Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tu probíhá vášnivá debata ohledně práv a neopráv na to použít věci z Pána prstenů filmu :) no to jsem psát nechtěl, ale je velmi zajímavé si to číst... mě nejvíc potěšil song z Contry... to jsem si hned zanotoval *14* hodiny a hodiny odehrané... miloval jsem to a dohráli jsem to s !kamarádkou! jenom jednou *1*
  • podobny mod mal bit aj na Oblivion nie? no ako ja by som bol vsetkymi 10timi za..urcite by som si zahral..totiz jedina hra co ma bavila bola seria BFME 1,2..a troska este ta sekacka return of the king...ten posledny War in the North je p...... ale najvcsia:D..
    • 13_11
      Jo, to jsou ti samí kluci. Vývoj modu pro Oblivion teď rovněž „stojí“.
  • 13_11
    Nejen VereWolfovi díky za přispění do diskuze! Příjemně jste mě všichni překvapili!
  • Zombies a Cortex Command a uz me oldschool grafika zacina zase bavit :D
    • Tak to slavný Cortex Command mě naprosto nezaujalo! Jen další indie nuda!
      Dva Steam kódy mě vyšli jen na pár centů takže mě to ani nijak nesere. Co je na hře neuvěřitelné je cena za kterou se běžně prodává, autor za ní chce celých 19 euro což naprosto neodpovídá kvalitě hry.
      BTW, druhej kód jsem úspěšně směnil za opravdovou strategii, tj. Civilizaci 5. *5*

      Co se Zombies týče, v okamžiku kdy jsem na Greenlightu uviděl první screenshoty dal jsem automaticky downvote. *3*
      • To me Cortex Command chvili docela bavil ale nejvic me chytli akcnejsi mise od komunity nez ta strategicka cast co je v ty normalni verzi. Ja to koupil za par slupek v Humble Bundle.
    • 13_11
      Vtipálku...
  • Rozcestnik mi vzdycky da spoustu inspirace na dalsi a dalsi libustky jeste by mi mohl pricarovat 24 hodin volneho casu navic :)
  • Drobné upozornění tak trochu k tématu:
    Dnes vychází nový datadisk do The Lord of The Rings Online: Riders of Rohan. Podle všeho by to měl být návrat ke kvalitnímu obsahu z dob vydání Mines of Moria. Uvidíme.
  • Oni mají Warner Bros. práva i na knižní předlohu?
    • 13_11
      Jediným pro mě skutečným vlastníkem je Tolkien. Jinak WB vlastní licenci na videoherní ztvárnění Tolkienova světa. Ta jim ještě pár let zůstane, jak ostatně píše i walltar.
    • walltar
      Ne ale potom co koupili turbine tam mají veškeré práva na hry.
  • Komu to ten Christopher prodal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit