Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvůli NHL jsem v roce 2009 přešel na konzoli a musím říci, že jsem ještě nezažil co se týče her větší zklamání, než je NHL 15. A to mám kliku, že jsem online hráčem a jedu víceméně jenom ranked online a HUT. Protože to ještě jakž takž zvládli alespoň co se týče samotných modů, i když bugů je tam taky hafo. Takže tak nějak přežívám, že Be a Pro a Be a GM jsou totálně zmrvený, EASHL tam pro jistotu vůbec není a není tam další spousta věcí...
    Co mě ale mrzí nejvíce, že se úplně vytratil pocit, že hrajete hokej. Všechno kolem je lepší, atmosféra, vypadá to fakt jak přímej přenos v televizi, ale na ledě prostě není hokej. Je to nějaká podivná arkáda něčeho, co jenom jako hokej vypadá.
    AI spoluhráčů je naprosto žalostná, chovají se jako úplní hotentoti, kontrola puku s hráčem je neskutečná (chápu, loňské skoro automatické vypichování bylo extrémní, ale tohle je extrém opačný a snad ještě horší) co všechno jde projet s pukem na hokejce... Trefim frajera s pukem neskutečnym hitem a on se k puku i po zvednutí stejně dostane dřív, protože já o něj zakopnu?
    Líbí se mi, jak se chová puk, ale na druhou stranu je skoro nehratelná modrá čára. Za cca 50 online zápasů v obou online módech jsem neviděl jedinej gól od modré a snad jenom jeden tečovanej. Góly sice padají hodně různorodé, ale celkově tam prostě není pocit z hokeje.
    A neberu argumenty, že do Vánoc to pěti updaty opraví. Opraví leda velké hovno, dodají mody, které v minulých ročnících byly samozřejmostí, ale hratelnost bude pořád stejná.
    Za mě 3/10 a to fakt jenom kvůli tomu, že hraju mody, která tam čirou náhodou jsou. A nejhorší na tom je, že to stejně budu rok pařit, protože jinej hokej není. A oni to moc dobře vědí.
    • Mám to dost podobně, konzoli jsem kupoval hlavně kvůli NHL a přestal u NHL13. Už minulý ročník mi přišel jako nastavovaná kaše a letos to je totální fail. Sice nemám "next gen" konzoli, ale nové cool featury v podobě neopakujících se diváků, popraskaných schodů a vlajících dresů mě přestanou zajímat po pár zápasech. Měli na to 2 roky a přidali akorát kraviny a fungující věci nesmyslně odebrali (draft, nájezdy, simulace zápasu v be a pro a gm modu).
      Co se týče verze NHL 15 na Xbox 360 a PS 3 tak je to jen copy - paste předchozí díl. Nemůžu sice hodnotit "next gen" verzi, jelikož jsem ji nehrál, ale jako hokejově pozitivního zákazníka mě absolutně nepřesvědčili. Už by to konečně chtělo nějakou konkurenci.
    • Psychotic
      Proto zásadně nekupuji první ročník sportovních her na novou generaci konzolí. Bývá to hrůze. Tenhle rok FIFA, na NHL si ještě rok počkám.
      • Vidím to nápodobně, rok si vystačím s demem a za rok uvidím jak dopadne nový ročník, čekal jsem od toho tak moc, hokej je pro mě nejlepší sport a oni to takhle pokazí, přitom to bylo ve vývoji tak dlouho...
  • Co to je za kecy v ty recenzi ??!! Hraly jsme tu samou hru ? AI jsou uplny idioti a hra je stupidni at na Profi nebo Allstar. Hraci se chovaj jako by meli zakopnout o svoje nohy a nedej boze kdyz potrebuju udelat vic rychlejsich prikazu zasebou hra vubec neztiha. Skill Stick tak nejak funguje ale jinak .... Jestli maj v planu vychazet na konzole takovy hry tak vyhodim PS4 z okna.
    • Mart9
      Tak potom napiš, kde bydlíš, já budu chytat.
      • A já budu na pálce.
  • A proč teda nevydají jeden díl jednou za dva, nebo tři roky? Nebo proč (když mají potřebu to vydávat každej rok) na tom nepracují dvě studia separátně a tak by mělo každé z nich na jeden díl dva roky času...
    • Mart9
      Protože $$$$$$$$$
      Bohužel nemají konkurenci.
      • Asi se ve virtuálním hokeji točí moc málo peněz na to, aby se někomu dalšímu vyplatilo dělat hokej - si vemte jen kolik asi musí stát všechny reálná jména hráčů, názvy klubů atd atd atd. Podle mě to bude sakra dost (proč asi v PES nebyly pravá jména ale zkomoleniny) a ta návratnost tam prostě není když jdete proti někomu, kdo nemá konkurenci v oboru skoro 20 let.
        • podla mna penazi by aj mali ved hokej bol roky len na PC a potom prisli konzoly a zistili, ze sa to menej pirati, ale ved kopa hracov si hokej kupili aj na PC, debilny futbal a NBA tu urcite zaujima menej ludi, preto cakam kedy niekto urobi poriadny hokej na PC a to by ste len kukali ako rychlo by aj EA vydal NHL na PC ale kym je monopol tak sa s nami zahrava ale nevadi ved uz nejaki ludia na hokeji pracuju a moc im fandim, snad sa to podari....Fifu tlacia na PC lebo mame aj kvalitny PES a nenechaju len tak niekoho ryzovat...proste take keci, ze EA a hraci nech si strcia za klobuk :)
      • 2k to zkouseli ale bylo to hrozny.
  • Třeba na to jdou jako v Maxisu. Hru osekají o vše možné a další ročníky budou představovat úchvatné staronové herní módy...
    • Jak "jako"? EA je EA. :-)
  • Sakra. A to není ani hodina, co jste přišli s prohlášením šéfa EA, že jejich prioritou jsou hráči.
  • Hokej je pro mě srdcová záležitost. FIFU hraji jen s kamarádem. Snad je to jen slabší ročník, který bude třeba další rok lepší. Menší poptávka neznamená, že sportovní hra nemusí být kvalitní v hratelnosti a obsahu.
    • Bohužel částečně znamená. Menší poptávka znamená menší prefence ze strany vydavatele, ten dá radši větší balík peněz do vývoje masovějších sportů.
  • Mart9
    Takže když si koupím PS3 a k tomu NHL 14, je to vlastně NHL 15 a ještě ušetřim 600. Díky EA *2*
    • michaliuz18
      marťasi preco nepises slovensky? netvar sa jak cech :D
    • A jeste usetris na levnejsi konzoli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit