Přejít na výpis diskuzí

Nintendo oznámilo novou velkou Zeldu, plnohodnotné pokračování Breath of the Wild

11.6.2019 20:32
Adam Homola 50 příspěvků

Hlavní hry ze série The Legend of Zelda jsou něco jako hlavní hry ze série Mario. Vychází jen jednou za čas, ale když už se na trh dostanou, jde většinou o zásadní titul. The Legend of Zelda: Breath of the Wild vyšla už na začátku roku 2017 a hned se z ní stala jedna z nejlépe hodnocených her vůbec....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky napsané 

• TheGGG

člověk co si říká johnnylegend a dělá selfíčka jak 5 letý jarda bude rozumovat... hahaha a btw: rating CoD je 18+ nebo 16+, tzn. ne pohádka jako zelda, nemluvě o tom, že původní modern warfare je jedna z nejlepších FPS jak po stránce mulťáku, tak story...

• JohnnyLegend

Tenhle GGG typek se neda brat moc vazne. Par dnu zpet tu psal, ze by si dal nove Call of Duty, tj hru pro hrace od 6 mesicu, kde drzis sipku dopredu, klikas na leve tlacitko mysi a prilezitostne zmacknes F pro Zaplacení Respektů.

• TheGGG

ty vůbec nemluv, emulátorová pc čorka vůbec nemá co komentovat články o hrách

• lito

z tebe se stal Veskoslav. Úplně stejne debilní názory, stejně debilni argumentace. Nejsi taky z Ostravy?

• Simon84

A muzes si vzit PSko od televize do postele a pokracovat v hrani? Rano pak do tramvaje nebo vlaku? Tohle srovnavani nema moc smysl, protoze Switch a jeho vyhody jsou uplne nekde jinde.

Hodnotit hru podle toho jak je barevna nebo ne, je proste blbost. Je spousty her na PC, ktery maji grafiku naprosto uzasnou a jsou to totalni picoviny, ktery se nedaji hrat nebo nejsou moc zabavne. Zelda zabavna je, neni to rozhodne hra pro decka, je mi 35, hry hraju celej zivot a maloktera me chytla tak, jako Zelda. Nektere questy nebo protivnici daji opravdu zabrat. Ani pribeh neni nejak detinsky, ten zaklad je klasika z fantasy her, ale to jak je to obalene je zajimavy. Shazovat to jen kvuli kreslenejsi grafice je podle meho blbost. 

• TheGGG

i základní ps4 ovšem zvládá witchera 3 ve stokrát lepší grafice jak switch, který byl zastaralý už v době kdy vyšel.. to jsou fakta.

Argumentovat šachami je přesně to, co bych od nintendoboie čekal... každý normální člověk prostě ví, že nintendo hry jsou pro rodiny s dětmi a staré lidi, ale pár fanatických nintendo neckbeardů co cosplayují Linka a koukají na péčko se zeldou a mariem si bude pořád lhát do kapsy

• Duchino

Hezkej, sice jako 5,25 mechanika by byl lepší, ale i tak je asi můžu začít jíst 😁

• Jack1947

On myslel možná pc ale i tohle... je možná dobré 😐

• Jedinej kdo tady něco obkecává, jsi ty. Ty máš možná Pro, ale tvoje fanatické fanboyství nic nezmění na faktu, že původní Psko 4 je dnes dýchavičná přehřátá černá krabice, co řve a občas je pěkně k vzteku. Jen je vidět, jak žiješ ve svém světě (kde ty máš pravdu) a co se ti nehodí do tvé pravdy, tak úplně ignoruješ. 

šachy jsou taky 3+ hra a je to nejlepší hra pro dva ever. Prostě někdy o věk nejde.

• MidnighT91

Prosím, pc toaster https://www.theregister.co.uk/2008/11/26/usb_toaster/

• TheGGG

dospělá v čem pls...? Je to 3+ hra, tak co tam si může být dospělého.... to jsou zase nintendo bois řečičiky

• TheGGG

to je hodně trapné, ale co by jouda pirát z PC komunity neudělal pro to aby si zahrál konzolovou hru...

pc mustard race a nintendoboti, to jsou skutečně obdobně potrefené partičky

• TheGGG

co to tady blábolíš, ps4 pro které mám já valí perfektně a hry na něm (zvláště exklusivity) vypadají naprosto neuvěřitelně a perfektně šlapou...

měl jsem několik konzolí a ty od sony vždy valili dokonale a ukázkově

takový god of war, spidey nebo bloodborne to jsou hry pro dospělé publikum, miliontá party hra s mariem tomu nešahá ani po kotníky... a všichni ti nintendoboti co si naklikávají recenze na metacritic na tom nic nezmění...

není moc víc overrated her jak těch od nintenda

• TheGGG

ano, ty nejvyšší  hodnocení od nintendo fanatiků, těm fakt budu přikládat velkou váhu... pls hrají to celé rodiny a vedle takového dark souls to stylizací vypadá naprosto směšně a hnusně... mám nulový respekt k těmto přeplácaným hrám a směji se fanatickým milovníkům nintenda....

3+ je 3+, co se na tom snažíš obkecávat, prostě hra pro děcka

• Ta hra "3+" by ti dala dost pokouřit, abys ji dohrál. Věř mi. 

Vím, že mi věřit nebudeš a jako tvrďák v Dark Souls si připadáš jako nejvyhoustlejší pařan co existuje. Ale právě kouzlo Nintendo her (mimo jiné) spočívá v tom, že na první pohled to vypadá jako omalovánka 3+, ale pokud do hry pronikneš, zjistíš, že jsou to hry komplexní, promyšlené a dost těžké. 

"Easy to play - hard to master" Nintendo opravdu umí (např. jakákoliv Zelda či jakýkoliv Mario) - to jsem schválně vzal tvoje "omalovánky" které shodou okolností po světě sbírají nejvyšší hodnocení.. 

• PS4 že je úplně jiná liga? Haha - ty mě chceš rozbrečet smíchy. Nevyčítej jiným, že jsou fanboyové nějaké značky. Sám jsi největší Sony fanboy široko daleko.. 

Mám obyčejné PS4 (tedy ne slim ani pro) a zážitek je to dost otřesný. Vše pomalé a uživatelské rozhraní žádná sláva. Loading je skoro neustálý a fps dropy bohužel až moc časté. A kdyby jen fps dropy. Zaseknutí obrazu není nic vzácného. 

Nehejtuju PSko. Každá konzole má svoje. Ale jako vlastník pc, Switche i PSka ti můžu říct, že tebou hejtovaný Switch jede jak má a tebou hejtované 'omalovánky' jsou často jedny z nejlepších her ever. 

• Jack1947

Nebude šance že něco NINTENDO vydá na pc je téměř mizivá ( asdpon co setýče Zeldy a Maria).

• Jack1947

To je dobrej for , ještě si k tomu tahat mobil.

• Jack1947

Přehnané tvrzení, spousta her si koupi ani v den vydání nezaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit