Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co teprve Zaklínač, tam chybí absolutně fyzika zbraní, takže tam sekáš jen do vzduchu *15*
  • Mě jde hlavně o ten styl. Tohle by normálně člověka nenapadlo. Bojovat s nahatým robotem nebo člověkem. A i android může mít nahaté části viz Westworld apod.

    Prostě ten japonský styl. Tam nacpou šílenosti co mohou, typicky to má hnusnou grafiku a blbě se to na pc ovládá. Příběh a svět dává smysl jedině když hulíš stejný matroš jako ten kdo to vymyslel.

    Pak ten technicky dnes již zastaralý styl boje. Sekáš a sekáš nějak mimo a ono ho to jako zasahuje.. A je to strašně vidět.
  • ryneše na takové curáky. Panebože mažte ty curáky, mám chut vrazdit.
  • Sekání do vzduchu je i v sérii Dark Souls a jaká je to hitovka *1*
  • Tak ten nahatej chlap je pokud vim android ne? Ten pinďoura na nic moc nepotřebuje.
  • Vogon
    Drakengard je, co se hratelnosti týče, ještě horší než Nier, tvůrci neměli čas, protože v půlce vývoje byli donuceni přejít z Shmup na Musou žánr, ale taky proto že tvůrci hratelnost udělali špatnou a nudnou naschvál. Ovšem vyprávění to má výborné, hra dekonstruuje skrze hlavní postavu videohry, slovy Yoko Tara: "Někdo kdo zabijí lidi nemůže mít dobrý konec.". Zakončení příběhu jsou výborné, k tomu snad jen řeknu, že Nier vychází z konce, který byl míněn jako žert a parodie filmu E-nd of Evangelion.
    Drakengard 2 ani nezkoušej, Yoko Taro na něm myslím ani nepracoval, a ta hra ztrácí veškerý šarm.
    Drakengard 3 je nic moc. Příběhově trvá dlouho než se rozjede a vtipy jsou naprosto otřesné. Hra navíc jede často ve framerate, které bys bez nadsázky spočítal na prstech.
    Pokud chceš rozšíření Automaty, tak si přečti/shlédni divadelní hru YoRHa, kterou Taro napsal.

    http://nier2.com/blog/yorha-stage-play/

    Takyy doporučuji shlédnou GDC panel Yoko Tara, o tom jak píše své hry: https://www.youtube.com/watch?v=OO_d3fwTNPo
  • To je strašná věc. Graficky odpudivé, pribehove cákle a bojujete tam s nahatym chlapem bez nahatych části.

    Prostě další šílená špatně provedena hra. V porovnání s další nejaponskou produkci to má tak 4/10...navíc na pc port na prd.

    Nejlepší je, jak sekate do vzduchu a ono to bere ze se trefujete. To je teda kvalita...
  • 8/10 zcela zaslouženě, na PC asi bodík dva dolů za optimalizaci, dobře a spravedlivě tu v posledni době na games.cz hodnotíte *4*
  • Dík za info, v tom případě si chvilku počkam.
  • mikezz
    Japonizujúce hry (+anime a podobné nestráviteľnosti) idú úplne mimo mňa ale Nier:Automata mi príde vlastne ako sympatická vec, ktorú by som si dosť rád zahral.
  • In terms of influences on Platinum, the original Nier is an obvious one, though the team did look westward - if only for a short time. "We were playing different RPGs back then," says Taura. "When all the team members got together we'd talk about them. When we were making the game, The Witcher 3 came out. The sub-quest elements were so great, it was kind of demoralising, so we just stopped playing the game..."

    Hahaha.

    Recenze dobrá, příběh zní zajímavě. Skoro mě to i láká, asi tomu někdy ve slevě dám šanci, ikdyž mě tenhle styl gameplaye vůbec neba (MG Rising a DMC mě o tom přesvědčily).
  • flash789
    ono to na PS4 s tou optimalizaci neni o moc lepsi nez na PC, ale jede to tam rozhodne lip. Ani na PS4PRO to neni idealni, mirne propady fps a lehke cukani je na obou verzich konzoli.
  • Port se prý bohužel moc nepovedl. Bude to chtít opatchovat.
  • Odulin
    Na tohle se hodně klepu....ale až trochu ve slevě a asi na PC.
  • Jednu zásadní informaci postrádam. Jak je to s PC verzí? To bejvá totiž u japonskejch her často kámen úrazu (dívam se vašim směrem, Dark Souls) a já bych se nerad dozvěděl, že je PC verze doprasená až ve chvíli, kdy se jí budu snažit hrát. Protože, tahle hra mě jinak celkem zaujala.
  • Po skvělém demu, které mě na tuto sérii nalákalo, jsem si zahrál původní Nier a musím říct... je to slabá hra, ale úžasný nápad, zajímavý příběh a špičkové podání. I přes úmornost některých částí a strašného soubojáku, nelituju těch hodin, které jsem u něj strávil. Časem plánuju zahrát i sérii Drakenguard, protože pan Yoko Taro mi opravdu sedne.

    U Automaty jsem čekal na kvalitu PC portu, ale zdá se, že má trochu problémy s performancí i na silných strojích, takže nakonec půjdu do PS4 verze. Po této recenzi, i té kterou dnes vydal Jim Sterling (9/10), se nemůžu dočkat až se do této hry pusitím...:)
    Velmi mě pobavila "recenze" na Steamu, cituji = "Tato hra je jakoby se Hideo Kojima zhulil a rozhodl vytvořit Final Fantasy." :D

    (Jen jsem chtěl říct něco pozitivního, než se sem zase pustí místní ufňukaná banda haterů a trollů, kteří mi dozajista zkazí zítřek svojí absurdní nespokojeností s tím, že na světě existují lidé, kteří mají tu opovážlivost užívat si videohry.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit