Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, zábava...
  • Tak se mi zdá, že jediná sportovní hra, která přinese aspoň nějakou zajímavou změnu ja NBA 2K15 na PC, kde se konečně objeví identické grafické zpracování jako na XONE a PS4, samozřejmě ve vyšším rozlišením a s lepší konfigurací. Už se těším na 7. října a hlavně ta cena, která začíná 899 Kč je prostě skvěle nastavena (samozřejmě, že to lze nakoupit i levněji)... Ok, není to fotbal ani hokej, ale zába je to bohužel 100x větší než v případě sportů od EA...
    • Proč bohužel ? NBA je super sport a v podání 2K dobře převedený do herní podoby. Nejlepší sportovní hra minulého roku.
  • Pamatujete ještě doby, kdy EA a EA Sports dělali ty nejnadupanější hry a každý rok nás zasypali plejádou úžasných sportovních her? Jo, to už je hodně dávno....
  • Jack1947
    Takže o bod méně než loni, to je tedy zlé. ( Nextgen, ještě nikdy neboural města a neshodil zeměkouli...) nejduležitější je ře ti co hráli 14 tenhle nimrod už hrát nemusí a ti co nehráli si to rozmyslí. *5*
  • jj, nejvetsi joke co jsem posledni dobou slysel EA a hraci :D Leda ta EA a $$$$$$
  • Pred branou byva ZAVAR, ne zaval! Jinak driv jsem byl velky fanda NHL, hral jsem ji od prvnich rocniku, ale kdyz zacali od roku 2002 rok co rok vydavat tu samou hru a potom s PC skoncili uplne, jsem na NHL zanevrel, stejne jako na ostatni sporty od EA a prakticky nehraju od EA nic, bo to stejne vse stoji za predrazene ho*no...
    • blixa
      Překlep opravený, díky za upozornění.
  • Vydavatel ví že si něco podobného může dovolit, vydat v podstatě půlku hry za plnou cenu, podobně jako Sims 4, protože tyto značky prostě nemají reálnou konkurenci. Nejhorší je že se jim to vyplatí a zaplatí z ekonomického hlediska, z morálního už to je horší...
  • tak to zakopávaní hráčů o sebe sepřeneslo už i do NHL :-D
  • Keyz
    Jaký tam má Jágr statistiky
  • Nevím jestli jsem to pochopil správně... Ona tam opravdu není sezóna?
    • Není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit