Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IsimonI
    Výměna stráží CoDe!! Seber se a běž vymyslet něco novýho!! - inspiruj se třeba tentokrát u konkurence ty... Vyhypovaný B3,, ano,, ale má být proč... Mluví se o něm, píše se o něm, buduje si fanouškovskou základnu i z řad CoD. B3 prostě vystřídá MW3 na výslunní. On to totíž už fakt potřebuje a je to na něm dost vidět(z infa a videí)...
    • Pan je asi jasnovidec. Nechci ti kazit iluze ale MW3 ma predobednano momentalne skoro pet milionu. B3 zatim necely dva.
      • IsimonI
        jasnovidec??xDD nelichot mi...xD MW3 je v háji - to se všeobecně ví,, snad bych počkal na konečný prodeje a neplácal tu něco o předobjednávkách - co sis přečetl támhle na seznamu...
      • Protože to je strašně "cool" hra a hraje to každej d*ment ve věku od 10-15 let. Se pak nediv.
    • blbost...
      • Ataker
        jsi asi mimo realitu, že?
      • blbec...
      • IsimonI
        xD
  • BF 3 je jako nějaká nová modelka parádní krásná a chce ji každej druhej
    MW 3 to je už stará modelka která spala s každým a každej o ní ví že je pěkná kur*a ale stejně ji jistý typ lidí pořád chce *1* PS: miluju metafory *1*
    • škoda, že Battlefield 1942 vyšel o rok dřív než první Call of Duty *7*
    • MishKonn
      Teď už jen zbývá zjistit, kolik se k tý starý a plesnivý ještě potřetí uchýlí chlípníků.... *3*
      • Ja tipuju prodeje okolo - MW3 15mega, B3 6mega.
        • Myslím že Battlefield má hodně velkou hráčskou základnu z B2 kteří jen čekali na pokračování takže 6 mega je podle mě málo.
          • a vacsina z nich je z trailerov na bad company 3 dost sklamana.

            ja sa medzi nich pocitam , preorder som davno zrusil
            • No jo jenom meleš z hladu.
            • presne tak , rozsiahly vyskum som spravil , lahko vygooglis
            • Fakt? Ty jsi s nima mluvil máš nějaký odkaz s procentama a tak?
      • Tu novou modelku jsem si už zaplatil. A tu starou? Tak tu si určitě zkusím taky. *3* A může si říkat kdo chce, co chce.
  • Lidičkové vzpamatujte se. Kdyby nebyl singl koridorovější,moc CoDkařů by nenalákali. Diť by zabloudili už v tutorialu. Singl MW si rád zahraju, ale když se podívám na tohle, je to prostě masakr. B3 mám už dávno předobjednaný.
  • Hele co to bylo ? Realita nebo film ? *8* To vypadá prostě svkěle ! *ztratil jsem řeč*.
  • Přiznávám se že já hraju obě série... Ale podstatný rozdíl je to, že CoD sem si vždy stáhl *4* a BF mi vždy stál za to si ho koupit... *1* Obecně si myslím že BF série je mnohem HODNOTNĚJŠÍM produktem, ale LETOS !!!... LETOS BF3 TOTÁLNĚ válcuje CoD MW3 *2* A to v NAPROSTO VŠECH SMĚRECH *15* !!!!!
    • málo ti nejebe...
  • Je to jen o penezich, B3 muze byt sebelepsi ale MW3 to vyhraje na plne care, a vubec bych se nedivil kdyby prekonala prodejnost i Black Ops, ktera se stala udajne nejprodavanejsi hrou vsech dob. "Call of Duty" je silna znacka na trhu, a s tim zatim nehne ani tato situace. Nakonec se pristi rok klidne muzem setkat s "MW4" opet ve stejnem duchu a stejne starym jen upravenym enginu. Activision pres to neuveritelne s vysmatym vyrazem na tvari "farmi" penize, a nema duvod na tom neco menit dokud to bude mit takovou prodejnost. Je to jen o hracich, aby to prestali kupovat, pak se neco zmeni.
    Nemusim moc serii Battlefield, ale letos si ho urcite koupim, narozdil od MW3, coz bude u me prvni vynechane COD od Call of Duty 1 :)
    • battlefield už je také hodně silná značka. Já bych to tak jednoznačně neviděl. Podle mě má BF šanci sesadit COD z trůnu.
    • BO se prodalo 20mil kusů a někde to musí mít hranici řekl bych že tohle je ono a u dalších dílů to bude jen klesat.
    • Já si také rád zahraju BO, jsem fanda CoD. Ale letos kupuji BF3 a znám spoustu jiných, co udělají to samé. Takže bych to zase tak optimisticky s válcováním trhu neviděl. Cod třeba v prodejnosti vyhraje, ale už to rozhodně nebude takovým rozdílem. Zdá se mi, že to bude zajímavý souboj :)
  • já myslim, že jsem s tou předobjednávkou neprohloupil *14* nikdy jsem proti CoD nic neměl, ale chtěl bych vidět codkaře třeba už jen v BF2.. "OMG TANK! a to je co za perk ??!!"
    • Spíš Killstreak *1*
  • S trochou nadsazky bych rekl ze jsem prave na CNN sledoval reportaz valecneho kamerana, doprovazejiciho bojovou jednotku v akci. SP zrejme nebude delsi nez konkurencni MW3 ale nabidne absolutne odlisnou atmosferu. A v porovnani s Bad Company 2 je patrny obrovsky pokrok, coz se bohuzel o MW3 rict neda. A to si dovolim tvrdit i presto ze kampane serie CoD jsem si vzdy s chuti zahral.
    • ehm sp ma byt asi 10 hodin
      • jj v gamepage říkali na první dohrání cca 12 hodin a na ty další to bude asi 10 ale pořád je to hodně nadprůměrná hrací doba
      • Naposledy fan stranka uverejnila rozhovor s jednim manazerem DICE a ten hovoril o 6 hodinach, nechame se prekvapit. *3*
        • Je fakt,ze i kdyz je hlavnim tahounem BF serie multiplayer, tak v pripade BF3 si asi zahraju i ten singl (v Bad Company jsem singl po cca 2 misich odlozil).
          Jen at to neni az moc arkadovite (autoheal, autorepair, absence poradneho kopani zbrani pri full autu atd).
  • Šílený, chaotický, na efekt..... ale rozhodně ne nezajímavý.
    • Nojo, je to rachota, všechno lítá, bouchá, pořát ti píská v uších od výbuchu granátu, lítá ti hlína do xichtu a tak. No jo, WAR is HELL, war is hell man...
  • lepší nez s_e_x *5*
    • ja ti to opravim *2*
      "lepsi nez s ex" *5*
    • Přijde na to, s kým to děláš. *2* *1*
    • a víš co je sex?
      • asi si mě nepochopil
        nemusis se za kazdou cenu chovat jako ko-ot kterýmu se nic nelibi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit