Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Opravdu nevím, kde v BC2 a BF3 vidíte kde jakou spolupráci.....BF už neexistuje především z tohoto důvodu.....před 6ti lety kdy vycházelo BF 2142 nikdo ani nepomyslel na nějaké porovnávání s CoD.....a koukněte dnes....porovnává se to z jednoho jednoduchého důvodu....jsou to podobné hry a na tom už se bohužel nic nezmění....proto už to není BF......proto lidi co se stále v podobných situacích odkazují na CoD tak pro mě nejsou hráči starého dobrého Battlefieldu....
  • IMHO: Vyzerá to na hernú pecku, ale rozhodovať o kvalite hry z trailerov a článkov je podľa mňa zbytočné. Ja si počkám na release, vyskúšam, možno kúpim. Áno, trailer utvrdí tých čo si hru predobjenali že to bola dobrá investícia, ale na 100% sa hra takto posúdiť nedá. Takisto MW3. Nepochopím úvahy a dohady o tom, ktorá z týchto dvoch FPS je lepšia (BF3 vs. MW3), keď ešte neboli vypustené na trh. Vieme predsa, že finálny produkt sa môže od týchto vzoriek v mnohom líšiť, a preto si myslím že ešte nemôžem úplne odsúdiť MW3 a BF3 posadiť na trón. No Ne? :)
    • MishKonn
      Určitě, máš pravdu...je to jen velká konspirační teorie a kvuli ní jsou trailery z BF3 kousek od kousku čím dál tím víc kick-ass, ale Activision svoji hru propaguje jako totální sh!t. Je to jenom lest na nás hráče, abychom byli potom překvapení...

      /sarcasm

      Srsly, člověk, který trailery na tyhle hry viděl, se (a podotýkám objektivnímu) srovnání neubrání.
  • To je špatný, to je špatný. Po každym dalšim videu z BF3 se na to těšim víc a víc. A to je špatně. U filmů jsem se naučil netěšit a nic neočekávat a pak mě to nezklame, může to jen mile překvapit. Ale u BF3 to nejde (kort, když jsem fanda BF2). Já jsem na to natěšenej jak malej kluk 23. prosince. A to otevírá velké prostory pro budoucí zklamání.

    Na druhou stranu a jak tu někdo psal, opět se utvrzuji o správnosti předobjednávky:)
    • To ja jsem zase s kazdym videem zklamanejsi a zklamanejsi.Takze ja muzu byt nakonec jen mile prekvapen *2* .
  • U tohoto traileru jsem měl stejný pocit jako u traileru na první Brothers in Arms - Prostě Pecka!!! (BiA ve své době) :)
  • Přiznávám se že já hraju obě série... Ale podstatný rozdíl je to, že CoD sem si vždy stáhl *4* a BF mi vždy stál za to si ho koupit... *1* Obecně si myslím že BF série je mnohem HODNOTNĚJŠÍM produktem, ale LETOS !!!... LETOS BF3 TOTÁLNĚ válcuje CoD MW3 *2* A to v NAPROSTO VŠECH SMĚRECH *15* !!!!!
    • málo ti nejebe...
  • Myslím že Elder jen záměrně prudí... *1*
  • po tomhle nejočekávanější koridoravka!!! jako sledovat autentické záběry z hlavy nějakého vojáka - codkkt si neškrtne!!
  • Tak i kdyz to bude ve finale realne vypadat tak 10x hur nez na te "vylestene" ukazce, porad to bude vypadat 100x lip nez nove CoD :))
    • IsimonI
      I kdyby to mělo mít stejnej engine jako MW3 - tak by to byla pořád o odost hutnější a větší battle - a bez těch holywodskejch pozlátek jako v CoDu
  • opet se utvrzuji ze moje predobjednavka je v poradku :-) vypada to fakt dobre a zvuk nema chybu.Battlefield3 a Uncharted3 jsou moje nejocekavanejsi hry letos
  • Trailery vypadaj super, ale při sledování Gameplay videí mě to zas tak COOL nepříjde. Možna je to tím že každý třetí hráč je ležící camper. *4* Ale i tak to po audiovizuální stránce poráží CoD hravě. Ale dle mého má hra kolem sebe až příliš velký hype.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit