Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak hodně lidem to připadá divný, akorát jsme to ochotní akceptovat, protože ten dogfight je nejzajímavější styl boje mezi létajícíma strojema.

    Vyplálit raketu ze 100km a dívat se jak letí moc sranda není. Ale na sruhou stranu i takové KSP je super hra. Každý styl her má něco.
  • ucho
    tak já neříkám, že je to špatný, je to zábava. ale je to zajímavý, že tohle vlastně nikomu nevadí :) tyhle dogfighty nejsou reálný ani mezi stíhačkama, všechno se to drží od dob vrtulových letadel :)
  • Vypadá to senzačně, ale z článku jsem se moc nedověděl, co bude hlavní herní náplní.
  • walltar
    No jo ... ale toho je ve hrách tolik. Ale tak nějakou hru ve stylu Honorverse bychj si taky zahrál ... i když je to pořád principielní nesmysl, tak si myslim, že se to trošku víc blíží k realitě, než stíhačky s pilotem ve vesmíru.
  • ucho
    a přitom jsou vesmírný souboje z principu nesmysl. ale tak jsou to jen hry.
  • Khanemis
    Hmm, podobných pokusů tu bylo již více, ale málokterý se dostal přes batolecí fázi...musím se přiznat, že vůči tomuto projektu jsem poněkud skeptický. Je to opravdu ohromné množství práce, které by dobře zaměstnalo i velký vývojářský tým. Dobrým příkladem by mohla být Spore Willa Wrighta, které také pracovalo výrazně s procedurálním generováním, trvalo pěkně dlouho, pracovala na něm hromada talentovaných lidí a přesto výsledek nebyl úplně ideální.

    Ty možnosti udělat podobno uhru tu dnes jsou, ale bude to chtít nejen výborné programátory, ale i bezchybný game design, aby to fungovalo. A zároveň aby pak výsledkem nebyla prázdná hra, kde se vše opakuje, není tam co dělat a svět na hráče téměř nereaguje, protože na to nejsou systémové prostředky.

    Ale nechci malovat čerta na zeď. Na druhou stranu musím uznat, že trailer vypadá úžasně, grafika je přesně tak akorát stylizovaná, aby byla pěkná a přitom v mezích jak nezávislého týmu, ta hráčských konfigurací:) Trailer toho opravdu ukazuje hodně, zdá se, že mají už relativně slušný kus práce hotový (pokud jsou tedy záběry skutečně z fungující verze hry). Pokud by se jim to povedlo, tak by to bylo rozhodně úžasné. Držím jim palce:)
  • walltar
    Dnešní doba? První elite tohle dělala už v roce 84.

    Ale pro lidi, kterým to nevyhovuje je tu Star Citizen ... každý si vybere.
  • to je dnesni doba staci zadat funkci kliknout a cely vesmir vcetne planet je hotovy proc se namahat s nejakym promakanym designem staci ze mame fraktalove rovnice a je to
  • je jedno co tam bylo horsi je ze tiscali nema koule na to mit videa na svem serveru *10* *13*
  • hmm takze to bude hnusny jako spore
  • hmm,,,ze by blyskani na lepsi casy??todle zni teda hodne dobre *1*
  • walltar
    Vypadá to hodně zajímavě, ale řekl bych že bude mít hodně velkou konkurenci v Elite: Dangerous ... http://youtu.be/VE8B4KptyVI

    V základu hra asi bude hodně podobná, ale E:D má o hodně zajímavější grafiku. Plus na ní dělá otec tohohle žánru.

    Na druhou stranu, E:D bude mít takovéhle přistávání až po launchi. Takže to hraje na nějakou dobu ve prospěch tohohle. Potom je tu taky Infinity ... ale tam už hodně dlouho nebylo nic slyšet a tak se nějak obávám, že s tím sekli.
  • Tak toto je hra ktora by mala vybrat na kickstartre miliony nie niaka Ouya!....
  • Magister_Peditum
    Vypadá to hodně zajímavě, obzvlášť ta plynulost přesunu mezi planetou a vesmírem.
  • tenhle koncept je muj sen - zatim funkcni link http://www.youtube.com/watch?v=RNVgVl6v6YU
  • Uzivatel video odstranil. Hmm...
  • walltar
    Bude .... k tomu aby si něco procedurálně vygeneroval potřebuješ nějaký seed, podle kterého se vše generuje, A tak věichni hráči budou jen mít stejný seed.

    Úplně stejně bude fungovat i Elite: dangerous, nebo Infinity: The Quest for Earth.

    Pořád je to procedurálně generované, i když všichni mají stejný seed.
  • Paul_cz
    Fantastická skladba v traileru je mimochodem Debutante od 65daysofstatic, můj oblíbený song od nich, z alba We Were Exploding Anyway. Když jsem ten song slyšel poprvé, jeho vangelisově ambientní start a elektronicky frenetickej průběh, už tehdy jsem si říkal jak by se skvěle hodil ke hře. Konečně si to někdo uvědomil *3*
    Skvělej trailer, ikdyž....Zaklínač je Zaklínač *4*
  • Ukliknuta reakcia na ucho :(
  • Removed by the user, co tam bolo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit