Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak letos prozatím taky nekupuju - NHL16 mi bude prozatím stačit, jediný co mě láká je ten manažerský mód, to by mě asi bavilo, tak uvidíme po první vlně slev, jestli to pak koupím, nebo ne..

    Co mě ale zajímá = na videích je vidět, že konečně má naše repre místo vlajky na hrudi český znak - to má jen v rámci licence světovýho poháru, nebo to už mají konečně ofiko koupený pro celou hru a budou to mít i v jiných módech (třeba český dresy v UHT, v normálním turnaji apod.)??
    • tak manazersky mod je fakt pecka co se tyce hratelnosti 16 muze jit do riti jen mam jen jediny problem kdyz vstrelim gol tak se mi puk bud zastavi v brane nebo zustane na brankove care coz je dost nerealisticky jinak jsou tam slidery ktere kdyz jsi upravite tak hra dostava jiny naboj dal jsem si vetsi odkaskovani puku od hokejky proste uz je to pokrok ale rikam chtelo by zapracovat realnost s pukem jiank uz nemam vytky
      *4*
    • Mohu se optat ? Mám NHL 16 a nemohu zjistit jak hrát turnaj s národními týmy. Vypadá to že lze hrát jen různé ligy a chtěl bych si zahrát MS s národními týmy jako ve 14. na PS3. Poraďte mi. Díky
      • Bohužel ani v NHL 17 to nejde jedině ve světovém poháru a iten ve srovnání s FIFA 17 je odfláknutý
      • repcak.petr
        Nelze leda si dej play off a změnˇ týmy na národní.
        • Díky za informaci. Zkusím to. Uvažuji o 17. kvůli svět. turnaji ale až to bude na aukru lenější oni už fakt neví co by za to chtěli. Každý rok jen nepatrné vylepšení za1700 kč to je nehoráznost a zatím by stačil jen patch za pár stovek.I na starší verze kašlou jak vyjde nový ročník tak jim je zatěžko obnovit soupisky minulé hry.
          • nebreč fnukno *16* *16*
          • Stačí se podívat na Heureku a máš to tam za 1500 Kč.
  • Hraju hokej nazivo zkuste to nekdy taky
    • ravux
      Ty hrajes NHL nazivo? Kdybys nekecal.
    • RedEagle
      :))
      • Mart9
        V porovnání s konzolovým NHL je to nic. A to jsem to sám hrál.
    • Taky jsme jako děti chodily bruslit s rodiči na zamrzlý rybník a občas i hrát hokej *4*
  • EA Sports je ještě to dobro co zbylo z EA... vlastním UFC 2 a nemohu si hru vynachválit.
  • Kravicka
    jinej minecraft s extra blurem :D
  • Odulin
    Tak letos nejspíš vynechám. Online moc nehraju a na to občasný zahrání a na pařbu s kámošema mi stačí 16tka.
    • taky sem si to myslel ,ale ty nové pravidla bych rád vyzkoušel , tak teď nevím
  • Čau,

    kdo bude dělat recenzi na Pesa 17 a kdo na Fifu 17 ? Měl bych pár tipů, na co se zaměřit...
    • ravux
      Klicovy je zamerit se na branku. Jinak nedas gol, to da rozum.
  • no pc, no care
  • jack
    Přihlásit jsem se do NHL17 bety. Po zapnutí na mne vypadla zcela stejna hra jako v NHL 16.

    Recenze je podle meho spravedlivá a popravdě konstatuje, že 17 nepřináši skoro nic nového. Proto nechápu tak vysoké hodnocení.

    Chápal bych ho jen s dovětkem, že platí pro majitele NHL15 a starší. Opět souhlasím, že pro vlastníky 16ky by mohl být jediným důvodem online mod, ale pro tyto lidi by hra měla stát třetinu a mělo by to být něco jako NHL online DLC :+).

    Já zustavam u moc povedené 16ky a budu se těšit na větši skok, až budou chtít využít potenciálu PS4 Pro či Scorpia...
    • nic noveho tak mi rekni v co oproti 16 stejny kdyz opomenu grafiku jsou tam slidery ktere kdyz jsi upravis hra je uplne jina je tam tymova strategie kterou kdyz jsi das tak je to fakt zabava jedine co musim dat vam nekterym za pravdu je realnost puku mam nastavenou tvrdost strelby uplne na plno a porad mi kotouc malo kdy pri golu vyleti z branky kdyz porovnam realny hokej tak puk vyleti z branky po kazde jen na konzoly porad zustane podivne v brane psal jsem uz na ea at tuto chybu upravy a kdyz jse tak stane tak uz to bude parada
    • Mart9
      Srážet hodnocení za to, že je tam málo změn oproti minulému ročníku je absolutní blbost! Hodnocení a recenze by vždy mělo být určené pro hráče, kteří se sérií začínají. Pro ostatní jen zmínit, že je tam málo novinek.

      A říkám to z vlastní zkušenosti. Loni jsem si koupil poprvé NHL na konzole. To bylo keců, jak je tam málo změn a bla bla bla... Jenže on je to prostě parádní hokej!
      • jack
        Naopak, loni (NHL 16) tam bylo zmen velmi mnoho, protoze NHL15 se ukrutne nepovedla hlavne co do obsahu...
      • Naopak, je to silně nadhodnocená hra, víc než 6/10 ani náhodou
    • KrPa
      By meli delat nove dily jen kazdy 4. rok a ty dalsi resit jen pres DLC *1*
  • Zir074
    NHL je podle mě jedna z mála sérii, kvůli které by měl člověk uvažovat o koupi konzole.

    Jinak, Bach má zajímavý All Stars Team :D
    • Jsou dvě věci, které jsem konzolistům vždy záviděl. Série NHL a Dark Souls. Zatímco Dark Souls přišlo i na PC (užil jsem si i trochu krkolomný port jedničky), NHL je pro pcčkáře jakožto konzolová exkluzivitka nejspíš nadobro nedostupné. Co bych za to dal, aby si nechali klidně FIFU a dali nám za ní hokej.
      • NHL bylo vlastně mým hlavním důvodem si koupit konzoli. Ale i to NHL 2004 na PC je fajn.
      • My konzolisti aspoň co se xboxu týče, tak Microsoft udělal na své hráče podraz v podobě, že některé hry zpřístupní i na PC s Windows 10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit