Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Mám klasický Switch a za mě spokojenost. Jo kdyby bylo nějaké Pro, co navýší výkon, teoreticky by se o tom dalo uvažovat. Ale takto je to podle mě nejzbytečnější konzole, co kdy NIntendo vydalo a to vydalo i WiiU...A za největší výsměch považuji zvětšení paměti na závratných 64 GB....Člověk by očekával alespoň 128 GB. A o tom, že zvětší display a nechají pravěké rozlišení, to už je asi zbytečné mluvit. Jediné pozitivní je snad LAN součástí doku. 


    • mdkGT

      No fakt o 32GB na 64GB to je trapas, když kdejaká hra i z cartridge stahuje dodatečně 10 - 30GB dat.

      • Veskoslav

        To jsem se zatím nesetkal. Nejvíce, co jsem stahoval tak byl Immportal Phoenix a to bylo jenom 7,5 GB. Ale je pravda, že ve Switchi mám hozenou 512 kartu.

  • J.V.Stalin

    To je strašný... vlastně i úplně zbytečný.

  • Pár her na switch mě dost láká ale ta konzole samotná mě vždy hrozně odrazovala. 

  • mdkGT

    Na jaře jsem prodal Switch i Switch lite, je to dobrá konzole pod TV a super handheld.

    Pokud vás ale nebaví hry s Máriem a tím druhým opičákem, tak vám z exclusivit co stojí za řeč zbude akorát tak Fire Emblem Three Houses (dohráno 3x), Zelda a Animal Crossing.

    Nejlepší port je jednoznačně Diablo 3, ten se hraje na Switchi úplně špičkově :)

    Tešil jsem se, že bude Pro. Třetí variantu toho samého kupovat už nebudu. OLED je super, o 2cm větší úhlopříčka taky, ale když zůstává stejné rozlišení je to dost špatné, protože pixely už budou v handheld modu jasně zřetelné (víc než doteď).


    • Derp_1337

      Zkus si zahrát Astral Chain. Fakt vynikající hra na Switch, bohužel je často opomíjená.

      Za zmínku stojí ještě Xenoblade Chronicles 2.

  • redicius

    Kupuju day one, i ten blbej centimetr displeje navíc mi za to stojí ;) (nosím brejle na čtení, beru každou pomocnou berli jako plus)

    • Derp_1337

      Tak vždycky můžeš u Switche zapnout výstup na TV. Tam budeš mít hezky velká písmenka.

      • redicius

        ...to pak ale postrádá pointu to hraní v křesle nebo v posteli a už rovnou můžu mít v ruce dualshock nebo Xkovej controller :D

        Právě to, že kdekoli jsem (ano, i na záchodě), tak switch zapneš - nestartuje, prostě je okamžitě zaplej v té situaci ve hře, kdes ho vypl, uděláš dvě minuty, zase ho vypneš (uspíš) a kdykoli můžeš zase naskočit. A je jedno, jestli se mi jen zatím stahuje nějaká věc na kompu, prostě i minuta se dá krásně využít (pokud to v té hře dává smysl) :D

    • J.V.Stalin


      Co třeba začít tím, že nebudeš čumět do displeje 😀

      Teda je to tvoje věc, ale jestli máš oči na ho∨no, tak není špatný je spíš šetřit.

      • redicius

        a právě proto větší displej :D abych je šetřil a nemžoural na malej :D

        • J.V.Stalin

          Tak to pak jo 😀

  • Je to kazdeho vec jestli si to koupi nebo ne ale podle mne uz dnes Nintendo straci smysl. Velke tituly uz tam nebudou a ani soucasne hry uz nejsou zadna hitparada. Ja sam tam hraju max fifu, takze asi pujde z domu.

    • Veskoslav

      Který masochista hraje Fifu na Switchi? Proč sis vůbec Switch pořizoval? 

      • Proc bych to nemohl hrat? Mimo dosahu pc nebo ps4 samozreme. Hraje se docela dobre.  Koupil jsem to hlavne kvuly  party hram, ted uz to ale  skoro vubec nehraju.

  • Jako displej do handheldu super, ale Nintendu timhle trochu ujíždí vlak. Vysoké prodeje má mimo jiné i proto, že spoustu lidí zlákal switch na hraní velkých her od třetích stran (AC, Diablo, Bioshock, Doom, Skyrim, Zaklínač..) na cestách v handheldu. S tímhle hardwarem už žádné porty z generace ps4/xbox one bohužel neuvidíme. 

    Chápu však, že politika Nintenda je odlišná a jedou si jako vždycky to svoje. Spíš by na trh handheldů konečně mohl vstoupit další hráč.

    • redicius

      Naprosto necestuju, zato mi u switche totálně vyhovuje, že je kdykoli zapnutej, sednu kamkoli a hned hraju.. allways on systém je něco, co mi suprově vyhovuje a co se her týče, má vlastní + indie věci a uživí se hodně dobře i bez portů - pokud switch máš, tak mi jistě dáš za pravdu, pokud ne, tak nevíš, o čem mluvíš a jen ti přeju, abys hraní na switchi okusil :)

      Mám herní PC, XBX, PS5 (konečně) a na switchi si přesto rád něco zahraju, ikdyž je to k dispozici i na ostatních systémech..

      Třeba Immortals Fenix má cross save, takže jsem půlku hrál na PC a půlku v posteli na switchi.. protože - proč ne? :)

      • Switch mám a stojím si za tím co píšu. Always on systém je uřčitě super věc a cross save taky, akorát kupovat jednu hru za plnou cenu 2x už tak super není. Souhlasím, že na indie hry je switch naprosto skvělý což ale jen nahrává tomu, že switch dobrá sekundární konzole. Pro to aby pro mne byla primární i když mám zrovna volný den doma by musela mít větší výběr velkých titulů z nabídky ps/xbox. 

        Je to každopádně můj názor a u lidí co switch mají bude spíše minoritní. 

    • TheRKD

      Chystá se Steam handheld. Ale doteď se Steamu na poli HW nedařilo. Ovladač, Stam Link, Console ... 

  • mdkGT

    Můj oblíbený žánr jsou diablovky. Titan Quest je jedna z nejlepších, na Switchi jsem měl odehráno stovky hodin. 

    Jednou jsem se nudil a Switch neměl po ruce, tak jsem si koupil Titan Quest do telefonu. Hrál, dohrál a pořád ho hraju. 

    Titan Quest na Switchi už jsem nikdy nezapl, protože na telefonu běží mnohem lépe a je asi o parník hezčí (záleží co máte za telefon, je to celkem náročná hra), ovládání je příjemnější a stále na něj vychází patche. Jde tam nastavit i spoustu věcí jako autoloot a další, co na Switchi nejdou.

    • Gulivera84

      Taky se mi to natom switchi hraje hrozne blbe....strasne maly pismenka, a ten inventar je za trest, zas treba u Diabla je to super, jen se modlim aby to takto bylo i s remastrem D2

      • redicius

        jj, jedu vždycky recenze a screeny a hry s malýma písmenama rovnou ignoruju :D Jednou jsem koupil nějakou vikingskou mlátičku a ten text jsem měl problém i s lupou rozluštit :D .. od té doby je to pro mě stopka už před koupí :D

  • Jack1947

    Burn-in warranty covered" doufám 😉

    Jinak v těch 720p to musí bejt jak barvy ale hlavně pixely radost pohledět! škoda ten novej SWič by byl lepší ale chápu, to musí počkat.

    • Veskoslav

      Jacku, drž hubu, to bude nejlepší...

  • Gulivera84

    A baterka zustava ste druhe revize? Nebo OLED papa min baterie?

    • radim.zaty

      U vyšších rozlišení papá OLED více. Tady to bude +- na stejno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit