Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tadle série už je přes 10 let naprostej nesmysl když jediné hratelné hry jsou Shift, kde je to NFS v případě jedničky omylem a u 2ky už ho radši ani nedali, aby si zbytečně nepodlamovali větev pod dobrou závodní hrou názvem značky zlikvidované hromadou braků
  • Shenkster
    Most Wanted v noveém videu NEvypadá jako Need for Speed *7*
  • ja si to stáhnem,ta hra si to rozhodne zasluzi *1*
    • *4* asi tak +
  • graficky pekny,ale ja si to nejspis nezahraju...Skakat skrz billboardy je kuuuul,kdyz je vam 12...Fyzika bude nejspis identicka jako nfs HP 2010 ,coz znamena : Letim 240 do pravouhle zatacky,zmacknu x,auto se mi samo nastosuje bokem do zatacky...Coz neni spatna vec,pro spoustu lidi to bude zabava...Ja si jeste chvilku pockam nez mi prijde sberatelska edice Forzy Horizon,ktera sice nema 100 procentni fyziku od T10 z FM4 ale aspon pocita s nejakejma fyzikalnima zakonama(za sebe zikam nejlepsi fyzika co kdy byla v open world hre) Na Fanatecu se vsema asistencema off,manualem a spojkou vas to ani nenuti jezdit jak vul,proste vas bavi jen jezdit,a to,se u 99 procent her nestava...
  • No, bojím se, že se značkou NFS je ámen. Zlaté staré dobré kusy jako Porsche, NFS:U2, NFS: Most Wanted nám však navždy zůstanou ve sbírce . . .
  • Myslím, že takto si osud serie NFS nikdo nepředstavoval *7*
  • Jako NFS je to fail... jako Burnout je to ok a bude se to hrat dobre jako oddychovka. Na rovinu, kdo by cekal pod pojmem NFS stare dobre hry je blazen. Toho uz se nedockame, takze je nutno se soustredit jinam. Chci si zazavodit ? GT5, Forza, rFactor atd... Chci se vyblbnout ? NFS, Burnout atd jak je zrovna po chuti.
  • Když jsem byl letos na výstavě ForGames, tak mi připadalo, jakoby si u stánků prohodili disky s hrami. Forza Horizon je prostě to pravé Need for Speed a Most Wated je zase Burnout Paradise 2. A letos žádný skoro simulátor. GT5 Academy Editon je prostě kolekce patchů a DLC, Test Drive: Ferrari Racing Legends vůbec nenaplnil očekávání a jinak nic. Na PC si aspoň můžeme vychutnat betaverzi rFactor 2 a pre-alpha verzi Project CARS. Ale na konzole je to letos bída s nouzí.
    • No ten Project C.A.R.S. si na PC moc nevychutnáš, protože zatím není o co stát. Jízdní model potřebuje ještě hodně péče a lásky, aby to byl nějakej požitek.

      Je to takovej přesnej opak rFactoru. Zatímco tam maj auta přilnavost asi jako sliky na ledě a všechno to hrabe, klouže a smýká se někam do řiti i v dost směšnejch rychlostech, v project C.A.R.S. je to zatím dost naopak. Takovej ještě víc nadsazenej Shift 2. Při normální jízdě drží všechna auta jako blázel a nedotáčí až hrůza. Klidně můžeš s vyplými asistenty v zatáčce sešlápnout plyn až na podlahu a jedinej efekt bude, že to vezmeš řádně zéšíróká do vnější škarpy. Fakt se to chová jak vzteklá veverka. A na limitu to je ještě horší, protože ve chvíli, kdy začne ujíždět zadek instinktivně hodíš kola do protisměru, jenže v tu chvíli ti auto zázračně zpomalí na "normální" rychlost, zasekne se do asfaltu a máš dost co dělat, abys vycentroval volant než chytneš protější zeď. Vzteklá veverka, lepší výraz pro to nemám.

      Není to zatím dobrý. Z hrůzou jsem zjistil, že ta profláklá Kalifornská dálnice z videí je jen v nějaký drahý verzi (snad za 90E!), AI zatím absolutně nefunguje (jakože fakt pre pre alfa, je to s nima nehratelný), navíc pár aut na startovní čáře a framerate letí ze 100 fps na 30 a podobný lahůdky.

      Když to vymazlej, tak se je na co těšit - je vidět, že Slightly Mad Studios to pojímají jako simulátor, ale zatím si to fakt neužijete. Radím s případnou investicí počkat, nevím, jestli to dřív jak za pár buildů zapnu.

      Kdyby byl zájem, můžu udělat video. Ono je dost na první pohled vidět, o čem mluvím.
      • CARS je pre-alpha a na fyzice se pracuje a bude ještě rok pracovat. Takže ta kritika je trochu mimo. Asi jako kritizovat vejce, že je syrové, než jsem ho dal na pánev.

        Kalifornská dálnice je ve všech verzí i za 10€, ale když někdo šetří, pak si prostě musí počkat. Já nešetřil a mám build každý týden od úplného začátku (build 83). AI je ve vývoji a původně ji tam autoři nechtěli ještě tak půl roku dávat. Ale komunita řekla raději špatnou AI než žádnou.

        Takže si všichni uvědomme dvě věci - máme pre-alpha verzi, která má minimálne rok k doskončení a je hodně ovlivňovaná komunitou. Takže srovnávat takový produkt s hotovým je značně nefér. Můžeme kritizovat třeba Ferrari Racing Legends, což se těžce nepovedlo a je to finální verze.
        • To je sice hezky shrnuto, ale poněkud zbytečně. To chce totiž umět chápat psanej text...
          "a ten Project C.A.R.S. si na PC moc nevychutnáš, protože ZATÍM není o co stát."
          "Radím s případnou investicí počkat, nevím, jestli to dřív jak za pár buildů zapnu."

          Má to hezky nakročeno, ale zatím je to stále dost daleko od nějakýho radostnýho ježdění. Mimochodem Kalifornskou dálnici ve verzi za 10€ nemám a utrácet za pre-alfa verzi víc peněz se mi nechce. Co když těsně před vydáním zjistím, že se to neodvíjelo podle mých představ a hru nechci? Kolik kdo zaplatí je na každým jedinci zvlášť. Není třeba obhajovat něco, co nikdo nehaní. Pouze věcně shrnuju, v jaký fázi vývoje se hra nachází. A ruku na srdce, když člověk zabrouzdá na youtube, tak vidí jen načančaný videa, kde by člověk pomalu chybičku nenšal, jenže když k tomu pak sedne...
          • Podle mého názoru rozhodně o co stát již je teď, jelikož je to ve vývoji a je zajímavé sledovat, jak se to neustále mění. Netvrdím, že je to dokonalé. Rozhdoně je ještě co vylepšovat. Ale na to je ještě docela hodně času.

            Kalifornská dálnice je v buildu už od dubna. Ale koukal jsem na fóra a máte pravdu. Ta je pro 10€ Junior členy uzamčena. Musíte mít minimálně 25€ členství, aby se odemkla. O tom jsem doposud nevěděl. Ale ostatně to plně chápu. 10€ členství je skutečně pouze demo a nevidím důvod, aby 10€ členové měli přístup ke stejné verzi, jako ti, co dali více peněz. Dříve bylo členství 10-25-100. A proto to 25€ mají odemčeno. 50€ členství bylo dodáno později, když došlo ke změně z F2P na full boxed game + addons a 25€ členové musí doplatit dalších 25€, aby pak dostali plnou finální verzi (v době vydání finální verze s velkou pravděpodobností přestanou vývojové buildy fungovat, respektivě se nepůjde přihlásit).
  • R.I.P. starýmu MW, kde byl parádní tuning, nabušenej Soundtrack, skvělej příběh, traťě, auta, postavy a lokace....
  • takze autor clanku nech si da facku....to, ze sa tam daju rozbijat billboardy z toho este nerobi burnout...a zvysne sceny vyzeraju ako klasicke zavody, tak neviem, co z toho robi vedu...no ale ano, autorovi sa skratka nepaci nove NFS most wanted a tak ho ociernuje, ako sa len da
    • Byt na games.cz sefredaktorem, tak nadhodim tuhle super hru jako vystraznej pripad a vsem napisu hrat jen na vlastni nebezpeci ! hrozi vytok mozku levou usni dirkou :D
    • facku si dej ty ze nepoznas hovno! pro totalni bezmozky na prvni pohled. smutne. *12* *11* *12*
    • Overwatch
      Pokud jsi hrál Burnout tak víš, že nejde jen o rozbíjení billboardů. Pokud jsi ho nehrál, tak to logicky vědět nemůžeš :)
      • JohnyTheZik
        Hral jsem oboji, momentalne i Burnout 3 a zas tak ohromne podobny, jak pises, to teda rozhodne neni.
        Ale bavme se vecne, o co teda jeste jde :)? (cekam neco jako smykovani v zatackach nebo jeste slychavam, ze jizdni model v MW byl oproti tomuto super.. Ne, nebyl a abych pouzil tvou frazi, hravam ted v osobacich stary U2 a pomerne hodne se to podoba jizdnimu modelu v HP od Criterionu..)
        • U2 se jízdnímu modle HP od Criterionu nepodobá ani ve snu. V U2 jde totiž projet zatáčku rychle i bez mezerníku, v HP od Criterionu je mezerník prakticky nutnost, jinak auto jede rovně. Jízdní model MW a U2 se liší minimálně, drtivá většina kódu je zcela viditelně převzatá. Sice se auta v MW chovají o něco ostřeji, ale ne zas o tolik. Ve hrách od Criterionu se prostě jinak než bokem napřed jezdit nedá, nebo alespoň ne tak, aby měl člověk šanci vyhrát.

          Mimochodem "cekam neco jako smykovani v zatackach" je podle mě dost podstatnej rozdíl. Na rovince se totiž chová stejně skoro vše *3*
    • Hrál jsem demo na ForGames a je to skutečně spíše Burnout 2 než NfS. Cítím ve vzduchu velké zklamání jako u The RUN...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit