Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi neblaznete, bude to opet pecka .... vzdy se pred vydanim hemzi teorie ...ja hral demo a uz se tesim na plnou hru (NHL hraji od 2001)
  • hraju DEMO a tam kamera menit jde
  • Mart9
    NHL 2004 je nejlepší hokej na PC.
  • Odulin
    Dneska do toho taky půjdu, ale jen pro zajímavost se chci zeptat, jak je to s tou kamerou, dá se měnit?
  • Pořád si řikám, jak mi nový hokej na PC chybí, ale pak každý rok čtu podobné hlody a uvědomím si, že tohle fakt ani hrát nechci. NHL 09 případně NHL 95 (ano 95!) to jistí.
    Smutné kam anti-komunitní EA sérii dovedla, i další tituly..Tenhle polotovar si asi nakonec nekoupím ani na plánovanou PS4 a to jsem se, jako bývalý hokejista a pařan série od ročníku 93, hodně těšil.
  • Odulin
    Jj souhlas, na PS4 se mi ignite engine líbil. Tou stejnou verzí jsem myslel nhl15 a 14 na x360. Napsal jsem to idiotsky;)
  • vylepšené detaily neupozorňují na nové základy, to pozor. Právě opak bývá často pravdou. A nová fyzika se může naroubovat na starý engine. EA to tak vlastně dělá normálně i v jiných hrách.
  • *nenaznačovala
  • cože? Nikde jsem nečetl, že NHL má nový engine. Koneckonců gameplay videa to ani náznakem nenaznačovala. Prosím, odkuď máš informaci, že je to od základu nová hra?
  • S tím nelze nesouhlasit. Nicméně holt budu jedním z těch podporovatelů, protože jinou možnost ani nemám, když chci hrát
  • Nevyjádřil, jen já jsem se projevil jako někdo, kdo nechápe psaný text ;_)
  • Konečně rozumný komentář...
  • vyryty
  • na novy konzole je to udelany od zakladu nove. fyzika, detaily hracu atd je uplne na jine urovni. kdyz si zazoomujes v replayi treba na brusle, tak tam vidis i nejaky miniaturni napisy vyrity do cepele brusle napriklad :)
  • Da se to chapat... verze pro stary konzole jsou vicemene predelavky minulyho rocniku. Na novy konzole to je od zakladu postavena fungl nova hra. Rozdily jsou markantni. Uz jsem to hral :)
  • Teď se ukazuje, jaký dopad má ztráta konkurence. Škoda konce 2K hokeje.
  • Mart9
    Tak mně to taky nevadí, že se jim na to půl roku prášilo, jen na to mám svůj názor. Jde ale hlavně o to, že právě kvůli těmto lidem EA dostane spoustu peněz i za osekanou/nedodělanou hru, kterou takhle vydá stejně právě proto, že NHL 15 bude doslova a do písmene jediným hokejem na nových konzolích. I když se mě to přímo netýká, vnitřně mě to hrozně štve. Kdyby se jim na to každý vysral, EA si to příště hezky rozmyslí. Škoda, že neexistuje konkurence.
  • Odulin
    MOžná jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem, že Nhl15 je na X360 skoro na chlup stejná jako Nhl14. ;)
  • Tak se to nijak neliší od early accessu, takže je vše v pořádku.
    V dobách mého mládí a vlastně i relativně nedávno, než se early access ukázal, všichni nadávali, když vyšla nedodělaná hra.
    Nyní jsou za to lidi ochotni platit, a ještě blahem chrochtají. Jen se to nejmenuje "nedodělaná hra", ale "early access"... *7*
  • Psychotic
    Sákryš, už jsem si na to vyhradil prachy, ale teď to vypadá, že snad nakonec raději počkám na 2016tku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit