Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Switch mám a stojím si za tím co píšu. Always on systém je uřčitě super věc a cross save taky, akorát kupovat jednu hru za plnou cenu 2x už tak super není. Souhlasím, že na indie hry je switch naprosto skvělý což ale jen nahrává tomu, že switch dobrá sekundární konzole. Pro to aby pro mne byla primární i když mám zrovna volný den doma by musela mít větší výběr velkých titulů z nabídky ps/xbox. 

    Je to každopádně můj názor a u lidí co switch mají bude spíše minoritní. 

  • ProkopMlejnek

    Klasické tahání peněz lidem z kapes. Rozlišení displeje zůstává stejné, 4K to neumí, tak proč kupovat ? Naprosto zbytečná věc.

    Připomíná mi to PS Vita.

  • Klasické rozšíření nabídky. Ti co už Switch mají to přejdou a budou dál vyhlížet novou generaci. HW by si již modernizaci vskutku zasloužil.

    Za mě dobře, že je Switch takový jaký je a nemáme tu jen výběr ze tří top konzolí, které by se v podstatě lišili jen značkou a exkluzivitami. 

  • Veskoslav

    Jacku, drž hubu, to bude nejlepší...

  • Jack1947

    Burn-in warranty covered" doufám 😉

    Jinak v těch 720p to musí bejt jak barvy ale hlavně pixely radost pohledět! škoda ten novej SWič by byl lepší ale chápu, to musí počkat.

  • Proc bych to nemohl hrat? Mimo dosahu pc nebo ps4 samozreme. Hraje se docela dobre.  Koupil jsem to hlavne kvuly  party hram, ted uz to ale  skoro vubec nehraju.

  • Gulivera84

    Aha, diky, sem si rikal ze i ty periferie by my neserely, pouzdra a gripy....

  • 0011

    Není vyšší, je delší, nebo lépe řečeno širší o 0,1 palce, Joycony jsou stejný. Nevím kde Aleš bral rozměry ale podle Nintedolife a dalších webů se mění jenom délka.

  • Gulivera84

    Mate pravdu no, jako je to takova zbytecna rešarže, pronas co uz maji klasiku, ale tak treba 2017 doslouzi tak si udelame radost timto.....

    A jeste jeden dotaz, kdyz je ta konzole vyssi, sou ty joy cony kompatibilni?

  • redicius

    jj, jedu vždycky recenze a screeny a hry s malýma písmenama rovnou ignoruju :D Jednou jsem koupil nějakou vikingskou mlátičku a ten text jsem měl problém i s lupou rozluštit :D .. od té doby je to pro mě stopka už před koupí :D

  • redicius

    ...to pak ale postrádá pointu to hraní v křesle nebo v posteli a už rovnou můžu mít v ruce dualshock nebo Xkovej controller :D

    Právě to, že kdekoli jsem (ano, i na záchodě), tak switch zapneš - nestartuje, prostě je okamžitě zaplej v té situaci ve hře, kdes ho vypl, uděláš dvě minuty, zase ho vypneš (uspíš) a kdykoli můžeš zase naskočit. A je jedno, jestli se mi jen zatím stahuje nějaká věc na kompu, prostě i minuta se dá krásně využít (pokud to v té hře dává smysl) :D

  • Gulivera84

    Taky se mi to natom switchi hraje hrozne blbe....strasne maly pismenka, a ten inventar je za trest, zas treba u Diabla je to super, jen se modlim aby to takto bylo i s remastrem D2

  • Derp_1337

    Zkus si zahrát Astral Chain. Fakt vynikající hra na Switch, bohužel je často opomíjená.

    Za zmínku stojí ještě Xenoblade Chronicles 2.

  • Derp_1337

    Tak vždycky můžeš u Switche zapnout výstup na TV. Tam budeš mít hezky velká písmenka.

  • Veskoslav

    To jsem se zatím nesetkal. Nejvíce, co jsem stahoval tak byl Immportal Phoenix a to bylo jenom 7,5 GB. Ale je pravda, že ve Switchi mám hozenou 512 kartu.

  • mdkGT

    No fakt o 32GB na 64GB to je trapas, když kdejaká hra i z cartridge stahuje dodatečně 10 - 30GB dat.

  • Veskoslav

    Který masochista hraje Fifu na Switchi? Proč sis vůbec Switch pořizoval? 

  • Veskoslav

    Mám klasický Switch a za mě spokojenost. Jo kdyby bylo nějaké Pro, co navýší výkon, teoreticky by se o tom dalo uvažovat. Ale takto je to podle mě nejzbytečnější konzole, co kdy NIntendo vydalo a to vydalo i WiiU...A za největší výsměch považuji zvětšení paměti na závratných 64 GB....Člověk by očekával alespoň 128 GB. A o tom, že zvětší display a nechají pravěké rozlišení, to už je asi zbytečné mluvit. Jediné pozitivní je snad LAN součástí doku. 


  • mdkGT

    Můj oblíbený žánr jsou diablovky. Titan Quest je jedna z nejlepších, na Switchi jsem měl odehráno stovky hodin. 

    Jednou jsem se nudil a Switch neměl po ruce, tak jsem si koupil Titan Quest do telefonu. Hrál, dohrál a pořád ho hraju. 

    Titan Quest na Switchi už jsem nikdy nezapl, protože na telefonu běží mnohem lépe a je asi o parník hezčí (záleží co máte za telefon, je to celkem náročná hra), ovládání je příjemnější a stále na něj vychází patche. Jde tam nastavit i spoustu věcí jako autoloot a další, co na Switchi nejdou.

  • Je to kazdeho vec jestli si to koupi nebo ne ale podle mne uz dnes Nintendo straci smysl. Velke tituly uz tam nebudou a ani soucasne hry uz nejsou zadna hitparada. Ja sam tam hraju max fifu, takze asi pujde z domu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit