Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omluvám se. Druhý topic má být první a následně.. *5*
  • Jistě, dá se to překlenout, ale kde je pak nějaký vyšší smysl hry, když Vám do cesty dává takové abnormality?? Když Vám slibuje, jak vysloveně neznámý vesmír prozkoumáváte?? Vždyť to vlastně neznámý vesmír vůbec není. Ano, dá se to překlenout, ale nevím, proč bych měla úmyslně podporovat blbost...
    To, co ale dělá hru pro adekvátní cenu, je možnost se ke hře neustále vracet. I přes kladné topiky zde, jsem nevyčetla jediný, který by mě k tomu po čase vrátil. A !! velice !! věřím tomu, že i Vás, kteří tu takto píšete, to za čas omrzí natolik, že to prostě na disku budete mít jen z důvodu, že jste za to zaplatili 60e.

    Freelancera jsem kupovala bůh ví jak dávno, ale přitom to do dnes hraji. To samé se týká i NMS?? Chtěla bych na tuto otázku smysluplnou odpověď. Bez agrese vůči hře!! Prosím, nevyjadřujte se Vy, kteří jste hru odsoudili. Ráda bych to po lidech, kteří to rádi hrají, jest-li to má opravdu smysl a jejich reálné zauvažování. ...
  • Ahoja.

    Nevím, jest-li je to úplně mimo, ale za celu diskusi nikdo nezmínil hru : Freelancer. .. Hra samotná přímo od vývojářů byla v jádru celkem ochuzená o explorační systém ( to rozhodně ), ale i bez splnění tohoto prvku jste i tak nejsilnější loď ve hře neobjevili a to i v základní verzi hry.
    Po stažitelných modech, jako bylo Discovery, Crosfire, Tekagi Treasure, Rebalance .. a atd, se dalo objevovat toho nespočetně a to jak SP tak v MP. Sice nešlo přistát na planetu jako takovou, procházet se po ní a prvky survival opravdu ta hra nemá, ale vesmír Freelancera byl jak v modech, tak v základu hry neuvěřitelně živý. To tu je, nebo ne??
    Třeba při zmiňovaném modu Discovery mi zabralo několik desítek hodin, než jsem objevila to nejsilnější ( mě dostupné ) a ty desítky hodin se opravdu nedají klasifikovat jako nuda!!. Koor v MP!!! Ale i v SP!!
    Třeba jsem dosud nepřišla na to, jak si v tomto modu usmířit frakci -->> Nomads <<--( Pokud jste to někdo hrál, uvítala bych zde radu, jak si Nomady spřátelit ) a přitom ve hře nemají sice nejsilnější lodě, ale mají nejsilnější zbraně bez resistu na štíty.
    Třeba v onom modu Discovery nelze zbraně dropnout z nepřátelských mobů, natož najít celou loď na " dosud neobjevené planetě " ... Co toto je za nesmysl?? Pokud je to " neznámá planeta " tak jak to, že se na ní vyskytují robotické UI, ba dokonce ztroskotaná loď?? Chápu, že to dotváří funkčnost hry, ale racionalitu to postrádá a to, že je to arkáda ( je?? ) tu hru nijak neomlouvá. A i v dnešní době černých skříněk mi tu netvrďte opak. Jasně, určitě se nikdo nesnaží objevit místo, kde havarovala loď za několik set bambilionů...
    • Taronyu
      Objavovanie bolo už aj v pôvodnej verzií, všetky tie nezávisle systémy plné pirátov a iných nebezpečenstiev, to bola paráda. A najsilnejšia loď sa nájsť dala. Titan na Crete :)) No je pravda, že Crossfire to povýšil na ešte vyššiu úroveň.
  • IMHO sa tejto hre venuje viac pozornosti, než si zaslúži. To sú furt dokola nejaké reči, čo autori súľbili a klamali a bla bla bla... No a čo? Viete koľko je hier, kde vývojári nasľubujú hromady úžasných vecí a potom to nie sú schopní splniť? Veď sa to deje stále.

    NMS je proste prepadák a treba na tú hru zabudnúť *16* Že je niekto blbec a kúpi takú hru v predpredaji bez možnosti refundu, to už je celkom iný príbeh...
    • Souhlasím, že se kolem toho dělá velké haló, přitom takové praktiky tu jsou skoro neustále. Tady se ale kvičí lépe, protože jde o nezávislý projekt, který nemá pevné základy. Nebo nevím, jak jinak to vysvětlit. Propadák to ale rozhodně není, jde o jednu z nejlépe prodávaných her a mnohé vysoko rozpočtové hry by mohly závidět. Fakt, že se někomu nelíbí neznamená, že jiný musí mít stejný názor.
    • Taronyu
      Ano, to je úžasný argument, robia to aj ostatní tak čo. Z takých rečí musia mať všetci ti podvodnící fakt radosť.

      Prepadák to je asi ťažko, keďže hra mala solídne predaje. Zisti si aspoň, čo slovo prepadák znamená.
  • Já hrál asi jinou hru, než ten kdo psal tu recenzi. Moje zbraň teda má mnohem víc vylepšení než jen těžící paprsek. To stejné s pěti surovinama. Planety si musím popisovat, kde co je, protože sem objevil už asi tisíc prvků. Každopádně, asi to hraju dýl než týpek.
    • walltar
      Hezky! ve hře která obsahuje cca 20 prvků si jich už našel tisíc? WoW!
      • http://nomanssky.gamepedia.com/Resource ale možná jsou ty ostatní přístupné jen pro ty "co to hrajou dýl než týpek" :D
  • Co to bylo za hru kterou tu nekdo doporucoval na zkoumani planet a pristavani na nich? Dekuju
    • Starbound?
      • Nn tohle bylo myslim 3d a nebyl to Elite.
        • walltar
          Planet Nomads, Empyrion, nevím...
          • Planet Explorers, Astroneer (alfa by mala byť vydaná teraz niekedy)
  • No Man's Sky Angry Review
    https://www.youtube.com/watch?v=uTTPlqK8AnY
    Tahle recenze poukazuje na všechny sliby, chyby....
    • Já tedy dávám přednost, když si člověk může udělat svůj vlastní dojem. Nezaujatých videí je celkem dost, ostatně hra jde zkusit i na vlastní kůži a případně vrátit. Nevím, proč mají dnes všichni potřebu někoho přesvědčovat, že právě jejich názor je ten správný. Poukazovat si může kdo chce na co chce, důležitý je stav finálního produktu. Všichni dělají, jako by to byla jediná hra na světě, která do finální podoby nezahrnula vše, co z počátku oznamovali.
      • Tady jde spíš o to, že v té recenzi od AJ je i dukazní materiál (videa/rozhovory) k tomu co autoří slíbili a co ne.
  • Tohle si myslím, že bude taky pecka : http://www.dualthegame.com/ Milliony planet,MMORPG crafting, building, Terrain ... planety a vesmírný lodě vypadají luxusně a můžete hrát normálně s přáteli, jako každý jiný sandbox.
    • Mám velké pochybnosti o tomto projektu. Důvodů je řada. Zmíním je, až se tu bude psát přímo o Dual Universe článek.
    • Vypadá to velice zajímavě, což o to, ale chybí tomu něco, co člověka zaujme na první pohled. To svojí stylizací (alespoň u mě) splňuje právě NMS. Takto si představuji hru v retro stylu. Obávám se, že hra to možná bude dobrá, ale extra velkou díru do světa neudělá, ale mohu se samozřejmě mýlit.
  • Pre kazdeho kto by si chcel vyskusat hru je prave Gamescom week cize mozete hrat uplne zadarmo do 22 staci sa zaregistrovat pri registracii mozete pouzit tento kod (STAR-2JTM-YXPW) ktory vam pripise 5000UEC na vas account cize hernu menu za ktoru si mozete nieco kupit ak sa vam hra zapaci a rozhodnete sa ju kupit urcite to vyuzijete hru si nasledne aktivujete na https://robertsspaceindustries.com/promotions/Gamescom-Fre
    e-Fly-2016 kod na aktivaciu je GAMESCOM2016
    << späť | Pridať do obľúbených
    • ale tohle je clanek o NMS a ne SC
  • Nové dlc docela dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit