Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) Ano vyplácí (není Nintendo náhodou nejbohatší tvůrce her?)

    2) Na "drsné hry" jsou jiní tvůrci. N má svůj trh a značku budovanou na tom, že tohle nedělá a musím uznat že to má něco do sebe, mít jistotu nějaké kvality a rodinné přítulnosti.

  • madPav3L

    Jo, už dávno bych řekl, hru jsem prošel pár měsíců zpátky. Na mé sestavě v rozlišení 3440x1440 při 100 fps, akorát u jednoho bosse jsem musel přepnout na 30 fps limit, protože tam je bug, ale to je asi tak jediná chyba s kterou jsem se setkal za cca 70 hodin hraní.

  • TheGGG

    já to nintendu nevyčítám, jen tvrdím, že když umí po technické, obsahové a herní stránce udělat perfektní hry, kdyby taky udělali něco 18-rated, drsný fantasy RPG nebo rubačku, že by tím mohli přitáhnout spousty nových hráčů... ale holt se asi vyplácí pořád dřenit zeldu, maria atd

  • MidnighT91

    Vážně už je to normalně funkční? Nezkoušel jsem.

  • Tak pointa tej grafiky je ta, ze skratia vyvojovy cyklus. Nebude sa musiet opat cakat 8 rokov. Na druhej strane musis uznat, ze takyto tip grafiky zostarne najpomalsie.

    Neviem co je u teba dospela hra ale v Nintende robia kreslene grafiky na 90% hier. Mal by si pozerat skor na inu platformu.

  • TheGGG

    meh, kdy nintendo oznámí nějakou normální hru pro dospělé hráče, toto je na mě moc kreslené

  • madPav3L

    Na PC se do dá hrát v emulátoru a neměl jsem s tím žádný problém.

  • MidnighT91

    Dokud to nebude na PC, nezájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit