Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, pokemoni, pikacu, volim si tebe (bleskovy utok)!
    • TheGGG
      http://www.youtube.com/watch?v=nc_LIR5ExIU
    • ucho
      https://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4
  • christianus
    Nevite jestli jde ve hre zapnout japonsky dabing?
    • jindra.veliky
      a treba indianskej bys nechtel?
    • Ano jde a neboj se že by jsi to přehlédnul, protože hra se ještě předtím než se spustí rovnou ptá jakou audiostopu budeš používat.
    • Ano jde.
  • zdeeneek
    Nádherná pohádková grafika, dobře napsána recenze, začátkem května mám narozky - začíná se mi rýsovat zajimava rovnice ;)
  • Odulin
    Xboxak zavidi.
    • to teda
    • ne xD tak to opravdu nezávidim xD :D
    • nevim no, mam PS3 a stahl jsem demo a bylo to pro me nehratelne, radeji si dam Dark Souls znova nez tuhle detskou hru ...
      • TheGGG
        ??? Já hrál dark souls, ale nijak mě to nebrání hrát todle. Japonci se prostě vyznaj. (vím i DS je japonský)
      • Nemyslím si, že to mělo konkurovat Dark Souls *4*
  • Tahle hra mě láká hlavně kuli grafickymu zpracovani, doufám že brzo padne cena...
    • Mám rozehráno a opravdu ta grafika, to je jako kdyby jsi hrál anime. Ty videosekvence jsou vyložená nádhera.
    • ucho
      taktéž koupím už jen kvůli té grafice :) ale až bude tak za 500,-

      jinak nechápu ceny českých shopů.
      czc: 1851,- (tak údajně chyba, ale na eshopu ji stále neopravili)
      jrc: 1399,-
      alza: 1088,-
      • No, Alza má poslední dobou slušný ceny her (alespoň ps3). Za poslední 3 týdny jsem tam koupil 4 hry za cenu nižší než nejlevnější herni eshop, někdy i levnější než Aukro použité hry (naposled tento pátek Skyrim, ten vyšel +- všude stejně, ale chtěl jsem propařit víkend). Navíc mi to dovezou do 24 hodin na pobočku kam si dojdu a neplatim poštovný. A občas tam maj supr slevy, před nějakým časem Starhawk za 249kč když byl všude jinde pořád 800+, nebo sběratelská edice Resistance 3 za 2 stovky. Tam se to vyplatí kontrolovat, dost často jen pár denní slevy, za to ale 75 a více %

        Teď zrovna Mass Effect 3 Sběratelská edice za 422 korun...
        • jindra.veliky
          za Skyrim bych nedal ani dvacku *5*
        • U alza.cz poštovné při dovozu na pobočku platíš vždy, ale jen asi 25 kč. Ostatní obchody mají převoz z pobočky na pobočku zdarma. Tedy u Czc jsem to tak měl . Jinak plně souhlasím s tím co si tady psal.
          • Ale 25kč je nic a maj víc poboček, takže větší šance že bude blíž tvojemu domovu..nebo ne? :)
            • Jo je to tak.
        • ucho
          hm, hm, ta ME3 je lákavá, sakra, dilema no :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit