Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není recenze, ale slovní onanije. Vás to baví číst?
    • Jack1947
      TO se ptáš diskutérů nebo redakce ?
  • Hnisavec
    Zase si PC *ari *oncuju unudene ega 10 rokmi cakania na Star Citizena. Primarne PS4 vec ktora vznikla len vdaka penaznej injekcii od Sony inak by to indie studio bastlilo dlhsie ako Vavra Kralovske *emeno. Na PC to ma najlepsie tohtorocne predaje takze asi tak to vyzera s pc hrami podobneho kalibru ked hned skocia po konzolovke. Koho takato hra bavi ma raj a je jej zbytocne vycitat stereotyp. Aj Half Life 2 je nonstop len o tom istom a s rovnako tupym.pribehom. a rovnako prefarbickovanou grafikou.
    • Solidní průjem. Na tenhle ale není žádný prášek.
    • Jack1947
      Dupou klokánci dupou ? *1*
  • No ja neviem mne to na Ps4 ešte nepadlo a to som ešte ani nedal patch, vlastne ani neviem či ho mám vôbec dávať aby to nezačalo blbnút. Len sa mi stala taká vec, nevedel som ako pristát tak som pozrel do menu a že stlačit štvorček, tak som ho teda stlačil, asi v peknej výške tušim dvakrát a potom som len videl ako ma silný vietor unáša od lode na radioaktívnej planéte, no asi na 20 minút cesty k lodi pešo. No bolo to na restart som si myslel, ale tak čo zatal som zuby a vidal som s anaspät k lodi, radiačná ochran pekne klesala a ja som vedel že nevydržím ani 5 minút nieto ešte 20, ked tu som zbadal jaskynu, reku ochráni ma to či nie, tak som tam vliezol a tradá. Obchana sa doplnila. Tak som si rýchlo doplnil energiu a vydal sa dalej. Cestou som musel vliezt ešte do troch než som sa konečne došmatlal k lodi :-) čo s toho plynie? Nevyskakujte za jazdy z lode! .-)
  • Nevím jak vám, ale mě je z té palety barev na blití...
  • Test
  • takze na hru sem se moc tesil, no ... hral jsem 10 hodin ,prvni ceho si vsimnete je obsah inventare.no vlastne zadny ani neni!! max.100 predmetu vcetne updatu zbrani suitu a lode.zbytek je odpad k prodeji i ten vsak nepresahne 100vku. a tohle se opakuje na 22 miliardach hvezdach...to je hruuuza hruzouci,budovy tak 10 donekonecna se opakujci meni jen barvu a trosicku styl.hruuuza ,obsah budov ??? jeden opicak rikajci skoro to same... pak dve udelatka co vas doplni... tot vse ??? nerikam ze je to hrozna hra,ale ten obsah je vsude stejny!!! nikde nic.nikde se nic nedeje. je to indie hra s peknou grafikou ale bez obsahu.trochu to zlepsuji kombinace veci ale to je tak maaalo.furt hraju ale je to bez obsahu absolutne, se stovkou veci tezko zaplnite vesmir necim rozdilnym... indie hra s cenou tak 10€ ,pridejte OBSAH proboha.....
    • no kdybys to hrál dýl tak bys zjistil že si můžeš dokupovat do batohu sloty *3*
      • no parada a hra je zachranena..... uz jsem myslel ze se to porad dokola opakuje ze se tam omylaji stejny veci dokola ale jde pridavat sloty do inv. a lodi takze uz to neni tak spatny???!!! a vis ze technologie musis davat v inv k sobe?aby fungovaly lip... proste tam neni zadny obsah a nic se tam nedeje...
        • tak to nehraj, nikomu to vadit nebude a ty budes spokojenej:)
          • Přesně
  • Soundtrack se povedl, vic netreba dodavat!
  • To se mi už dlouho nestalo, abych musel googlit jak se hra vypíná (Quit Game je pod Options) a to že maj tlačítka v menu cooldown snad vymyslel nějakej cvok ne? *1*
    • Jack1947
      Ted jsem to zkusil (patch mně dovolil konečně vyzkoušet) fakt joo.
    • Tilwaen
      Počkej, teď trollíš, ne? *1*
      • walltar
        Ne netrollí... fakt ta hra má exit game v options. A když na něco klikneš, tak to musíš podržet, dokud se ti nenačte takový kolečko. Někdy tedy, půlka tlačítek je klikacích a půlka nečítacích. Už jen z toho ovládání člověk pochybuje o psychickém stavu vývojového týmu.
        • Tilwaen
          Tak tomu k dokonalosti chybí už jen to, aby tě kliknutí na Options/Exit hodilo nejprve do hlavního menu místo rovnou na plochu *1*
          • walltar
            Ta hra nemá hlavní menu... Jakmile to zapneš, tak tě to automaticky hodí do hry bez jakéhokoliv upozornění.
            • Jack1947
              Přinejhorším si zapneš ten auto aim aby ti pomohl -trochu *3*
            • To chce praxi Waltare, nevzdavej to. nakonec budes davat headshoty gamepadem jako by se nechumelilo:)
            • walltar
              Gamepad mám... jen se mě na něm hrozně blbě hraje. Gamepad není prostě nic pro mě.
            • Rozdil je v tom ze UBI ma tisice zamestnancu, a presto vydavaj houvna. Vetsina komplexnejsich her co delalo par lidi ma inventare a vubec UI a dalsi elementy na daleko horsi urovni nez NMS. jinak reseni konzolove krize v ovladani na PC je snadne, koupit si gamepad, ale tomu se nekteri brani jak cert krizi a radsi budou do nekonecna remcat jak to stoji za prd. To ze by se jim to hralo mnohem lip je pro ne urazejici pripominka a do nekonecna budou vztekle dupat do zeme, ze se to proste musi delat lip :)
            • walltar
              No jo, ale když si někdo za hru řekne plnou cenu, tak holt musí čekat, že ho budou kritizovat jako jiné hry za plnou cenu. Stejně jako se kritizuje Ubi za jejich zpackaniny.

              By mě zajímalo jak by byli hráči na konzolích spokojení, kdyby jejich hra měla ovládání optimalizovaný na myš a klávesnici a ovládání pro gamepad by někdo jen tak odfláknul. Myslím, že by se jim to taky moc nelíbilo...

              A ono to není jen to ovládání... imho je prostě škoda prodávat takovou práci. Mě to vadí. Myslím si, že každá platforma zaslouží aby se o ni vývojář zajímal stejně. Ať už je to PC, nebo konzole. Obojí jsou plnohodnotný produkty za plnohodnotnou cenu. Nebo potom ať zůstane u jednoho a dělá to pořádně.
            • No jo, 15 lidi delalo skoro 5 let hru, 15ti hodinovy smeny, a ted se holt jen pokrci rameny a rekne se..je to site horkou jehlou:)

              No a na konzolich maji kruhovy teplomery na pouziti neceho a na PC zase musis odklikat 5x Ano kdyz chces neco udelat..kazdej ma svoje:) Chapes. chci neco vyhodit z invu v nejakym MMO a dvakrat se me nejaka posrana tabulka pta jestli to chci udelat...
            • walltar
              Já z toho nejsem vyplesknutý... jen jsem potvrdil, že tomu tak skutečně je.

              To divný klikání s cooldownem mě na druhé straně dost vadí...

              Každopádně ať to bereš, jak to bereš mít exit game v options je prostě divný... není to něco co by hře nějak ublížilo, ale dál to potvrzuje to jak ten port šitej horkou jehlou. Což je prostě fakt.
            • Jack1947
              Mi příjde že 95% diskuze je tady na blito jak špatný to není a zbytek, ani nevím jestli nějakej zbytek se tu nečím jiným zaobírá *7*
            • nejlepsi mily Waltare je napred se podivat na svou dobre odvedenou praci, a pak zacit prudit druhe:)

              ja jen ze quit v options mi nijak neirituje, tak me prekvapuje jak jste z toho vyplesknuty.
            • walltar
              No jo, nejlepší argument... ono nevadí že někdo něco udělal blbě, podívej na tady toho, jak to udělal ještě hůř. *1*

              To že Japonci neumí dělat porty, neznamená že někdo bude spokojenej s jinou špatně odvedenou prací.
            • Citlivky..hrali jste nekde porty japonskejch her na PC? Tam obvykle quit neni zadnej, vetsinou se to resi alt+F4 :) Me nekdy ta ciste PC cast hracu prijde jak primadony co zijou v kyslikovym stanu:)
  • Pro lidi co ji braní .. https://www.youtube.com/watch?v=A8P2CZg3sJQ
  • doporučuji nejdřiv zahrát pak držkovat ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit