Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Vidím to tak, že HL3 si zahrajou až děti našich dětí *1* Pokud vůbec *1*
    • Amylee.Anderson
      http://www.youtube.com/watch?v=0d6yBHDvKUw
      • vokr.cz
        :D
      • Mato1987
        mwahahaha :) GabeN je epic troll :D
    • podle mě na tom makaj, a až to představěj, tak všichni budem koukat s otevřenou pusou *1*
      • nekromant33
        Právě očekávání lidí že chtějí vidět něco, co nikdy předtím neviděli, možná může za to, že to Valve ještě neukázali. *1* Takový DNF naruby, kdy to byl plán Broussarda, že to bude ta nejdokonalejší hra pod sluncem. Třeba se Valve bojí s tím vyrukovat dokud to nebude ta jejich dokonalá hra s tím rozdílem, že jim jen tak peníze nedojdou takže to nepředaj nikdy nikomu dalšímu aby to dokončil a vyplivnul jako Gearbox
        • LuckyBaal
          tak jednu věc: do Gearboxu se (alespon kvůli DNF) nenavážej, oni dostali poaskvil kterej tak nějak poskádali a vydali. A mě ta hra bavila. Oni nemohli celou hru udělat od znova, na to nejsou peníze *13*
          • nekromant33
            Ja se do nich nenavazel, at uz si to po aliens zaslouzi nebo ne, za dnf nemuzou. Mozna za ten utocnej ton muze slovo vyplivnout, ale co uz. Podstata prispevku byla jinde
            • LuckyBaal
              já vim, Aliens mohli vypadat jinak, ale DNF prostě ne *1*
      • Podle mě všeho moc škodí a to i přehnaně dlouhé čekání na hl3. Na druhou stranu nic ještě neoznámili tak je nic do vydání netlačí. Ale moje "nažhavení" na hl3 postupně opadá a troufnu si říct, že nejsem ojedinělí případ.
        • On nemusí být hned HL3. Stačila by ep3 k HL2 *3*
        • on ti zas stoupne až ozámej HL3 :D
          • Já se hlavně těším na čarodějky v Zaklínačovi 3.. Samozřejmě i s iluzema :D
            jestli ti to nic neříká tak máš smůlu :D
            • gorkanczech
              Doufám, že Triss nechají ve stejné podobě jako byla ve dvojce. Jo byla pěkná až podmanivá :D
            • Rannucul a Yennefer ? Na Vernebergerku jsem teda zvědavéj Triss(nemužu napsat trisska tedy trollka ) byla pěkna *1* *1*
        • to je taky možný, já se na HL3 těšim, ani nevim proč, ale prostě všude kam přijdu tak se lidi těšej, tak se těšim taky *1* (ale hrál jsem i HL1 i HL 2 *1* ) - doufám, že prostě všem vytřou zrak *1*
  • Mato1987
    Gabe Newell je neskutočne múdry a chytrý chlapík, pravdepodobne môj najobľúbenejší herný vývojár. Je fakt škoda že nepozná číslovku 3 :D
    Ale niečo mi hovorí že po posledných oznámeniach a správach ohľadom vylepšeného fyzikálneho havok enginu sa niečo velké u valve chystá a nie, nie je to steambox ale pokračovanie polovičného života :) už by bolo aj na čase , šak je to už skoro 10 rokov od posledného riadneho pokračovania a samozrejme skoro 6 rokov od posledného dielu z half life univerza :)
    • Az na to ze Newell ziaden vyvojar asi nie je. Pozno este na prvom HL sa nejak aktivnejsie podielal ale pochybujem ze teraz nieco realne builduje na projektoch vo Valve. Skor robi dohlad a ked tak sa rype v tom co ho bavi. On primarne Valve tusim spoluzakladal a investoval do neho. Na vyvoj tam su iny ludia.
      • Mato1987
        To ale nič nemení na fakte, že je to vývojár, koniec koncov bol to je ho nápad vymyslieť a vytvoriť steam...A mimochodom GabeN ako jeden z mála CEO velkých firiem je neuveriteľne komunikatívny s zapája sa do rozhovorov s komunitou, často odpovedá na maily fanúšikov a prispieva aj na fórach. Preto je tak obľúbený medzi hráčskou komunitou.
        • V zasade je jedno ci je alebo nie je vyvojar, to je len terminologia :-) ale silne pochybujem ze to bol len cisto jeho napad vytvorit Steam, prakticky vzdy je to uslie viacerych ludi, skor asi boo podstatne prostredie, ktore asi bolo vo Valve pozitvne, na pustenie sa do tvorby cloud sluzby. Osatne myslienka Steamu nebola nejak nova ani v case ked Steam vznikal. A co sa tyka komunikacie tak nerobme z neho zasa nieco vynimocne. Jednak CEO to ma v popise prace a potom tych vyvojarov je viac, napriklad taky John Romero a John Carmack (ty komunikovali s komunitou v dobach ked Newell este asi ani netusil ze bude robit nejake hry), Clif Blezinsky, Ken Levin, kecal Peter Molyneux a dalsi.
          • Mato1987
            Pozri sa, poviem ti to takto, keď tí spomenutí páni tvorili hry, tak GabeN makal u software týmu v microsofte, tu ale nejde o to kto tu tvoril hry skorej, o tom sa tu nebavíme. I keď musím sa priznať Romero je po GabeNovi môj druhý najobľúbenejší herný vývojár, je škoda, že počas jeho velkej slávy investoval svoj čas a peniaze do niečoho, čo nebolo veľmi produktívne, preto o ňom už toľko nepočujeme, ale ináč je to fakt skvelý človek, priateľský a mimoriadne inteligentný.Ono vytvoriť steam bola myšlienka samotného Gabe Newella, to že systém vyvíjalo valve je druhá vec :)
            Tých ostatných ľudí v obľube nejako nemám, tí ktorí sa mi priam protivia sú určite CliffyB, Levine ale v poslednej dobe aj Molyneux so svojími megalomanskými a mierne uderenými vyjadreniami. Carmack si to u mňa a hlavne mnohých ľudí z PC komunity poondil tou jeho chorobnou upriamenosťou na konzoly za posledné roky...
    • No neviem či polovičný život. Rozhodne to znamená aj polčas rozpadu :D :D
      • Ano ano. Názvy všech starších half-lifů jsou fyzikální termíny *3*
  • EA - > uč se...
  • Budoucnost her je v budoucnosti. :-D
  • Gabeovi bych odnosil i děti, kdybych mohl.
  • Já už sem dávno pochopil, že žádnej HL3 nebo EP3 nebude, takže mě Valve může někdy v daleké budoucnosti jen překvapit.
    • Psychotic
      Tak nevím, IGN jako jednu ze svých předpovědí pro rok 2013 uvedli oznámení HL3 pro PS4 a XBox.
  • v ten den, ked konecne zacnu byt hry len na cloude, v ten den koncim s hranim *2*
    • Ale o tom vubec nemluvil...
    • presne mozna z hlediska cisel je v tom budoucnost a cloud-hrani pritahne dalsi nove hrace stejne jako miliony hracu FB her nikdy pred tim nehrali klasicke hry to, ale neznamena budoucnost pro dnesni hrace a uz vubec ne budoucnost her. Mozna klasickych hracu bude mene nez cloudovych ale bude jich porad vic a vic...
  • ak sa chce ten vyzraty brav priblizit k hracom, tak nech vyda Episode 3, jeho uzernicka schema menom Steam (ceny v USD = ceny v EUR? to ste kde videli) ma nezaujima
    • dickie uz aj tu trolujes? tebe nestaci svinit len sector? 1USD = 1EUR mu mozu diktovat trebars nejake medzinarodne zakony, alebo dohody, alebo aj nemusia...tak ci tak su na steame v akciach najlacnejsie hry siroko daleko a akcie su pocas celeho roka takmer kazdy den.
    • cely steam je iba jedno velke drm a je len otazka casu kedy vam to vyzrate prasa naserviruje streamovanie a leasovanie hier na cas

      a vy ovecky mu to este budete zrat az sa pri tom budete triast od blaha rovnako ako to robite aj teraz

      *15*
      • Black_Hand
        v leasovani her, pokud by byl zachovan take aktualni model steamu bych nevidel problem. ba bych to primo chtel.
    • Mato1987
      a kto ťa núti kupovať to tam :D vieš vôbec čo je úžera? :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=mfbT_qK8ndQ
  • Amylee.Anderson
    Tak hlavně ať ten claud dizajn nedávaj do HL3...
    • Ladislav_Loukota
      Tak vezmeme-li to zešikora, Garry's Mod a obecně maximální modovatelnost hry je vlastně skoro totéž, jen ještě nepříliš institucionalizovaná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit