Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ProkopMlejnek

    Klasické tahání peněz lidem z kapes. Rozlišení displeje zůstává stejné, 4K to neumí, tak proč kupovat ? Naprosto zbytečná věc.

    Připomíná mi to PS Vita.

  • Klasické rozšíření nabídky. Ti co už Switch mají to přejdou a budou dál vyhlížet novou generaci. HW by si již modernizaci vskutku zasloužil.

    Za mě dobře, že je Switch takový jaký je a nemáme tu jen výběr ze tří top konzolí, které by se v podstatě lišili jen značkou a exkluzivitami. 

  • Jack1947

    Burn-in warranty covered" doufám 😉

    Jinak v těch 720p to musí bejt jak barvy ale hlavně pixely radost pohledět! škoda ten novej SWič by byl lepší ale chápu, to musí počkat.

    • Veskoslav

      Jacku, drž hubu, to bude nejlepší...

  • Gulivera84

    Mate pravdu no, jako je to takova zbytecna rešarže, pronas co uz maji klasiku, ale tak treba 2017 doslouzi tak si udelame radost timto.....

    A jeste jeden dotaz, kdyz je ta konzole vyssi, sou ty joy cony kompatibilni?

    • 0011

      Není vyšší, je delší, nebo lépe řečeno širší o 0,1 palce, Joycony jsou stejný. Nevím kde Aleš bral rozměry ale podle Nintedolife a dalších webů se mění jenom délka.

      • Gulivera84

        Aha, diky, sem si rikal ze i ty periferie by my neserely, pouzdra a gripy....

  • Veskoslav

    Mám klasický Switch a za mě spokojenost. Jo kdyby bylo nějaké Pro, co navýší výkon, teoreticky by se o tom dalo uvažovat. Ale takto je to podle mě nejzbytečnější konzole, co kdy NIntendo vydalo a to vydalo i WiiU...A za největší výsměch považuji zvětšení paměti na závratných 64 GB....Člověk by očekával alespoň 128 GB. A o tom, že zvětší display a nechají pravěké rozlišení, to už je asi zbytečné mluvit. Jediné pozitivní je snad LAN součástí doku. 


    • mdkGT

      No fakt o 32GB na 64GB to je trapas, když kdejaká hra i z cartridge stahuje dodatečně 10 - 30GB dat.

      • Veskoslav

        To jsem se zatím nesetkal. Nejvíce, co jsem stahoval tak byl Immportal Phoenix a to bylo jenom 7,5 GB. Ale je pravda, že ve Switchi mám hozenou 512 kartu.

  • mdkGT

    Můj oblíbený žánr jsou diablovky. Titan Quest je jedna z nejlepších, na Switchi jsem měl odehráno stovky hodin. 

    Jednou jsem se nudil a Switch neměl po ruce, tak jsem si koupil Titan Quest do telefonu. Hrál, dohrál a pořád ho hraju. 

    Titan Quest na Switchi už jsem nikdy nezapl, protože na telefonu běží mnohem lépe a je asi o parník hezčí (záleží co máte za telefon, je to celkem náročná hra), ovládání je příjemnější a stále na něj vychází patche. Jde tam nastavit i spoustu věcí jako autoloot a další, co na Switchi nejdou.

    • Gulivera84

      Taky se mi to natom switchi hraje hrozne blbe....strasne maly pismenka, a ten inventar je za trest, zas treba u Diabla je to super, jen se modlim aby to takto bylo i s remastrem D2

      • redicius

        jj, jedu vždycky recenze a screeny a hry s malýma písmenama rovnou ignoruju :D Jednou jsem koupil nějakou vikingskou mlátičku a ten text jsem měl problém i s lupou rozluštit :D .. od té doby je to pro mě stopka už před koupí :D

  • Je to kazdeho vec jestli si to koupi nebo ne ale podle mne uz dnes Nintendo straci smysl. Velke tituly uz tam nebudou a ani soucasne hry uz nejsou zadna hitparada. Ja sam tam hraju max fifu, takze asi pujde z domu.

    • Veskoslav

      Který masochista hraje Fifu na Switchi? Proč sis vůbec Switch pořizoval? 

      • Proc bych to nemohl hrat? Mimo dosahu pc nebo ps4 samozreme. Hraje se docela dobre.  Koupil jsem to hlavne kvuly  party hram, ted uz to ale  skoro vubec nehraju.

  • redicius

    Kupuju day one, i ten blbej centimetr displeje navíc mi za to stojí ;) (nosím brejle na čtení, beru každou pomocnou berli jako plus)

    • Derp_1337

      Tak vždycky můžeš u Switche zapnout výstup na TV. Tam budeš mít hezky velká písmenka.

      • redicius

        ...to pak ale postrádá pointu to hraní v křesle nebo v posteli a už rovnou můžu mít v ruce dualshock nebo Xkovej controller :D

        Právě to, že kdekoli jsem (ano, i na záchodě), tak switch zapneš - nestartuje, prostě je okamžitě zaplej v té situaci ve hře, kdes ho vypl, uděláš dvě minuty, zase ho vypneš (uspíš) a kdykoli můžeš zase naskočit. A je jedno, jestli se mi jen zatím stahuje nějaká věc na kompu, prostě i minuta se dá krásně využít (pokud to v té hře dává smysl) :D

    • J.V.Stalin


      Co třeba začít tím, že nebudeš čumět do displeje 😀

      Teda je to tvoje věc, ale jestli máš oči na ho∨no, tak není špatný je spíš šetřit.

      • redicius

        a právě proto větší displej :D abych je šetřil a nemžoural na malej :D

        • J.V.Stalin

          Tak to pak jo 😀

  • mdkGT

    Na jaře jsem prodal Switch i Switch lite, je to dobrá konzole pod TV a super handheld.

    Pokud vás ale nebaví hry s Máriem a tím druhým opičákem, tak vám z exclusivit co stojí za řeč zbude akorát tak Fire Emblem Three Houses (dohráno 3x), Zelda a Animal Crossing.

    Nejlepší port je jednoznačně Diablo 3, ten se hraje na Switchi úplně špičkově :)

    Tešil jsem se, že bude Pro. Třetí variantu toho samého kupovat už nebudu. OLED je super, o 2cm větší úhlopříčka taky, ale když zůstává stejné rozlišení je to dost špatné, protože pixely už budou v handheld modu jasně zřetelné (víc než doteď).


    • Derp_1337

      Zkus si zahrát Astral Chain. Fakt vynikající hra na Switch, bohužel je často opomíjená.

      Za zmínku stojí ještě Xenoblade Chronicles 2.

  • KronosDeret

    Takže další oběť nedostatku komponent. Škoda plánoval sem to jako dárek pod stromeček. Počkám si.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit