Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • repcak.petr
    doufám že přidaj i národní týmy a extraligu *13*
  • Chybějící mody mě dostaly do kolen. Menu nuda, hrozná hudba. Nic na co jsem byl zvyklý z NHL 14. Ale ten hokej! To se nedá slovy popsat, hraje se to výborně, vše vypadá a hýbe se, jak má. Puk není nalepený na hokejce, bodyčkující hráči nejsou skály. Brankáři nepředvádějí super kouzelné zákroky.
    Takže puk odskočí i při zpracování, může hráči projet mezi bruslemi, opravdu máte pocit že je to hokej. Při bodyčeku často ztratí rovnovahu i hráč bráníc, spadnou tedy třeba i oba. Trefit někoho tvrdým hitem už taky není jen tak, pokud útočník nejede rovně. A když necháte volného hráče před bránou, tak to porostě většinou skončí brankou, chce to bránit precizně. Tohle je hokej, který jsem si vždycky přál hrát.
  • Ty si zaspal dobu kamo ne?Ty woe next gen to snad mluvi samo za sebe.
  • Jj, přesně tak. Taky jsem se dříve honil za pukem a sérii hrál od roku 93 na sega megadrive a mělo to své kouzlo:-)
  • Hej mato...pořád mi oplati sa mi kupovat na xbox360 nhl15? Alebo nie?..lebo citam tu že neni to to isté ako na novu konzolu..ak je to to isté co nhl14 tak to ani nechcem
  • Tak teda ako to je? Keď si Kupim nhl15 na xbox360 tak je to to isté ako na xbox oné?
  • Jack1947
    Fair enough
  • NHL 2004 je najlepší hokej na PC.
    http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=17
  • Mato1987
    Už to je lepšie, ale stále si nepochopil pointu, ktorú som ti v mojom poslednom príspevku už viacej zreteľnejšie ani nemohol naznačiť.
    V krátkosti ide o to ako EA okato zneužívajú svoje postavenie na trhu, že hráči ktorí chcú hrať hokej na svojich konzoliach s aktuálnymi súpiskami sú donútení zakúpiť si novú verziu hry za plnú cenu, ktorá je ale z obrovskej časti orezaná o podstatnú časť herných módov a rôznych iných drobností. A toto práve oni vedia, keďže fanúšikovská základňa tejto hernej série je stále pomerne slušná, aj keď to už nie je ako po ostatné roky. Okrem toho, prečo si myslíš, že EA nedávno prišla na trh s revolučnou novinkou s názvom EA access? Kde v podstate platíš za prenájom vybraných hier z katalógu 30 euro ročne, čo je hlavne pre športových fanúšikov fakt bomba a perfektná cena, ale problém nastane vtedy, keď ti predplatená služba skončí, potom v podstate stratíš prístup ku hre/hrám dovtedy pokiaľ si členstvo znova nepredĺžiš. Treba ale podotknúť, že medzi vybranými hrami nie je ani nové NHL ani NBA :)
  • K tvemu poslednimu prispevku:
    Inu dobra, davam ti zapravdu. Vycet chybejicich veci je vetsi nez bych cekal :O a par jich tam najdu i sam zasebe.. Nicmene zase mi prijde fair ze to rekli a nikdo jim za to platit nemusi do doby nez to daji dokupy. Sypu si popel na hlavu *3*
  • Mato1987
    Je evidetné, že stále nechápeš podstatné súvislosti, či už je to z dôvodu zaslepenosti resp. prílišnej inštitucionalizovanosti k distribučnej firme EA (Alectronic Arts)
    Dovoľ, aby som ti ich zrozumiteľnou formou (pozn. aut. polopatisticky) vysvetlil.
    NHL 15 na novú generáciu konzol (ps4 a xboxone) vychádza dnes v Severnej Amerike a o tri dni neskôr v piatok v Európe a na ostatných kontinentoch.
    Veľká vlna nevôle sa strhla vtedy, keď sa asi približne pred týždňom zistilo, že nový ročník NHL série nebude obsahovať niekoľko najobľúbenejších herných módov a rôznych iných podstatných drobností, ktoré jeho predchodca mal. Výpis týchto módov, herných mechaník a mnoho iného sa dá nájsť tu http://www.operationsports.com/news/760010/nhl-15-might-be-missing-more-than-we-anticipated-xb1ps4/
    Ako už iste vieš hra sa začala pred pár minútami predávať v amerike za plnohodnotnú cenu aj napriek tomu, že všetky tieto veci, ktoré predošlí ročník mal tak v novom ročníku v hre absentujú. Sami vývojári uznali a potvrdili ( http://www.polygon.com/2014/9/8/6121713/nhl-15-online-team-play-missing-patch ), že hru vydávajú nekompletnú a že niektoré módy do hry pridajú behom nasledujúcich pár mesiacov, čo je síce pekné, ale nič to nemení na fakte, že je to rana pod pás fanúšikom série a zneužívanie postavenia na trhu, kde nhl v podstate má nulovú konkurenciu a kde za cenu plnej hry dostávajú hráči polovičný produkt.
  • Mato1987
    Dovolím si poznamenať, že som našiel pár nezrovnalostí v tvojej odpovedi.
    Za prvé predošlá hra bola NHL 14 nie NHL 13 ako si ty nesprávne uviedol.
    Za druhé nebudú v NHL 15 na staršej generácií konzol len aktualizované súpisky ale aj nový komentátorský tým, takže tvrdenie, že to bude úplne rovnaká hra je nepresné.
    A za tretie, neviem čo znamená, keď je niečo a to citujem "strašne podivné". Keď som napísal, že mi prišlo troška divné, že demo NHL 15 nevyšlo na staré konzoly, som poukázal na neodškriepiteľný fakt, že EA sa snaží čoraz viacej pretlačiť NHL 15 verziu hry pre nové konzoly kde je tých noviniek podstatne viacej.
    Ak by si potreboval ešte s niečím pomôcť, kľudne sa mi ozvi, môžme sa dohodnúť aj na doučovaní v oblasti gramatiky a spisovnej češtiny formou online konferencie.
  • :D ..... jiste sis vsiml ze jsem nepouzil sluvka jako "podezrele" apd. protoze uz samotny clanek je dost mimo misu .... je to podano jakoby mela vyjit snad naka polofunkcni beta a tvuj HLUBOKOMYSLNY komentar se toho chyta presne tak jak bylo zamerem. Kdyby pan redaktor uvedl cista fakta, urcite by ses nemel ceho chytit :) Ja NHL hraju na konzoli co vysla tehdy nova gen., vzdy dostanu to co chci a ver ze me neprekvapuje ze pri launchi dalsiho next genu kdy je prekopano uplne vse se bude doladovat az za chodu. Toto je ta hluboka myslenka kterou jsem ti musel vypsat abys ji pri sve genialite vubec domyslel :) Takze pro ne-ovce bych pouze vzkazal ze bych se toho vubec nebal a par blbosti ktere se do hry dostanou az s postupem casu by me neodradili koupit jinak bezkonkurencni hokej natrhu v novym kabate. :-*
  • Mato1987
    Čiže ak to dobre chápem, tak si v podstate nič nové nenapísal, len si zopakoval to čo je napísané v článku, aj keď je nutné podotknúť, že to bolo vyjadrené pomerne inkoherentnou formou a trošku chaoticky, tak aj napriek tomu som si myslel, že tvoj komentár bude mať nejakú hlbšiu myšlienku.
  • na stary konzole jsou nove jen soupisky, takze budes hrat uplne stejnou hru jako NHL 13 na starou generaci. Next gen featury jsou pouze na xbonu / ps4. Takze opravdu strasne podivne.....................
  • puk*.. aby ses zas nahodou nechytil .)
  • ze to co pises ocividne svedci o tom ze sis precetl bulvarni titulek a ihned na jeho zaklade psal tva moudra, znalce :) A take to ze dnes je zcela bezny vydavat nedodelane hry za full prize a nasledne je lepit patchema dalsi rok... kapisto ? Stim jsi se podle toho co pises nikdy nesetkal. A to ze se vydaji dalsi mody etc. az posleze nema nic spolecnyho stim co pises. Jednoduse vyleze plna hra do ktere budou nake dalsi pridavky. Ono ale jen staci napsat takhle clanek aby se takovi jako ty chytli. Az to vydaj a bude to z 50% zabugovana hra jako treba Rome... kdy se bude vydavatel omlouvat za to ze nevidis chvilkama ani pul :D nebo neco podobnyho, pak bych te tu s podobnyma hodnocenima privital *3* *14*
  • Mato1987
    dokáže mi niekto preložiť, čo nám chcel nešťastný pacient v podstate zdeliť?
  • just dont panic kids....... :DDD titulek zas na urovni bulvaru.
  • wtf ? delas jak dybys objevil ameriku, podivej se co se deje kdekoliv jinde (schvalne pro blbe*ky nedavam konretni platformy at se detinsky nechytaji) prijde ti ze se vydavaji kompletni skvosty ?:D delas si srandu ze ? Navic cte tam nekdo zvas ze koupite snad obal hry za plnou cenu a hru samotnou si zahrajete az pak ? Nake dalsi funkce, nake dalsi mody, OK. Tituek zas strasne hloupe napsanej a presne plni ucel. Ovce ale nejsou ti co to kupujou (rad bych kdybych mel konzoli) ale ti co se chytaj tehdle debat o nicem :)....................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit