Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně NHLko, které bych si i koupil... naposledy jsem si koupil NHL99 na PSone *1*. Pak jsem měl půjčené na PS NHL2000, na PC jsem měl půjčené NHL2002/2003/2005, a naposledy 2007... Nic mě nezaujalo jako 2002ky... Tohle vypadá jako opravdová (r)evoluce v hokeji. Bohužel mě zase na...štvali, bo zase PC utře. Hoši... Krleš!
    • 2004ka byla na hony nejlepší... Škoda že právě tu jsi minul ;) Nej hokejový zážitek na PC
      • přesně tak pokud opomeneme 98 :)
      • Jo, tu jsem minul *15*, nikdo v okolí ji neměl a stahovat se mi to nechce... potažmo kupovat *3. Ale stejně je to od EA nespravedlivé, že na nás PCčkáře kálí...
  • Tak ještě k recenzi:hraji tkzv.next gen NHL od nhl09. z NHL09 na NHL10 si ty zmněny už nepamatuji,z NHL10 na NHL11 podle mě největší zmněna v hratelnosti.V desítce padali góly po nebránitelných situacích(např. přihrávka ze strany za beton golmana a pod.).To v 11ce si troufam tvrdit,že šla bránit už jakákoli situace.To že někdo dostal za zápas 5 stejnejch gólů byla v 11ce pouze chyba toho hráče,že tu situaci neuměl bránit.NHL11 byla už konečně v tomhle ohledu ok.NHL12 jsem nečekal ani nějaký změny v hratelnosti,ale čekal jsem daleko větší změny v tý omáčce okolo.Je sice hezký,že se rozbíjí plexi(BTW rozsypání skla vypadá jak v "Jen počkej zajíci"),že se dá srazit po odpískání golman a posunout branka a podobný kudrlinky(práce pro vývojáře tak na 3 tejdny),ale proč tam pořád zůstává takovejch bugů viz.http://www.youtube.com/watch?v=KW6MOb2luCU&feature=player_embedded proč si nepohráli za ten rok s obličejema diváků a už několik let se musíme koukat na lidi vystřižený z kartonů s růžovým flekem místo ksichtu?Proč hra zase laguje,proč nejdou nahrávat replayie delší jak 5-6 s ,a těch proč bych našel mraky.NHL12 je určitě dobrá hra,pže už 11ka byla.NHL12 sem si pořídil samozřejmě,ale jsem docela zklamán,čekal jsem víc práce od vývojářů,tohle smrdí pohádkovým výdělkem za tři týdny práce a Vy je ještě chvalte,takhle končí spoustu sérií,zjištěním,že stačí nic nedělat a stejně si to lidi koupěj.
    • nejake ksychty divaku jsou mi naprosto u pr... pokud ten hokej bude stat za to! a po odehrani asi 30 zapasu musim rict ze rozhodne stoji!
    • Měl by sis naypřed zahrát, pak se tkto vyjadřovat. Prorože jsi opravdu trochu mimo mísu :)
    • Mě pro změnu rozesmála zmínka "hokej se také každým rokem nemění, pravidla jsou pořád stejná!" ... Hlavně že především v NHL ty novinky v pravidlech cirkulujou v obřím množství, viz zákaz hry brankářům, změna posuzování ofasjdu i icingu, lichoběžník za bránou atd atd... Koneckonců i letos Shanahan testoval s juniorama poměrně zásadní změny, jako icing v oslabení, zrušení shootoutu a přechod na prodloužení 4 na 4 a následně 3 na 3, další změny posouzení icingu, nebo zrušení výše zmíněného lichoběžníku.... Pravidla se opravdu nemění trolol
    • Jenom dodám, že rozbít plexi, nahazovat hráče na střídačku, sejmout brankáře po odpískání, posunout branku po odpískání, šlo už v mnou zmíněné NHL99... že by tu někdo zaspal dobu? :)
  • Tak já hrál v 11 pouze týmovku a asi u tpho i zůstanu ve 12.1vs1 mě už nenaví a kreslený rozbití plexi je taky srandovní:).Chce to zase hodně tuningu ,tak snad za měsíc bude online 1vs1 hratelný,teď je to samej bug(tabulka střídání zůstává viset,pokud střídáte během hry),hra se zase zrychluje a už se mi stalo zase,že hrejem a najednou střih a hází se bulle:) a pod..Stejný srágory jak v 11,nechápu ,že to vypustí i do 12ky:((.
  • Vysvětlete mi jednu věc. Jak to že FIFA prý bude i na PC nextgen a NHL neudělají? Nesnaží se z nás EA udělat hlupáky a FIFA nextgen rozhodně nebude?
    • Pan_Klobouk
      Dobre ranko, po probuzeni z hibernace. ;) Behem tveho spanku skutecne doslo k jistemu posunu a EA zacali i na PC vydavat "next-gen" verzi fotbalu. Uz FIFA 11 byla v pohode (chybelo jen par poslednich drobnosti) a FIFA 12 bude uz zcela totozna na vsech platformach. Bohuzel co se hokeje tyce, nic noveho, na PC neni a hned tak asi nebude. Maly trh, oproti fotbalu.
  • Jak to tady čtu, tak asi nikdo u NHL od roku 95 do 2012 neměl zájem navštívit v menu kolonku s nastavením, protože všechny radikální změny v nastavení až na golmana, která je u 2012, mi nepříjde, že by bylo něco tak "cool" oproti 2011. Zahrajte si 2011 v HC modu a budem si vykládat ... jo a zadalší..pokud podle mého chce někdo hodnotit hru jako NHL, tak by na to měli být dva... protože hra pro jednoho je a byla u všech dosud vydaných NHL vždy ujetá. Teprve ve hře pro 2 se ukáže jak dokonalá hra nyní je... PSS
    • proti CPU hrajou jenom ti, co nemají na to hrát multi :)
  • Budu asi trochu urýpaný, ale není zde ani slovo o hře pro dva hráče? Osobně hrajeme s kolegou 2011 pouze proti sobě a troufám si říct, že to je ta zásadní podstata této hry, protože jinak všechna NHL od 98 až po 2011 měla velký problém s AI, že nedokázala být úměrná vůči uživateli. No hlavně bych viděl problém v tom, že málo kdo si zahrál NHL 2011 v hardcore modu, protože tehdy si nahravku spoluhráči musíte opravdu vyšperkovat a nedá se zde bavit o PRO ani ALL-star.. to jsou low skilled mody ;) Pro nás je výzva, že čím těžší to je a realnější tím líp dokážeme proti sobě zahrát - a to nás baví nejvíc... Není zde zmínka ani o tom jeslti bude opět česká liga - doufám že bude... Dále pak musím souhlasit s tím, že vesměs se nic nelepší, vždy jsou to věci, které by člověk ani velice nezaregistroval.. měli by zlepšit hru pro dva, protože u 2011 je počítač velmi neschopný a nesoudný. Jednou dokáži prohrát 6:1 a jindy zase kolega 7:2, přitom hrajeme uplně stejn týmy. Jen goly padají dosti nerealně a nefér.. Tak snad se to letos zlepší :-)

    Chválim autora článku za velmi logickou úvahu, co se vylepšení s předchozím ročníkem týče. Hokej se hraje stále na ledě a s pukem :))) N1 Jen tak dále, máš dobré myšlenkové pochody :)

    RIP našim hokejovím klukům... připíjím na jejich zdraví... cheers
    • Docela jsem NHLku propadl. V 08,09,11 jsem odehrál 3 - 4 různý sezóny PRO a ruční míření. V NHL12 zkouším ALL-star s ručním mířením. Přestože strávím cca2 třetiny v obraném pásmu soupeře a vymýšlím nejrůznější situace, 40 střel, často zápas skončí 1:0 0:1 atpod. Prostě nepadají góly.
      Je to "jenom" tím, že to po 3 letech neumím?, nebo je potřeba používat mód tréningu?
      Je možné někde vysledovat formu hráče? sehranost pětky? Prostě mi chybí podrobnější manuál než ten jež je součástí hry. Poraďte mi prosím někdo, nebo pošlete odkaz na nějaký forum pro tupce. Děkuju. Pavel
    • AI se hodně zvedla, pozoruji to v be a pro módu, ve kterém co jsem v minulé sezoně neudělal sám, to se na ledě nestalo. Teď skončí zápas 5:2 a já jsem třeba u jednoho gólu... jinak česká liga tam opět je (všechny významné evropské kromě KHL), jinak věřím, že pokud jste nezpozoroval změny v minulých ročnících, tak teď, především na brankovišti, zpozorujete :)
  • já hrál pouze demo a vždy jsem kritizoval předešlé nhl na xbox, ale letos je to prostě konečně hokej. Letos se to opravdu povedlo a ten , kdo tady recenzoval NHL 12 , tak asi toho moc nenahrál. je mě úplně fuk zda animace a graficky se to pohnulo o kus dál. To je jedno. přesně to samé je u hokeje od 2K. Srovnat NHL2K10 a NHL2K8 je neskutečný. k čemu je mě, že NHL2K10 je graficky víc, ale hratelností je to o kus níž než sterej NHL2K08. Už nebudu pořád psát, ale jen letošní NHL 12 je dobrej kup a hned si tu nhelko jdu koupit, tedy až ráno -)))
  • Z hlediska inovací na tom byly nejlépe ročníky 98 a 99, od té doby je to jen tahání peněz z lidí
    • imho si poslední tři ročníky nehrál, jinak bys to nemohl napsat :)
  • To uz je recenze, nebo jen dojmy z dema? Opravdu informacne vyzivny, tohle se pise vzadu na krabicce, ne?
  • Mexikánec je docela výřečnej, ale mě ty hokeje připadají rok od roku pořád stejné. Nuda a šeď!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit