Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Nesouhlasím : Až na narážku na cracknutou verzi je jeho příspěvek jedním z mála přímo ke hře a hratelnosti . Chcete li soudit podle toho že přiznal zdroj potěšení - suďte . V každém případě já jím neopovrhuji , protože vidím jak to chodí ve světě okolo a tím jediným čím skutečně opovrhuji je falešná morálka .
  • victor
    Re Lobo : Co asi tak znamená P.K.Dick ??? . Hledej a třeba najdeš i něco jiného než tvoji prvotní pubertální asociaci ...
  • victor
    V trvním traileru jste asi tři minuty jen koukali na tečky , kruhy a pár čar .... Ovšem všichni kdo přistávali letadlem v noci si uvědomí , že tenhle zážitek byl naprosto totožný - k navození zájmu to dostačovalo .
    Hru jsem koupil také v debut bundlu a přiznám se , že s grafikou problém tedy nemám . Naopak tohle byla první hra , kterou jsem si nechal Steamem sledovat už kvůli několika obrázkům inventáře , který vypadal na to , že pokud se autor nevzdá svých ambicí , tak tahle hra bude sahat do hloubky (narozdíl od sterilních očekávatelných orgií typu COD ,a posledních Battlefield , Crysis i Far Cry .
    Sice jsem ji od launche plné verze okusil jen jednou a trochu si povzdechl právě nad vyprávěním ve stylu nalajnovaných starých tahovek které jsem měl rád tak před patnácti léty , ale pokud tam alespoň nějaká míra generování obsahu zůstává tak to zas tak nudné být nemusí . No doufal jsem v tahovou strategii na dlouhé večery , poskvrněnou RPG systémem . Teď se tedy hra prezentuje jako občasně náhodně generovaná textovka (klasické adventortury rád nemám , právě pro neměnný příběh a prakticky nulovou znovuhratelnost ) .
    Ještě jí dám šanci ukázat jak moc je propracovaná , ale přítomnost permadeath´s mne možná neskutečně rychle opět odvane do tenat prostoduchých FPS s barevnými tygry , slony , a zkouřeným himalájským průvodcem .
  • Sr_Lobo
    A víte co anglicky znamená "Dick" pane redaktore .. *2*
  • MickeyMutant
    Dobrý. A teď zpátky k lopatě, ať máme v kavárnách co chlastat.
  • Bacha Chim, podle gramatiky by to fakt mohl být policajt.
  • Hrajete za Philipa Kindreda...Dicka :)
  • Dalsi socialni pripad!! A na takove mi slusni lide delame. *11*
  • Tak debilní přísvěvek jsem dlouho nečetl a to tu máme Veskoslava, Dela0, Walleta a další idioty
  • tadi policje česke republiki jste zatčen za kradeny softwer mate pravo vipovidat vsechno co nereknete bude pouzito proti vam
  • Paulcz
    Tak to sis myslel špatně. Deskové hry ?!
  • Chim
    Testováno cca půl hodiny na cracknuté verzi !!!

    Hra bohužel není určena pro dnešní mainstream, takže lidé bez fantazie, většina dnešních dětí a takzvaní konzoloví hráči (pozor nezaměňovat s "hráči vlastnící a hrající na konzolách") a vůbec celkově nějakým způsobem retardovaní jedinci si tuto hru neužijí.

    Pro nás ostatní to může být zábava a hlavně výzva. Kdybych měl na hraní víc času, tak do téhle hry určitě jdu.
  • Kinet1c
    Ako nehral som a netvrdim, ze to nemoze byt pre niektorych ludi zabava na desiatky az stovky hodin. Osobne nemam nic proti predstavivosti, ale uprimne som si myslel, ze od toho su tu knizky. Dalej, ked uz si clovek ma predstavovat tak preco rovno hra nie je textovka ?
  • Říká maďar co jezdí s cirkusem a krade lidem slepice.
  • fuj..to nemozu aspon to UI spravit pekne? a nie jak z 95teho?
  • DeDy
    Níže je příspěvek od Razora, který krásně ukazuje, pro koho tahle hra je. Hráč musí mít především fantazii. To že má hra škaredou grafiku, ještě neznamená, že je hra špatná. Číslo hodnocení hry je jen číslo, není to měřítko zážitku, který si hráč odnese.
    Pokud chce někdo hrát hru, která má permanentní smrt a z které si hráč odnese poučení, ať si zahraje Don't Starve.
  • alladjex
    sem na tom uplne stejne ;(
    pred casem sem kvuli tomu prestal cist games ... ale zas sem se vratil, pac clanky se mi libi
    v diskuzi obcas nekdo napise neco zajimaveho jako Razor vyse ... takze to nevydrzim se nekouknout ;(
    vetsinou je mi pak z toho ale blivno
  • alladjex
    Diky za info. Je strasna pakarna, ze 90% lidi tu jen urazi ostatni misto toho, aby napsala neco prinosnejo jako ty. Kdyby lidi psali postrehy a nazory nez ... to co se tu porad objevuje, meli by diskuze nejaky prinos. Diky tedy ze aspon nekdo obcas napise neco, co stoji za to precist.
  • chvála pánu bohu, tých odrobiniek zo smetiska herného priemyslu je stále viac a viac (minulý rok bol na ne bahotý) :)
    inak s tebou do bodky a písmenka súhlasím
  • A i kdyby na to byli programátoři sami, ty jim snad budeš zakazovat vymýšlet nové věci a něco vytvářet jenom proto, že někdo řekl, že grafika nejdůležitější? Jsou snad knížky retro? Nejsou. A to nemusí být nějak výtvarně "vymakané", nemusíš mít tuny výtvarníků kvůli ilustracím. Stačí ti jen autor, nápad a fantasie čtenářů, která očividně podle prodejnosti knih existuje. I když ty si možná ještě nedospěl do stádia si něco představovat, proto bych ti doporučil obrázkový slovník, aby si alespoň trochu rozšířil svůj rozhled *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit