Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre mna ako fanusika hokeja na konzoliach je NHL trosku kontroverzna tema. Ja by som to az tak cierne nevidel. Samozrejme pytat 60€ za hru kde chyba 3/4 modov je skandal. Ale ja nastastie patrim do skupiny hracov ktori hraju len online zapasy a na ligu nemam casto chut ani cas. Pozitivum je urcite gameplay a odsudzovat herne mechanizmy po tyzdni hrania je mozno trosku silna kava. System branenia je narocnejsi ale neraz som sa stretol s hracmi ktori umne brania a nepustaju ma do vylozenych sanci. Jedine co ma trosku hneva je mozno velka ucinnost kluciek a to aj pri slabsich hracoch takze ak natrafite na "virtuoza s hokejkou" tak si casto ani nepipnete. Na druhu stranu s tretinovym rozpoctom oproti Fife samotni vyvojari (nie sponzori) odviedli kvalitnu pracu a na novy hokej na nextgene sa pekne pozera a lepsie hraje, chce to len cas kym vam prejde nova fyzika do ruk. Takze ak patrite k hracom co nemaju tolko volneho casu a obcas chcete vypustit paru po tazkom dni v praci tak si NHL15 veselo zadovazte. Vy co ste hrali aktivne NHL a venovali ste cas EASHL lige a podobnym zalezitostiam tak si asi pockajte rok. Kazdopadne ja som celkom spokojny a mody ktore som ani nehral mi nechybaju ale urcite neobhajujem pristup EA a dufam ze sa z tejto situacie poucia a do buducnosti daju hracom to co chcu. Niektorym neostava asi nic ine ako pockat na updaty a kupit si hru ked bude dorobena kompletne. Asi tolko :)
  • Tak jsou toho lidi schopni! myslím ted samotnou diskusi, snad jediná která řeší hru samotnou a ne válku konzolí s PC atd... jsou tu i celkem docela zajímavé věcné přízpěvky :) Já osobně z nového NHL cítil přesně to, co z toho vzešlo, ukazovali v demech samý next gen effekt, jako vlvnění dresů, ale o možnostech a rozsáhlosti hry ani muka, holt od EA poslední dobrou hrou (a ted mě okřižujte) byl Dead space 3... jasně první DS byl nej, ale třetí díl měl co do sebe a bohužel osatatní EA hry jsou pro mne už nemyslitelnou koupí, max v humble bundle a to max za 1 dolar.
  • Rok pauza a stejný hokej. Pokud bude takhle vypadat i další ročník tak ať to radši vydají na PC, PC hráči by jim za tohle ruce utrhali, konzolistum se nedivim že jsou zklamaní.
  • Nesmyslne vlajici dresy jak ve vichru - ANO. EASHL a dalsi herni mody a vylepseni - NE. EA si to letos posralo neskutecnym zpusobem a nedivil bych se, kdyby o NHL 16 byl tak maly zajem, ze NHL 17 uz ani nevyjde...
  • Prosim vas co pridal alebo opravil 1gb patch do nhl 15 ?
  • Nevím jak vy ale já když začal hrát na PS4 v den vydání tak jsem byl taky dost naštvaný co to je za hokej, ale asi je potřeba dát to mu víc času. Bránění ze začátku děs a hrůza (dřív se rozdávali hity jedna báseň , nyní ani omylem ale již jsem pochopil system a není to vůbec špatný. Většina těch co to hraje a nadává na to bere hokej jen jako arkádovku a asi když se něco změní a jemu to nejde tak na to hned ........? Nevím můj názor je věnovat hře víc času a půjde v pohodě bránit. Jinak mody , které chybí je totální ...... a vůbec to neobhajuji.
    Mě NHL 15 na PS4 baví.
    • Jako se systemem braneni souhlasim... Co se tyce chybejicich veci, tak o nich se ea vyjadrili, ze je pridaji v prubehu rijna v updatech, takze celkove hodnoceni bych nechal az na potom, jen prece termin vydani je vicemene pevny ale letosni dil se nese ve znameni velkych zmen... Novy sestem, novy engine, takze verim, ze na tom zapracuji :-)
  • http://ehaddons.eu/forum/viewthread.php?thread_id=726&rowstart=0

    http://www.ehaddons.eu/forum/viewthread.php?thread_id=521&rowstart=0

    http://crypticsea.blogspot.cz/2011/06/hockey.html

    https://www.change.org/p/ea-sports-bring-nhl-15-back-on-pc

    najlepsi hokej na pc
    http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=17
    • Psychotic
      Ta petice mi přijde dost zbytečná. Prodeje NHL poslední tři roky stále klesají, 2014tky se podle VGChartz prodalo jen asi 800 tisíc na obě konzole dohromady a přes dvě třetiny těchto prodejů byly zaznamenány v USA, kde na PC nikdo nehraje. A sportovní hry už vůbec ne. Pochybuji, že by se jim ta předělávka na PC nějak výrazně vyplatila...
      • Nechápu, proč jsi dostal minusy, kdy máš pravdu. Jen proto, že si někdo přeje PC verzi NHL a ono to přitom z logických důvodů moc nejde...
        • jestli sis nevsim, tak minus zde se rovna nelibosti. Samozrejme je to zde pravidelne a takrka buransky zneuzivano k zesmesneni kvalitnich nazoru, ale tak to internetu chodi na vice mistech.
    • Mart9
      Ten třetí odkaz vypadá jako sranda, škoda, že to momentálně hrají jen 3 lidi na celém světě.
  • kubi-wan
    Jó, pamatuju si ty časy strávený u NHL 2000 (na PC), kde jsem si v editoru hráčů vytvořil celou svou famílii (fotky jejich obličejů posloužily k vyšším účelům) a celý Vánoce s timhle týmem nakopával virtuální řitě ostatním. Ta hra byla ve svý jednoduchosti geniální, nic do mě nehustila a nechala mě hrát (si). Od tý doby mě žádný jiný NHL (krom krátký epizodky s 2002kou) už nezajímalo.
    • Mart9
      To je chyba, NHL 2004 bylo vynikající. Jinak s tím editorem jsem si taky vyhrál, u NHL jsem si vytvořil tým se mnou a mými kamarády :D Ve FIFĚ 2000 jsem si vytvořil kompletní Gambrinus ligu.
  • Ako uz spominali podomnou, velke sklamanie. Tusil som, ze prva NHL na "nextgen" konzolu este nebude uplne tiptop, ale toto uplne prekonalo ocakavania. To, ze chyba polovica veci co bola na NHL 14 je dost divne, ale to doplnia updatmi. Hlavna chyba je samotna hra. Branenie uplne zmenili k horsiemu, teraz sa neda skoro absolutne nic vypichnut, utocnici to maju strasne lahke sa dostat do sance. A hra proti pocitacu - Pro a Allstar uroven cele zle, pocitac stale ustupuje, dava goly asi z kazdej druhej strely, no cele zle. Na poriadny hokej si treba pockat este rok. Sa divim, ze to predavaju za plnu sumu, lebo tymto pristupom si odradia vela skalnych hracov.
    • No, teď jsi ale popsal jakýkoliv hokej od EA, jakýkoliv ročník na jakékoliv platformě *1*
  • vtipne je, ze ja z gameplay videi v podstate nepoznam, jestli se jedna o old gen nebo next gen verzi, dokud nekouknu na jeden s nasledujicich aspektu, ktere s hratelnosti nemaji spolecneho tolik, kolik bych od novogeneacni hry strizlive ocekaval: divaci, klicky hracu, komentatori a logo televize, prenasejici zapas. Pane Blixo, opravdu je ta vase pochvala "nove" hratelnosti na miste? Byt vam verim, ze se to hraje jinak, tak proc to proboha furt ma bliz k arkade, nez skutecnemu hokeji? Vzdyt treba presilovky dosud nemaji zadny specialni mod, pri nemz by slo dodrzet strategicke postaveni tymu za modrou, stale clovek po tom lede klouza jak o zivot a snazi se rozebrat obranu bez vyuziti strategickeho planu.op

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit