Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anal.S
    V komentářích ani ve článku žádná zmínka o Jaroslavl Lokomotiv?
    Co se děje? Internet má krátkou paměť *8* *15*
    • Pleteš si pojmy, ty máš kátkou paměť.
  • ale co si myslím tak by pro pc mohli udelat hokej třeba předelavku z xbox 360 nakej dil třeba 11 kterou by upravili pro pc tak jako to udelali s fifou 11 když si zahrajete fifu 10 na xbox 360 pak si zahrajete fifu 11 na pc je to uplně ale uplně to same mozná grafika o neco jinačí ta takhle by to mohli podobně udelat s hokejem mě to je teda uplně jedno jestly je tetka nhl na pc ja si nestežuju xbox 360 mám a sem spokojeny .
    aco bych zmenil ješte v nhl 12 tak to jsou važne animace neřikam že jsou špatné ale jsou stare furt to dokola je sice hezky že ukazou hrače statistiky a jak si ten hrač kontroluje hokejku ale chce to neco noveho lepšiho a snat by sme to mohli najit za rok v nhl 13
  • je to pecka zatim naprosta spokojenost, tech penez rozhodne nelituji... (xbox)
  • cuus hral jsem nhl 12 žadny bugy jsem tam nenašel hratelnost semi zda dobra to co autoři slibili to tam je akorat semi nepodařilo rozbit plexisklo voto se snažim furt dokola:D ale jinač hratelnost semi zda fakt perfektni mozná kdyby autoři udelali novou grafiku tak by se nikdo nezlobil hra pod širim nebem semi taky moc líbila sice to je stejny jako hale ale alespon se kolem zimaku pohybuji divací myslim ty za plexisklem :D což mě rosekalo a na střidačkach už stoji i trener a hrači se konečne hejbaji co mě ale dostalo tak na soupiskach české ligy chybělo par hraču tomě teda hrozne zarazilo a ješte jedna věc proč tam nemuzu najit ruskou khl ligu?:DD
  • Nevim ale teda retail PS3 verze se me v Be A Pro proste kouse clovek jede najednou se to hryzne kamera odjede uplne do pryc obraz freez jen sou slyset divaci jediny co de je v xmb dat quit game. Jinak hokej je dobrej urcite za koupi stoji ale bude poterba urcite par patchu zas dou davat takovy haluz goly z poza branky nevim je to snad kazdej rok + ty zamrzavani by chtelo odladit ...........
  • Som zvedavy ci vyjde nejaky patch na tie dresy Winnipegu, lebo zatial tam niesu :(
  • Recenze vyznnela tak, ze uz to neni arkada na lede ale spis simulace ? Je to tak, nebo je to jen zbozne prani? Predchozi dily NHL co jsem hral mely s opravdovym hokejem spolecneho jen hodne malo
  • Zdravim, nemohli by ste mi prosim někdo udělat screenshot dresu HC Slavie Praha? Zatim ve všech ročnících kde byla ELH byli špatně a ty z NHL 11 sou mega špatně... Předem díky... *5*
  • díky rcenzentovi za objektivitu :) ano, NHL12 je jiné a o dost velký kus lepší než 11 ! ti zvás kdo mají rádi hokej a NHL do toho určitě děte... Hned při prvním zápase jsem přehodil Sydnyho na jeho střídačku :D....good game.
  • Jeden poměrně pitomý dotaz, ale kolonka "hodnocení platí pro verze.." mě docela dost zmátla, takže: NHL vyjde po letech i na PSP, nebo taky letos vychází jenom na ehm-gen konzole a ten výpis je chybný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit