Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9: I když já sám jsem tu konzoli koupil až před pár dny, stejně bych si nedovolil ty, kteří si ji koupili hned po začátku prodeje, nazývat méně inteligentními ovcemi. Jsou prostě mezi námi hračičkové, co milují novinky, A když jim nevadilo, že se jim na to bude půl roku víceméně prášit, nevím, proč by to mělo vadit mně, nebo proč bych to měl kritizovat. Moje love neutráceli.
    Důvodů, proč dnes kupovat konzoli, je víc, ale to není předmětem diskuse. Bylo by to na dlouho a je to o otázce individuálního vkusu.
    Tu PS3 si užij. Každému, co jeho jest. ;-)
  • Jambbo
    To je už jako early access.
  • ...a ještě bych se rád zeptal,protože tady tahle recence na Game.cz psala o nhl 15 z většiny pro ps4,jestli pro předplatitele na ps3, tam bude to co v nhl 14(různé bonusy,zdarma DLC......atd)Včem bude horší a včem se zlepší,ale zajímá mě jen ps3.Jako,abych pravdu řekl,těším se na to,ale reklama na ps3-nulová,kdyby aspoň demo.
  • Mě by zajímalo jaktady někteří pánové odsuzují nhl 15 na PS3 když tam ani nevyšlo demo.Kde na to chodíte chlapi,to by mě moc zajímalo.
  • Mart9
    To máš jistě pravdu, ale pokud miluju hokej, už vůbec nevidím důvod letos kupovat novou generací konzolí (pokud už ji někdo hned koupil s tím, že si k tomu za necelý rok koupí NHL 15, je opět ovce a ještě k tomu o něco méně inteligentní).

    V podstatě je to náhodou přesně moje situace. Právě NHL je totiž jedna ze dvou her, kterou chci na konzoli hrát, a proto kupuju z mého pohledu momentálně stále ještě naprosto dostačující PS3.
  • V plné hře je. Znamená to, že si teda to NHL 15 naštvaně nekoupíš? *1*
  • Zajímá mě pouze jedno, bude mít brankář za sebou na síti flašku s pitím nebo bude formou placeného DLC?
    Dost mě to zajímá, protože tohle může rozhodnout o mé koupi. Díky
  • NHL 14 znám jen ze záběrů, ale rozhodně bych řekl, že je to úplně jiná hra...
  • Pokud by to pro někoho mělo smysl: Dnes mi na EA Czech potvrdili, že verze PS4 na PSN Store bude mít také češtinu. Osobně radši digitál než placku, takže pro mě jasná volba.
  • Pak jsou tu lidé, kteří konzoli doteď neměli, mají prvně rovnou nextgen a hokej milují, takže ti do toho jdou i přes tu cenu. To, co chybí, mě navíc stejně nezajímá, ale chápu, že většinu to zajímat bude.
  • Mato1987
    už len to mi bolo divné, že nhl demo nevyšlo na staré konzoly, chcel som si to skúsiť na ps3 ale jednoducho demo vyšlo pred týždňom len na ps4 a xboxone...
  • Mart9
    "Nemám z EA radosť ako sa stavajú k hráčom, ale čo mám robiť."
    Bohužel na tohle EA hřeší. Prostě to nekupuj, musíš být silný. Být tebou, hraju ještě rok NHL 2014 na tom, na čem si to hrál doteď.
  • Odulin
    Jsem silně na vážkách. Zkoušel jsem NHL15 na x360 a přijde mi to skoro nestydatě stejná hra*. Na PS4 se mi demo líbilo, ale zas takovýhle manýry se mi podporovat nechce. Co má člověk, fanda digitálního hokeje, dělat? :)

    * (jako nhl14)
  • Nie !!! Sú to ľudia ktorý sú fandové hokeja a predtým hrali každý diel nhl série a teraz keď si kúpili next-gen konzolu tak proste odmietajú byť tento rok z novou konzolou bez hokeja. Ľudia ako ja. Nemám z EA radosť ako sa stavajú k hráčom, ale čo mám robiť. Mne sa, ale nhl 15 celkom pozdáva grafika je lepšia, hratelnosť tiež a celkovo je to iný hokej. Najprv treba zahrať a potom niečo hovoriť nie ako to tu bolo keď sa vypustilo prvé gameplay video tak to všetci zprdli, že je to to isté a pritom sami vedia prd keď povedia takú hlúposť, že je to isté ako nhl 14.
  • Mart9
    Spolehni se, že si to spoustu lidí koupí. Říkám jim ovce.
  • Mato1987
    Takže oni v podstate predávajú polotovar za plnohodnotnú cenu , vlastne kupujete novú verziu predošlej hry, ktorá je drahšia ako NHL 14 a má menej módov a rôznych vylepšení ako predchodca?
    Kto by už len do tohto vrazil prachy?
  • Ja koupil kazde NHL od 04 a vypada to, ze letos se na to poprve vyprdnu. 14ka je dobra, tak to do NHL 16 vydrzim
  • Jediné co je fakt o hodně lepší jsou brankáři, kteří více chybují a je to díky tomu víc akční, ale za ty peníze to nestojí. Co je naprosto otřesné na nových NHL jsou trestná střílení.
  • Mart9
    Jaký ročník z těch minulých byste mi doporučili na PS3?
  • Drzost EA nezna mezi. Nejen ze NHL 15 na next gen je zjevny nedodelek postradajici radu zakladnich prvku, NHL 15 na PS3/X360 je prozmenu prachsprosta kopie NHL 14. Vcetne vsech animaci, vcetne vsech menu, proste jen zmenena cislovka. Neuveritelne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit