Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • claymen
    já jsem ve švédsku taky nebyl, ale nemyslím si, že závěs je nějaká vymoženost.. prostě jenom nežili padesát let v komunismu, kde se každý bál nechat ostatní nahlédnout do soukromí.. obecně nechápu české: postavíme si třímetrový plot kolem všeho a zatáhneme všechny žaluzie, co kdyby si někdo všimnul, že žijeme stejně jako všichni ostatní..
  • claymen
    nikde jsem čísla nečetl, ale myslím, že v us, na které EA asi cílí nejvíc hraje minimálně 90% lidí na konzoli.. obecně u nhl si myslím, že ten port neudělali, protože to ovládání je tak "složité", to si ti kteří to od doby co to není na pc asi neuvědomují; to prostě nejde předělat na pc, aby se to dalo hrát bez gamepadu.. Vy řeknete: koupíme si gamepady, ale oni přece nemůžou vydat na pc hru, která nejde hrát na klávesnici...
  • az to udelaji na PC, dejte vedet...
  • lide utraci za jine blbosti? Pro me je treba naprosta "blbost" koupit xbox kvuli nejakemu hokeji, jak rikas.....je to otazka priorit. To ze pro tebe je koupe xboxu priorita, pro me je prioritou za tyto penize koupit napriklad letni pneumatiky. Pro nekoho jsou 4000 mesicni obziva, ktera musi vystacit mnohdy pro rodinu se ctyrmi cleny. Takze kazdej mame sve priority, az bude xbox stat 500 korun rad si ho se hrou koupim, ted je to pro me naprosta a zbytecna kravina a vyhozene penize, zvlaste kvuli jedne hre.
  • Holky a děvčata... *7*
  • To vás nenapadne nic jiného? Myslím spoustu věcí, nebudu tu popisovat svoje zájmy a koníčky a už vůbec ne někde, kde je většina osazenstva puberťáci (aspoň mi to podle těch řečí tady v diskuzi často přijde) a jejich životní pointa je momentálně v tom, kde se jít nejlíp o víkendu ožrat...
  • Mozes si to skusit...
  • DusanMPupak
    Myslíte zavřít se na víkend k Xboxu? *4*
  • JohnyTheZik
    super! tak jsem na ne zvedavej :D
  • Psychotic
    Doufám, že jim ty novinky vyjdou, jak chtějí. S hrůzou jsem zjistil, že pořád hraju NHL 09... musím aktualizovat.
  • A co má přátelství a vdechování smradlavého pochcaného papíru společného s přátelstvím? :) Pokud máš přátele v hospodských kruzích a žiješ takto, to je tvá věc. Podle mě je svět nádherné místo a dá se dělat milion zajímavějších věcí aktivit a míst, než se zavřít na víkend do nějaké hospody.
  • Neříkám, že je vše o pirátství, ale docela velký podíl to určitě má. Fifa, respektive fotbal je mnohem populárnější sport než hokej a prodá se jí mnohem víc.... tam je to jasné to tak nemůžeš brát FIFA/NHL že je to samé ..
  • jindra.veliky
    hrali tak krasne ze jsme jim kazdou druhou chybu vratily golem *5*
  • Lawliet
    soudruhu, s tou inteligencí bych to tak černě neviděl .. teda z mého pohledu. A neříkám ,že neumějí hrát.. jsou to prasátka co se na ledě narodili a nemám je rád ze spousty důvodů, které ty nemůžeš znát protože jsi ve Švédsku tipuji nikdy nebyl. Např Švédové nevedou závěsy jsou jak neandrtálci.. *1*
  • CRYPT
    kolego, moc inteligence jsi jak koukam nepobral, navic hrali krasne, takze mohou mit hlavu hrde vztycenou
  • Jediný rozumný komentář mezi těmi co jsem si teď přečetl.
    Hrávám NHL každý rok. Vždy je ročník o něco lepší než ten minulý to se musí nechat. Ale na bruslení a pohybu hráčů vždy tak nějak zdráhalo oproti fotbalovému rivalovi. Jestli se jim letos povede to co slibují bude to opravdu pokrok který půjde poznat na první okamžik, protože pohyby přiznejme si to nejsou nikterak slavné na tom ledě od EA.
  • Ked moze byt FIFa na PC tak urcite im nejde o piratenie. Kupujem NHl kazdy rok na X360 ale na PC by som si to kupil ovela radsej. Skutocne nechapem dovod, sak to bachnem len digitalne na Origina slavneho a hotovo.
  • Promiň, ale větčí žvást jsem dlouho neslyšel ! Sám mám jak konzoli, tak PC a mluvit o tom, že jsou hráči na PC vybíraví je jedna blbost, MMO hry rozhodně nejsou největší oblastí trh na PC a to, že konzolových hráčů je víc než PC hráčů je ta největší korunovaná blbost !
  • ach jo zase ty hlasky o piratstvi, nerikam ze na tom nema svuj podil ale hlavne de o to ze PCckari sou vic vybiravi, maji MMOcka a je jich o dost min nez konzolistu.
  • Už to vidím " Já jsem Tonda nikdy jsem nebyl v hospodě,nikdy jsem nekouřil nemám přátelé ale mám Xbox ! "

    Seems Legit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit