Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na tenhle singl se velmi těšim.
  • lepší nez s_e_x *5*
    • ja ti to opravim *2*
      "lepsi nez s ex" *5*
    • Přijde na to, s kým to děláš. *2* *1*
    • a víš co je sex?
      • asi si mě nepochopil
        nemusis se za kazdou cenu chovat jako ko-ot kterýmu se nic nelibi
  • No jasne, ze jsem to nemyslel uplne vazne, ale hrozne mi to video pripmelo CoD. Jsmez zvykly na videa z BF2 takova, ze je videt, jak otevreny svet kolem je a ne koridorovka jako tohle. Porad mam predobjednano, ale zdaleka z toho nejsem tak nadseny jako pri oznameni.
    • Vždyť ti to psali kolegové níže, sleduješ záběry ze hry pro jednoho hráče, kde je snad koridor pochopitelný. Počkej si u téhle hry na pořádné momentky z multiplayeru a pak BF suď.
      • No v treba BF bad company zadna koridorovka nebyla. Pekne otevreny svet, kde jsem mohl tu povstaleckou zakladnu vyridit ze vsech smeru. Tak nevim proc zrovna u tehle serie by to melo byt neco pochopitelneho. Jinak ja se na to taky tesim, jen mi to proste neuveritelne pripomelo freneticke akce z CoD.
        • Bad Company 2 byl koridor jako prase! To ze si muzes vybrat jestli kladu obejdes zleva nebo zprava nedela otevreny svet. Vzdyt se tam kolikrat nedalo vylezt ani na sutr, jen co si trochu odbocil tak si opoustel bojovou formaci a mel si 10 sec. na to aby ses vratil. vylozene trapny to bylo pri prejezdech na te pousti. Jestli si chces aspon cuchnout s otevrenemu svetu zkus napr. Stalkera nebo Far Cry 1, 2.
          Prej otevreny svet, lol. *2*
          • V Bad Company 1 byla vetsina map otevrenych, po kterych se mohl hrac pohybovat podle libosti (jako v mnou milovanem H&D2). Prestoze ukoly mise tvorily logickou postupovou linii, tak bylo mozne si blbnout ve vozidlech na kteremkoli konci mapy. To, ze to v BC2 uz bylo jinak, nemuze tvrzeni o BC poprit. Takze si nech svoje "lol" do diskuze "jak se nekomu vysmat a pritom byt sam mimo".
        • Tedy, nevím ja ty, ale mě v sérii Bf zajímal vždy multiplayer, nikoliv jejich pokusy o single, se kterým začali blbnout až s příchodem právě Bad company větve a jediné, co se dříve nazývalo singlem byly multiplayerové mapy, na kterých si mohl blbnout s botama, kde si skutečně mohl blbnout volně dle libosti, ale tomu osobně neříkám hodné srovnání tomuto pokusu o singleplayer s koridorem, takže ano, je to pochopitelný u této série. Ono ani BC tedy taky v té volnosti nebyla nějaká výhra, že ano a jestli si očekával, že třetí Battlefield nebude v singlu frenetickou akcí, potom si doufal ve špatnýho koně, páč si tvůrci nic jinýho a komplexnějšího neslibovali.
          • No vidis, ja v BF2 ztravil stovky hodin a nejvic 95% casu s mapama s boty. Tedy ne tech par map pro 16 botu, ale nejaka ta rozsireni, kde jsi mohl mit i 64 botu na velkych mapach. To me bavilo nejvic, hrali jsme to jen treba ve dvou az ctyrech lidech a s dalsimi 60 boty. Tohle uz asi v BF3 nepujde. Bohuzel. Stejne jako tam nebude Commander. Bohuzel. Takze pro to me uz BF2 tolik netahne. Ale urcite to bude skvela hra.

            PS.: Bavi me hra s boty, protoze jsem proti normalnim hracum luzr a nebavi me neustale se respawnovat, pripadne mit vysledky jako 14:12 apod. tak si radsi zahraju proti botum, ktere pekne vymasim, zalitam si s vrtulnikem aniz by mi nekdo nadaval, proc do toho lezu, kdyz to neumim apod. :)
            • Chápu :) Ovšem, o hodně přicházíš právě v multiplayeru, zejména v těch starších dílech od 1942 po díl druhý, protože přece jen s boty nežažiješ jedny z nejzajímavějších a snad to nepřeženu, ale i nejatmosferičtějších momentů z celé hry bez ohledu na to, jaký máš skóre. Přece jen, 64 živých lidí je bezpochyby lepší než AI a až se budeš vyloďovat pod palbou na ostrově, zatímco vám nad hlavami budou prolétávat střemhlavé bombardéry těžkéa projektily z děl z vašich bitevních lodí na nedalekou vesnici plné japonských soupeřů, kde je i váš cíl k obsazení, v dálce se budou vysazovat zbylý členové týmu jako parašutisté, aby zastavili případně protiútok z nepřátelské základny a to plně v režii 64 hráčů z celého světa ( samozřejmě, ne vždy se sejde dobrá sorta lidí :D ), tak to je přesně to, čím mám Bf být.
  • Šílený, chaotický, na efekt..... ale rozhodně ne nezajímavý.
    • Nojo, je to rachota, všechno lítá, bouchá, pořát ti píská v uších od výbuchu granátu, lítá ti hlína do xichtu a tak. No jo, WAR is HELL, war is hell man...
  • Pekne Call of Duty... ja ale myslel, ze to ma byt video z BF.
    • Tak tohle jestli ti prijde jako CoD tak uz fakt nevim :D
    • XorxoxTalarius
      To je singl ;) A pokud jsi videl SP gameplay videa z MW2, tak tohle jsi nemohl myslet vazne ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit