Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam, ze se tady urcite shodnu s 2 komentari... Uvidime, jak to nakonec dopadne, ale pokud nekdo porad vynasi BF3 do nebes a plive na MW3, tak reknu jedine. Trailer chaos, ikdyz to mam nekdy rad a jestli vidim nejakou extra inovaci krome mozna vysperkovanejsi grafiky oproti MW3? Nevim, ale moc ne *3* Abych zaverem podotknul, zahraji si rad oboje, to jen nez tady zacnou nejake rozbroje *2*
    • Prej připomíná mi to videa z MW 3 :D:d Ne asi, když jde v obojím o moderní válku. Ale rozdíl tam je viditelnej na první pohled...
      • to nebyl koment tobě... i když trochu se to taky hodí..
        • V pohode, ja to beru *3* Kazdopadne ale pro nekoho, kdo si zahraje jen singl, nejakou super zmenu fakt nevidi...
          • Tak tim bych si nebyl jistej, musim uznat že Bad Company se jim single nevydařil a taky to přiznali, řekli že je singl pro ně něco novýho, ale přesto i ta atmosféra byla o něčem jinym a když se dívám na tohle video, tak mě z toho i trošku zamrazí, ne jako z COD kde zařve Price "Cover Me" a tím myslí vystřílej všechno až do konce týhle mise a já se budu koukat...
  • vokr.cz
    DICE - jediná firma co v takové ne-příliš lehké době dělá něco na špici a ne pro masu...
    • Mechwarrior_bw
      BF3 samozrejme JE určený pre masy ale to že DICE je špičková firma s mimoriadne talentovanými ľuďmi je nezpochybnitelné. Ak budú v tomto trende pokračovať, máme sa na čo tešíť...
    • Nerad oponuju, ale sami prece rikali,ze chteji sebrat hrace CODu, takze to bude muset byt i pro masy.
      Jen tajne doufam,ze to dopadne dobre, nateseny jsem az az.
      p.s. mohli by konecne rict kdy bude beta a jake jsou min HW naroky.
      • Jo, HW bych taky už chtěl vědět...
    • What about Valve biatch?
      • vokr.cz
        Ano Valve, DICE, Crytek, GSC Game World a 4A Games. Mí nej... EA, ale taky:))
    • No... oni to delaj pro masu... a jestli to bude na spici teprve uvidime ;) .
  • IMHO: Vyzerá to na hernú pecku, ale rozhodovať o kvalite hry z trailerov a článkov je podľa mňa zbytočné. Ja si počkám na release, vyskúšam, možno kúpim. Áno, trailer utvrdí tých čo si hru predobjenali že to bola dobrá investícia, ale na 100% sa hra takto posúdiť nedá. Takisto MW3. Nepochopím úvahy a dohady o tom, ktorá z týchto dvoch FPS je lepšia (BF3 vs. MW3), keď ešte neboli vypustené na trh. Vieme predsa, že finálny produkt sa môže od týchto vzoriek v mnohom líšiť, a preto si myslím že ešte nemôžem úplne odsúdiť MW3 a BF3 posadiť na trón. No Ne? :)
    • MishKonn
      Určitě, máš pravdu...je to jen velká konspirační teorie a kvuli ní jsou trailery z BF3 kousek od kousku čím dál tím víc kick-ass, ale Activision svoji hru propaguje jako totální sh!t. Je to jenom lest na nás hráče, abychom byli potom překvapení...

      /sarcasm

      Srsly, člověk, který trailery na tyhle hry viděl, se (a podotýkám objektivnímu) srovnání neubrání.
  • Je to ako módna prehliadka s tromi ukážkami. Prvý vstúpi chlap v tangáčoch a kovovými cvokmi po celom tele (COD MW3), nasleduje anorektička s obrovskými umelými kozami (BF3) a nakoniec tam vbehne sovietsky vojak, ktorý to tam všetko postrieľa (Red Orchestra2) *1*
    • Velmi se mi líbí, jak rádoby znalci žánru vzhlíží k RO2. To bude zase jednou zklamání...
      • No po viac ako týždni betatestovania, s týmto rozhodne nesúhlasím. Sklamanie to bude nanajvýš tak pre tých, čo čakajú ďaľší arkádový boj typu COD a BF. Komu sa páčia hry ako Americas Army, Insurgency, samo pôvodná RO, ale napr. aj Counter Strike, ten sa bude mať ako prasa v žite. Ono v dnešnej dobe takýchto hier moc nevychádza, že.

        S BF by som to moc neporovnával, toto je skôr pre hráčov, čo hľadajú poriadnu výzvu a nerozplačú sa, keď ich dostane nejaký zakempený ostrostrelec.
    • Jazz
      To bylo tak vtipný, že jsem se úplně zapomněl smát
      • Me nahodou to prirovnani CoD k navstevnikovi Modre ustrice celkem pobavilo :)
  • Ty to popisujes jak basnik, bohuzel zkusenost mi rika neco trochu jineho. Je fakt, ze treba MAG me bavil hodne, ale to spis prave pro to, ze tam rozhodovala vic taktika nez skill a bohuzl mi prijde, ze BF jde spis smerem toho skillu (takticke prvky zda se ustupuji). Ale necham se treba mile prekvapit, predobjednavku zatim nerusim a dost se tesim.
    • Sorry, ze to sem pisu, ale k cemu je tlacitko "vlakno"? Ja myslel, ze tim zareaguju na prispevek ZvacA, kdyz jsem to u nej zakliknul. No nic, bohuzel to nejde vymazat, tak priste:)
      • Vlákno ti vyjede jen komentář + reakce, pokud chceš reagovat, klikni na "Reagovat" :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit