Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky, prosím o radu ......... proč se mi toto pořád objevuje Prostě si vůbec nezahraju ........please reconnect controller.

    Díky za info
  • Čaute prosím vás je v NHL 15 slovenská Extraliga?
  • Můžu v NHL 15 na ps3 chytat za brankáře
  • Ahoj. Při hraní NHL 15 v módu Be a GM na PS3 se mi vždy stane, že po odehrání několika zápasů (cca 7) se mi anulují veškeré odehrané výsledky a stejně tak i všem ostatním týmům v lize. Nevíte čím to může být?

    Díky
  • Je v nhl15 i winter clasics??
  • NHL 2015 davam 2,5 bodov s 5 brankary na ultimate team nenormalne slabi brankari hoc su akokolvek silny gol pomaly s kazdej streli nenormalna pičovina ktora vie vytočit fauly niesu dotiahnute do uplnych detaliov co kazi pocit z hry ked nič nezrobite a ste vylučeny za nič a za dalšie nepači sa mi ten "novo vymisleny" program čo stažuje miestami hru aby ste ju museli viackrat spustit to znamena brankar dostane gol s polovice alebo s uplnej hluposti ..... nepresne triafanie branky
  • Je v nhl15 tipsport extraliga??
  • Prosim jak resetuju ultimate team v nhl 15?Dekuju
  • No tak NHL 15 bych si v žádném případě nekoupil. Brankáři stále stejný. Všichni stojí ve stejném zákládním postoji, který nepoužívá žádný brankář na světě. "Zákroky" do lapačky vypadají jako by brankář odháněl mouchy. Stále sto let za opicema. Inteligence je také stále stejná, hráči nechápou kde mají být a kam si mají najet. A vymyšlených a hlavně komicky vypadajících faulech není potřeba mluvit...ale přece... Když už někoho podrazim, tak to má vypadat tak že prostě spadne, nebo-li "hodí tlamu", a né že hráč udělá buď de facto salto nebo skočí dopředu... Ano hra vypadá parádně, ale jediný na čem si daly záležet byly opravdu jen ty detaily. Je paráda že puk konečně neskáče jako míč v NBA ..V takové hře jde ale především o hratelnost
    Pro mně je NHL 15 obrovské zklamání a nějakých 1600,- bych za to vůbec nedal. Zvlášť, když tam chybí ty nejlepší módy.. 3/10
  • Nhl 14 je nej.....)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit