectu si to tady a je mi uplne do place z toho jaky dementy dneska pustej k internetu.
  • bud si nehral posledni build, nebo nepochopil mechanismy a Neo Scavenger je ve svym zanru klenot
  • Normalne by takova hra mela tak max hodnoceni 5. Ale kdys to oznaci jako RETRO lup a je tam hned 8+.
  • EVE Online uz zacal =D

    (a jo, EVE jsem hral asi dva roky)
  • No hral som Long Dark a je to pekná blbosť. Sedíte v miestnosti s drevenými bedničkami a zamrznete , lebo nemôžete v hre rozlámať debničku a urobiť si oheň v peci , ktorá je v miestnosti a pritom máte zápalky. Alebo zomriete od smädu ,pretože si nemôžete nad ohňom roztopiť sneh a vypiť ho. Takže väčšina týchto tkzv. Survival je krajne nefér a s realitou a schopnosťou prežiť má málo spoločného. Predpokladám , že toto nebude o nič lepšie. Aspoň podľa prvých reakcíí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit