Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. krok vyhodte von toho j b ka co pisal tuto prispatu recenziu
    2. krok zozente si niekoho kto naozaj presiel tuto hru
    3. krok otvorte mu textovy dokument nech napise recenziu
    4. krok zverejnite tu recenziu a tuto trapovinu vymazte
    Prajem vela stastia!
    • zdeeneek
      Teda nevim co ti na recenzi vadi. Ja se z ni dozvedel vse co potrebuju.
    • x_ander
      A proč nám ty nenapíšeš čtenářskou recenzi? Určitě by byla daleko lepší a kvalitnější...
      • ja nevem pisat recenzie ale viem citat a posudit co je dobre a co ne, a keby som ja napisal recenziu bola by ovela drbnutejsia ako tato ale aspon si to priznam a nezverejnujem blbosti, podla toho jak autor pise sa mi zda ze si len pozistoval nejake info o hre z inich recenzii a potom napisal toto
  • sranda ako grindenie z onlinoviek presiaklo aj do single hier :)
  • Hned jdu objednat, tohle musím mít ve sbírce, stůj co stůj. Že se to někomu nelíbí, přijde mu to hnusný a jako omalovánky? Jeho blbost. Mě se zase nelíbí rovný kšilty, WOW, Harry Potter a Pán Prstenů. Ty, co zbožňují mám za ňoumy, jako oni mají za vola mě, že koukám na anime, takže jsme si kvit. Každopádně se vám divím, že vás baví se tu hádat o tom, jestli je to cool nebo fuj. Proč si radši nejdete hrát, co se vám líbí? Určitě by z toho obě strany měli mnohem lepší pocity a náladu. *5*
    • Jojo, kepy sou cool. Mám rád Pána prstenů, ale i anime. Co ty na to ?
    • Inquisitor
      Jo ty rovný kšilty bych zrušil :)
  • Zerathus
    Ježiši to je zase diskuze.Místo nějaké normální kritiky tu malí caparti píšou hovadiny o tom jak se jim nelíbí japonský styl.Puberta is hell of a drug *12*
    • To máš špatně, Rick James, původní autor téhle hlášky mluvil o koksu *4* řekl bych že oboum táborům je dost přes 20 a jindra si podlě mě na puberťáka jen hraje aby zamaskoval trolování nevyzrálostí
    • Asi tak, můžeme se jen modlit, aby z toho vyrostli.
    • A jéje další capart co musí mermomocí do každé věty cpát angličtinu...
      • Zerathus
        Tak to pozor ja sú dospělý chalan *1* nesnažím se rozpoutávat flame jenže prostě mi to nedalo, když jsem viděl takových ptákovin napsaných v diskuzi.Ale měl bych si už asi konečně zvyknout
        • Robotron3
          Nejlepší je diskutovat o té hře a jít sám příkladem...
      • Pořád menší zlo než čeští balíci, kteří si myslí, že jsou nejchytřejší na celém světě a musí všude cpát koncovky ová a podobné voloviny.
    • Jojo, teď jsi tu diskuzi vylepšil, děkuji. Bude další vlákno hádek, tleskám ti ve stoje.
  • Kdo nesleduje Anime je obyčejný kulturní barbar a hňup, který zřejmě zakysl na blbostech typu Jak jsem poznal vaši patku
    • TheGGG
      No dobrá jen jsem trolloval, samozřejmě je to každýho věc co sleduje
    • Robotron3
      Co mají japonské animované pohádky společného s kulturou, že to musí každý sledovat?
      • Označit anime za pohádky je generalizování, drtivá většina produkce je pro děti spíše velmi nevhodná a to nemluvím o hentai. Jinak s kolekou GGG nesouhlasím, ať se každý kouká a hraje co se mu zlíbí, ale nesnáším když se někdo do anime naváží že je to blbost pro děti, kdo někdy viděl nějaké guro - něco jako animovaný splatter - mi dá za pravdu. Jinak tohle samozřejmě pohádka je, o tom žádná
        • God-of-War
          Nejlepsi je, byl a bude GREAT TEACHER ONIZUKA..u me naprostej best.
          • JJ ten je fakt super, ale já mám nejradši Ghost in the shell, ale u GTO jsem se nejvíc nasmál
        • Robotron3
          Tradiční pohádky po celém světě jsou taky nevhodné, protože jsou často velmi kruté a stejně to jsou pohádky pro děti. Ptal jsem se ale, proč by mělo sledování, či nesledování anime mít něco společného s kulturou?
          • dotaz zněl co má anime společného s kulturou. Jinak samozřejmě máš pravdu, s kulturností či nekulturností to nesouvisí. Vždyť jsem taky psal že s ním nesouhlasím. Já osobně anime sjíždím jako drogu ale mám i jiné oblasti zájmu, pro mě je kulturním barbarem i ten, kdo uznává jen anime, ale na někoho takového těžko narazím. Já bohužel ps3 nevlastním ale zahrál bych si to protože to od jednoho nejmenovaného zahraničního webu dostalo super hodnocení a to i od čtenářů, ale jeden z důvodů je že zahrát si anime tak často nejde, všechny ostatní hry jsou stylizované a jakobyanime, ale tohle opravdu vypadá jako kdybych se díval na film od Miyazakiho, který se na hře podílel
          • Tak znova, nechci se hádat jen odpovědět - většina anime nejsou pohádky. Spousta z nich je i tzv. žánr slice of life kde je ukázán tradiční japonský život, denní rituály, náboženství, popkultura, trávení volného času, mytologie. Zrovna včera jsem dokoukal anime v kterém bylo o psychologii víc informací než bylo v mých skriptech když jsem ještě chodíval na VŠ (ne nebyl to můj obor ale stejně je to ostuda-těch skript). Pro mě je to také způsob jak si doplňovat slovní zásobu japonštiny
            • Robotron3
              Ale ty odpovídáš na něco jiného. Já jsem reagoval na TheGGG, a zajímá mě, proč ten, kdo nesleduje anime, nemůže být kulturní člověk? Co má s tím anime společného? Mě totiž anime vůbec nezajímá a chci se dozvědět, proč jsem teda kulturní barbar, abych v tom měl jasno :) Ni No Kuni si zahraju, ale ne kvuli anime, ale protože Level 5 dělá skvělý zábavný hry.
    • Kdo není čisté německé rasy nebo blonďák s modrýma očima, patří do vyhlazovacích táborů.
    • Ale no tak.

      To že někdo nesleduje anime je jeho věc a kulturního barbara to z něj určitě nedělá (nelíbí - nesleduju). Problém je spíše v tom že spousta takových lidí má potřebu se do něj ještě navážet a ty právě teď bohužel děláš to samé...
      Já třeba HIMYM také nesleduju, ale hned k vůli tomu to nebudu označovat za blbost...
  • decka grafika pro dospele normalni japoska uchylarna pro uhrovyty nerdy
    • A hergot jindrův brácha. Dlaší stvoření co přeteklo tátovi přes gumu...
      • http://www.youtube.com/watch?v=EOx9Zj8mE80 :-))
      • aspon nehraju kresleny hry pro deti jako ty
  • Kde se to dá koupit pro PS3 (když pominu PS Store). Demo je super a docela mě to láká.
    • ucho
      ve většině prodejen s hrami...
      • Jasně, moje chyba... Koukám, že už to mají skoro všude skladem. Ještě v pondělí to nikde nešlo koupit.
  • jindra.veliky
    dalsi blbost v hnusny japonsky grafice

    pokemoni uz nejsou v mode, tak se proberte!

    *11*
    • Anime nejsou jen Pokémoni, nejprve si o tom něco zjisti a pak o tom teprve mluv. Je to jako bys tvrdil, že veškerá tištěná literatura jsou pouze obrázkové knihy pro děti, co neumí číst, jen protože jsi měl jednu v ruce. *6*
    • Hm víš někoho nezajímá co je v "módě", navíc nevím jak si stojí pokémoni ale zrovna v ČR anime docela dost frčí
      • zdeeneek
        2.brezna se kona mistrovstvi Ceske Republiky v pokemonech - takze pokemoni tu asi par fanousku mit budou ;)
      • *1* frčí kde? Někde u vás na dědině?
        • Tak Ceska a Slovenska komunita je opravdu celkem velka http://akihabara.cz/ http://otakuland.cz/ http://www.anime-manga.cz/ http://shibuya.sk/
        • Slyšel jsi o události animefest nebo akicon? Slyšel jsi o webu jako je akihabara? Jinak já jsem z Prahy, jestli je to pro tebe dědina tak prosím... tím frčí jsem nemyslel vysílá se v tv
          • TheGGG
            ha Akihabara včera nefungovala, a měli tam 10ti hodinové video kde nějaký rusák zpívá trololo to mě zabilo *1*
        • Co frčí u tebe? pít levnej chlast a a čumět na Hollywoodský slátaniny?
    • Já věřím že v každým člověku je něco inteligentního, bohužel jindrova inteligence vytekla jeho mámě prdelí a nechala hnědej flek na matraci...
      • jindra.veliky
        tohle mi rict v realu do oci tak te prostrilim skrz na skrz s tatovo puskou *10*
        • smejki
          zdravíme do jižních čech
        • Mám tušení, že takovému stvoření jako jsi ty říkají i horší věcy...

          A tu tátovu špuntovku radši vrať do ztrát a nálezů dřív než si vypíchneš oko.
  • montatatana
    Z jakyho duvodu u techto JRPG chybi skoro ve vsech in-game rozhovorech dabing? Jde jen o prehistorickou "tradici" nebo to ma nejaky logicky duvod?
  • Viděl jsem asi tak 2 hodiny ze hry a vypadá to dobře. Takové interaktivní anime. Moc se mi to líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit