Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Teda nevim co ti na recenzi vadi. Ja se z ni dozvedel vse co potrebuju.
  • ja nevem pisat recenzie ale viem citat a posudit co je dobre a co ne, a keby som ja napisal recenziu bola by ovela drbnutejsia ako tato ale aspon si to priznam a nezverejnujem blbosti, podla toho jak autor pise sa mi zda ze si len pozistoval nejake info o hre z inich recenzii a potom napisal toto
  • x_ander
    A proč nám ty nenapíšeš čtenářskou recenzi? Určitě by byla daleko lepší a kvalitnější...
  • 1. krok vyhodte von toho j b ka co pisal tuto prispatu recenziu
    2. krok zozente si niekoho kto naozaj presiel tuto hru
    3. krok otvorte mu textovy dokument nech napise recenziu
    4. krok zverejnite tu recenziu a tuto trapovinu vymazte
    Prajem vela stastia!
  • zdeeneek
    2.brezna se kona mistrovstvi Ceske Republiky v pokemonech - takze pokemoni tu asi par fanousku mit budou ;)
  • TheGGG
    ha Akihabara včera nefungovala, a měli tam 10ti hodinové video kde nějaký rusák zpívá trololo to mě zabilo *1*
  • TheGGG
    No dobrá jen jsem trolloval, samozřejmě je to každýho věc co sleduje
  • to teda
  • Robotron3
    Nejlepší je diskutovat o té hře a jít sám příkladem...
  • Zerathus
    Tak to pozor ja sú dospělý chalan *1* nesnažím se rozpoutávat flame jenže prostě mi to nedalo, když jsem viděl takových ptákovin napsaných v diskuzi.Ale měl bych si už asi konečně zvyknout
  • sranda ako grindenie z onlinoviek presiaklo aj do single hier :)
  • Jojo, kepy sou cool. Mám rád Pána prstenů, ale i anime. Co ty na to ?
  • Jo je to tak.
  • http://www.youtube.com/watch?v=EOx9Zj8mE80 :-))
  • dotaz zněl co má anime společného s kulturou. Jinak samozřejmě máš pravdu, s kulturností či nekulturností to nesouvisí. Vždyť jsem taky psal že s ním nesouhlasím. Já osobně anime sjíždím jako drogu ale mám i jiné oblasti zájmu, pro mě je kulturním barbarem i ten, kdo uznává jen anime, ale na někoho takového těžko narazím. Já bohužel ps3 nevlastním ale zahrál bych si to protože to od jednoho nejmenovaného zahraničního webu dostalo super hodnocení a to i od čtenářů, ale jeden z důvodů je že zahrát si anime tak často nejde, všechny ostatní hry jsou stylizované a jakobyanime, ale tohle opravdu vypadá jako kdybych se díval na film od Miyazakiho, který se na hře podílel
  • aspon nehraju kresleny hry pro deti jako ty
  • Robotron3
    Ale ty odpovídáš na něco jiného. Já jsem reagoval na TheGGG, a zajímá mě, proč ten, kdo nesleduje anime, nemůže být kulturní člověk? Co má s tím anime společného? Mě totiž anime vůbec nezajímá a chci se dozvědět, proč jsem teda kulturní barbar, abych v tom měl jasno :) Ni No Kuni si zahraju, ale ne kvuli anime, ale protože Level 5 dělá skvělý zábavný hry.
  • Inquisitor
    Jo ty rovný kšilty bych zrušil :)
  • JJ ten je fakt super, ale já mám nejradši Ghost in the shell, ale u GTO jsem se nejvíc nasmál
  • God-of-War
    Nejlepsi je, byl a bude GREAT TEACHER ONIZUKA..u me naprostej best.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit