Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky napsané 

  • TheGGG

    ty vůbec nemluv, emulátorová pc čorka vůbec nemá co komentovat články o hrách

  • lito

    z tebe se stal Veskoslav. Úplně stejne debilní názory, stejně debilni argumentace. Nejsi taky z Ostravy?

  • Simon84

    A muzes si vzit PSko od televize do postele a pokracovat v hrani? Rano pak do tramvaje nebo vlaku? Tohle srovnavani nema moc smysl, protoze Switch a jeho vyhody jsou uplne nekde jinde.


    Hodnotit hru podle toho jak je barevna nebo ne, je proste blbost. Je spousty her na PC, ktery maji grafiku naprosto uzasnou a jsou to totalni picoviny, ktery se nedaji hrat nebo nejsou moc zabavne. Zelda zabavna je, neni to rozhodne hra pro decka, je mi 35, hry hraju celej zivot a maloktera me chytla tak, jako Zelda. Nektere questy nebo protivnici daji opravdu zabrat. Ani pribeh neni nejak detinsky, ten zaklad je klasika z fantasy her, ale to jak je to obalene je zajimavy. Shazovat to jen kvuli kreslenejsi grafice je podle meho blbost. 

  • TheGGG

    i základní ps4 ovšem zvládá witchera 3 ve stokrát lepší grafice jak switch, který byl zastaralý už v době kdy vyšel.. to jsou fakta.

    Argumentovat šachami je přesně to, co bych od nintendoboie čekal... každý normální člověk prostě ví, že nintendo hry jsou pro rodiny s dětmi a staré lidi, ale pár fanatických nintendo neckbeardů co cosplayují Linka a koukají na péčko se zeldou a mariem si bude pořád lhát do kapsy

  • Duchino

    Hezkej, sice jako 5,25 mechanika by byl lepší, ale i tak je asi můžu začít jíst 😁

  • Jack1947

    On myslel možná pc ale i tohle... je možná dobré 😐

  • Jedinej kdo tady něco obkecává, jsi ty. Ty máš možná Pro, ale tvoje fanatické fanboyství nic nezmění na faktu, že původní Psko 4 je dnes dýchavičná přehřátá černá krabice, co řve a občas je pěkně k vzteku. Jen je vidět, jak žiješ ve svém světě (kde ty máš pravdu) a co se ti nehodí do tvé pravdy, tak úplně ignoruješ. 

    šachy jsou taky 3+ hra a je to nejlepší hra pro dva ever. Prostě někdy o věk nejde.

  • MidnighT91

    Prosím, pc toaster https://www.theregister.co.uk/2008/11/26/usb_toaster/

  • TheGGG

    dospělá v čem pls...? Je to 3+ hra, tak co tam si může být dospělého.... to jsou zase nintendo bois řečičiky

  • TheGGG

    to je hodně trapné, ale co by jouda pirát z PC komunity neudělal pro to aby si zahrál konzolovou hru...

    pc mustard race a nintendoboti, to jsou skutečně obdobně potrefené partičky

  • TheGGG

    co to tady blábolíš, ps4 pro které mám já valí perfektně a hry na něm (zvláště exklusivity) vypadají naprosto neuvěřitelně a perfektně šlapou...

    měl jsem několik konzolí a ty od sony vždy valili dokonale a ukázkově

    takový god of war, spidey nebo bloodborne to jsou hry pro dospělé publikum, miliontá party hra s mariem tomu nešahá ani po kotníky... a všichni ti nintendoboti co si naklikávají recenze na metacritic na tom nic nezmění...

    není moc víc overrated her jak těch od nintenda

  • TheGGG

    ano, ty nejvyšší  hodnocení od nintendo fanatiků, těm fakt budu přikládat velkou váhu... pls hrají to celé rodiny a vedle takového dark souls to stylizací vypadá naprosto směšně a hnusně... mám nulový respekt k těmto přeplácaným hrám a směji se fanatickým milovníkům nintenda....

    3+ je 3+, co se na tom snažíš obkecávat, prostě hra pro děcka

  • Ta hra "3+" by ti dala dost pokouřit, abys ji dohrál. Věř mi. 

    Vím, že mi věřit nebudeš a jako tvrďák v Dark Souls si připadáš jako nejvyhoustlejší pařan co existuje. Ale právě kouzlo Nintendo her (mimo jiné) spočívá v tom, že na první pohled to vypadá jako omalovánka 3+, ale pokud do hry pronikneš, zjistíš, že jsou to hry komplexní, promyšlené a dost těžké. 

    "Easy to play - hard to master" Nintendo opravdu umí (např. jakákoliv Zelda či jakýkoliv Mario) - to jsem schválně vzal tvoje "omalovánky" které shodou okolností po světě sbírají nejvyšší hodnocení.. 

  • PS4 že je úplně jiná liga? Haha - ty mě chceš rozbrečet smíchy. Nevyčítej jiným, že jsou fanboyové nějaké značky. Sám jsi největší Sony fanboy široko daleko.. 

    Mám obyčejné PS4 (tedy ne slim ani pro) a zážitek je to dost otřesný. Vše pomalé a uživatelské rozhraní žádná sláva. Loading je skoro neustálý a fps dropy bohužel až moc časté. A kdyby jen fps dropy. Zaseknutí obrazu není nic vzácného. 


    Nehejtuju PSko. Každá konzole má svoje. Ale jako vlastník pc, Switche i PSka ti můžu říct, že tebou hejtovaný Switch jede jak má a tebou hejtované 'omalovánky' jsou často jedny z nejlepších her ever. 


  • Jack1947

    Nebude šance že něco NINTENDO vydá na pc je téměř mizivá ( asdpon co setýče Zeldy a Maria).

  • Jack1947

    To je dobrej for , ještě si k tomu tahat mobil.

  • Jack1947

    Přehnané tvrzení, spousta her si koupi ani v den vydání nezaslouží.

  • TheGGG

    takže k tomu všemu pirátský příživník... hahaha, tvůj názor nemá vůbec žádnou váhu, piráti nejsou hráči, ale paraziti.


  • lito

    haf. switch ani nemám ty psisko, Zeldu jsem si užil na PC. haf.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit