Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra měla velkej potenciál jen kdyby věděli jak toho využít.Hru zabijí hlavně stereotyp. Spore je mnohem lepší
  • @Drasťa No mýliš sa. Zo Steamu sú také pecky ako The Long Dark. Take on Mars. Subnautica. Perfektné surivalovky. Áno, je to ešte early access všetko, ale už v takom štádiu si to človek neskutočne užije. A zaplatí poväčšinou okolo 15€. No mans sky je fail, pretože je to konzolovka. O cene sa radšej ani nevyjadrujem. Takže s tým Steamom sa dosť mýliš.
  • Otázkou je, zda se při procedurálním generování vesmíru a spol. dá vůbec počítat s nějakým obsahem. Resp. nedovedu si představit, jak napsat scénář pro hru, kde je všechno generováno de novo.
  • Blue.Shark
    Sorry, ale tohle je hrozná pitomost. Na konzole i na PC existují hry dobré a hry špatné. I pokud nejsou špatné, tři čtvrtě hráčů je stejně vidí jako špatné, protože nespadají do jejich oblíbeného žánru. Ty chceš u hry přemýšlet, tak fajn. Někdo jiný si chce odpočinout po práci a vykosit základnu nácků na měsíci s prstem na spoušti. Nebo létat po procedurálně generovaném vesmíru a prozkoumávat planety.

    Znamená jiný žánr automaticky špatnou hru? Ne. Znamená hra spustitelná na konzoli automaticky špatnou hru? Ne. Znamená to, že svým pitomým názorem zobecňuješ zákonitost vycucanou z prstu a ještě ji bereš jako fakt? Ano.
  • Jj ta hra je prece o tom ze muzes delat cokoliv! :D
  • Draken69CZ
    Kdyby udělali 10 slunečních soustav s 10-15 planetami jako z traileru s nějakým příběhem, přidali více herních mechanik a procedurálně generovaný by byl až end game byl bych raději.
  • žádný obsah tam nechybí, to jenom ti co nepochopili o čem že ta hra vlastně je budou brečet a křičet do světa, že NMS je na h***o a prý sra**a
  • Subnautica je presne to, čím by chcelo byť No mans sky. A Subnauticu dostaneš za 11€ a toto za 60€. A to nehovorím o krásnej grafike Subnautice a možnosti stavať si základňu. Proste ak niekto chce takýto žáner, tak Subnautica radšej, ako toto. Aj keď Subnautica mi zase príde ako Take on Mars iba pod vodou. Take on Mars som si neskutočne ale neskutočne užil. Čakám na full release (ak niekedy bude) a potom si to dám znova.
  • @wazza Ja viem, asi tebe ako starému konzolákovi rúcam nejaké mantry, ktoré si si vytvoril. Ale vidím zhubný vplyv konzol aj na projekte Total War. Od kedy prešli na nový systém, ktorý sa dá implementovať aj na konzoly, tak tá séria ide neskutočne dole hajzlom. Aspoň na PC teda. Konzolisti si polepšili. Lebo dovtedy na konzolách nič takého nebolo. Na PC úpadok, na konzole vzostup. Proste môžeš mi nadávať koľko chceš, ale taká je pravda.
  • No nevim... Nudna survival hra s procedualne generovanym svetem ve spatnym technickym stavu mi zni spis jako typicka survival hra ze Steamu nez neco z konzole :D
  • Tahle hra neni pro kazdeho, ale me vyhovuje. Nenechal jsem se stahnout hype a vlastne jsem to po celou dobu vyvoje tak nejak ignoroval, tim padem nejsem zklamam. Tento zanr mi vyhovuje, v podstate obdoba Subnautiky, to taky neni hra pro masy. Vetsine hracu vadi neexistence mp a lzi kolem toho, chapu to, ale ja stejne k tehle hre pristupoval jako k singlu. Pri 18 bambilionech planet nema mp v posdtate smysl, cestovat spolu, nerealne, staveni zakladen,pvp, dobivani, proc, kdyz za chvili budu uz o 20au jinde a zpet uz se nevrartim.
    Zaverem, za 60€ to vetsine hracum nedoporucim, az bude cena 20€ berte to, za tu cenu je to fajn odreagovacka.
  • Jako nevím no, koupil bych si to ale po těch videí a recenzí a vůbec všech názorech jsem dospěl asi k tomu tak, že počkám na STEAM sale, to bude hra možná už opravená a dodělán obsah co tam chybí...
  • Já jsem spokojený. Času moc na hraní nemám a u této hry se perfektně odreaguji. Technický stav su bude zlepšovat s patchema.
  • Podle mě je největší problém této hry to, že se tváří jako masovka, přitom je to spíš taková okrajová záležitost, ne pro každého. Hra má jednoduchý cíl, tím je průzkum. Ten splňuje dobře a světy vypadají mnohdy fantasticky, přestože se některé prvky opakují. Ale zkuste si takovou hru udělat jako malé nezávislé a ne zrovna zkušené studio. Lidé vám utrhají ruce a to doslova. :) Mě osobně hra baví, jsem poměrně časově vytížený, takže si ji vždy na chvíli zapnu, prozkoumám nějakou planetu, parádně si u toho odpočinu od pracovních starostí. Víc od toho nečekám. Optimalizace na PC vskutku nebyla dobrá (experimentální verze by už měla mít většinu chyb napravenou), občas se hra trochu zakouše při načítání povrchu planet, nic co by se nedalo překousnout, jinak mě běží bez problému, což ale s největší pravděpodobností obstaral upgrade grafiky, který už byl potřeba a zrovna jsem na něm nešetřil. Pokud budou vývojáři dále zásobovat hru novými updaty, případně DLC, určitě se hra neztratí. Co se týče kritiky, blbci byly vždy a vždy budou a navíc jich je mnohem víc než těch, s rozumným názorem, respektující názory i těch druhých, takže o kvalitě nadcházející diskuze nebude pochyb. :) Hezký den.
  • To ze to je nuda ma s konzolami spolocne h*vno nehnevaj sa.
    Dalo sa to cakat od zaciatku, vypada to pekne, hra sa to pekne a lahko (ja nepotrebujem absolvovat vycvik air force aby som si lod nerozjebal od prvy dock). Problem je malo contentu, stereotyp. Som si isty, ze ti ludia vynalozili vela usilia do implementacie proceduralneho generovania celeho vesmiru a veci okolo toho, bohuzial neostalo moc sil alebo casu implementovat viac obsahu aby sa clovek nenudil.
  • Tak mám pocit, že tahle PC rasa je čím dál více stupidní, lituji tě, lituji tvůj život, lituji tvoje rodiče, lituji celé tvé okolí, protože tohle může napsat duševní chudák. Zrovna tahle hra nabízí přemýšlení o existenci člověka, o zanedbatelnosti lidstva atd.
  • Hm, to se dalo čekat :/
  • Je to proste konzolovka. Na PC táto hra nepatrí. Nechcem nikoho uraziť, ale konzolovky sú vždy koncipované tak, aby hráč musel len minimálne premýšlať. Odohral som cca 3-4 hodiny a žiadna hĺbka, nič. Ešte aj pristávať sa dá jak v škole u retardov. Žiadna námaha, nič. Proste konzolovka. Na konzolách si určite nájde svojich priaznivcov.
  • Díky za recenzi. Bohužel souhlasím. Hra je převážně zklamání a technická (ne)optimalizace to ještě dále shazuje. První hra na Steamu, kterou zkusím vrátit..
  • Alex81
    Čuchám, čuchám, pořádný flame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit