Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno ale hra se recenzuje jak vyjde, že má potenciál se nedá zohlednit (placená DLC ?)... Já chtěl NMS koupit, ale těch 60€ si myslím, že je fakt přehnaných - navíc co sem viděl videa atd. tak mi taky vadí, že ty planety jsou dost podobné, jen jsou po nich rozházené jiné assety... (možná sem toho viděl zatím málo, cca 20 - 30 planet).
  • Cely problem NMS je, ze to malo vyjst ako indie hra za cca 20 euro, nie ako plnohodtnotna hra za 60 euro.
  • Ceho je elite simulator?
  • A pořád je Elite o 100% lepší hra, je to ironie, jak píšeš
  • Až na to, že Elite nemusí hrát všichni přes steam, kdo chtěl koupil si ji dříve, zvlášť když na steamu se objevila se zpožděním několika měsíců
  • *1* navíc toho samého který mám doma že (Thrustmaster T.Flight Hotas 4) je ve 100% kompatibilitě s ps4 verzi, ale na pc je pouze podpora gamepadů.
  • Haha, recenze na Steamu nadávaj na každou hru, to je asi tak směrodatné jako diskuse tady na games
  • Zrzzek
    Vysvětli mi prosím, čím se vyznačuje ten konzoloidní systém. Zatím jen házíš špínu na konzole, ale pořádné argumenty nemáš žádné...
  • @wazza Ty decko v puberte tu už konečne prestaň plakať a trieskať sa o zem.
  • Zrzzek
    Tak scénář asi těžko, ale dejme tomu lepší combat systém, crafting a s tím spojené aukce, prostě něco...
  • To je dobře, že to udělali, za zmršený pc port si zaslouží další sodu
  • *15* je ironie, že v Elite je zrovna asi 2600 hráčů, tak vypadá mrtvá hra, ano. Jak si bude vést NMS je ve hvězdách, ale pokud to bude jako Elite, tak bude určitě fail *15* *3*
  • Já si jí zahrát nechci, vypadá to jako hrozná nuda v prezentaci k zblití, děkuji nechci ani zadara
  • eStar
    Myslím že akčňárnu od toho moc lidí nečekalo, problém je že u No Man's Sky pokulhávají i ty survival a exploring elementy.
  • @wazza Otcom by som ti mohol byť. Pretože viac ako 16 určite nemáš. Dokazuješ to hlavne svojou neschopnosťou komunikovať.
  • Mart9
    Tady se potom vždycky vrátí ty přepálené známky hrám typu Hotline Miami atd...
  • PS4 verze má podporu Joysticku a PC ji nemá?? Tak to 4/10, tento druh amatersimu mi leze na nervy
  • mile Tiscali.... tedka jste hdne zaujaty, NMS ma chyby, velke chyby, ale at kazdej nadava jak chce faktem je ze tu hru skoro kazdej hraje nebo chce zahrat... a kupodivu me hra bavi ano je stereotypni ale porad je tam co obejevoat, co upgradovat atd. v recenzio jste nepopsal zdaleka vsechno co lze. Na hru nadavam jsem nespokojen nicmene ze hry je cejtit velky potencial, velkou moznost pridavat dalsi a dalsi obsah.. pro me k velkemu prekvapeni revoluce hra dokonce lepsi nez co jsem videl z prehypovanych videí.. osobne jsem necekal ze me tohel dokaze zabavit jako casual hrace.. 66 usd je vysmech bez debaty... ale urcite se blýská na lepsi zitřky :p
  • jenda84
    ou...5 je hodně málo *1* čekal jsem 7... hru mám objednanou a čekám na dodání.. soudě těch reakcí,co kolem toho je, to bude asi fail, ale třeba to časem vyladěj.
  • že to ty masy na Stamu nechápou a recenze jsou podobné jako u NMS *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit