Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele co je tohle za novinku ?

    ,,Do této diskuse nelze psát anonymně......,,
    • blixa
      Tuhle "funkci" zapiname jen u nekterejch clanku, napr u diskuse pod replayem.. Chvilku nam to blblo, takze jestli jsi to videl i nekde jinde, byl to pravradepodobne bug, a ted uz by to melo byt opravene..
  • Je to tam *4* Články tu čtu rád, protože za to stojí a redakce reaguje na podněty uživatelů. A ještě jednou musím poděkovat (už jsem to dělal v tech. připomínkách) - prosil jsem o přidání číselnejch odkazů na spodek titulní stránky, do týdne to tam bylo. Super *3*
  • Proč bych měl nominovat web, který je horší než za Jaydeeho? Vždyt z toho poláček udělal zase další Level - tzn. různá "zamyšlení", pseudohumanistické a pseudointelektuální výlevy na úrovni absolventa FHS, off topic témata, atd atd.
    • USER47
      Jo, pokud tě víc zajímaj doslovný překlady novinek z IGN/Gamespotu, který si můžeš přečíst na každým jiným webu, tak se ti to tu úplně líbit nemusí. Mně zrovna články, u kterejch musí autor trochu přemejšlet co píše, nijak nevaděj.
    • Horší než za JD? Hochu, kdyby tady byl JD, tak tvůj příspěvek je dávno smazanej a máš permaBAN na IP......
  • MrSanta
    Milé Games.cz,
    rád bych tě nominoval, protože to s tebou, narozdíl od jiných webů, nejde z kopce ale naopak (takže do kopce *3*). Nemohu ale s klidným svědomím hlasovat pro herní web, který nemá v databázi her Baldur's Gate. Takže nahoďte Baldur's Gate do databáze her, abych si ho mohl zařadit do své kolekce her. A když už v tom budete, tak i Eschalon Book I a Book II, to bych se pak dostal na kulatých 50 *1*.
    PS: ještě vám tam chybí první KotOR...
    • ales.smutny
      Ne, že bychom to dělali kvůli hlasu (ale nepohrdneme jím ;)), ale dané mezery v databázi byly doplněny :) Přeji kulatou padesátku :)

      Jen ten KOTOR tam už byl...:)
      http://games.tiscali.cz/star-wars-knights-of-the-old-republic-2741
      • MrSanta
        Moc děkuji, již 51 *1*.
        Za KotOR se omlouvám. Nenašel jsem jej, protože jsem ho psal bez dvojtečky za Star Wars *7*.
      • blixa
        jen upozornim, ze to chvilku trva, nez se ty nove pridany hry objevej treba vy vyhledavani nebo v naseptavaci pro pridani do sbirky..
    • a co z toho budeš mít, když si je přidáš do zdejší statické databáze? od toho jsou spíš weby na to určené jako databáze her
      • MrSanta
        Budu z toho mít dobrý pocit *1*.
        Nejde o mou sbírku, ale podle mě je krapet ostuda, když herní web nemá v databázi takové hry jako je Baldur's Gate nebo KotOR.
        Chtěl jsem redakci popíchnout k doplnění. Stejně jsem je nominoval, než jsem ten post napsal (ale nikomu ani muk *3*).
        • tak oni tady asi nikdy nebudou mít v databázi hry, které vyšly v době, kdy web ještě neexistoval, staromilci holt musí hledat prostor k sebeukájení jinde *1*
          třeba zde http://www.databaze-her.cz/ nebo tu http://www.mobygames.com/
  • Este aby fungovalo aj toto forum. Bud nezobrazi ziadne prispevky alebo nemozem reagovat na nejaky, pretoze namiesto "líbí nelíbí vlákno reagovat" vidim iba "líbí nelíbí vlákno". *13*
    • Takhle to je, když chceš reagovat na nějakou už několikátou reakci, když už to nejde víc členit.
      • Jo, je to pěkně otravné.
    • blixa
      To je divny.. zeptame se na to techniku - nikdo jinej si zatim na podobnej problem nestezoval..
      • Mam tri internetove prehliadace a zobrazuju jednako, takze problem v mojom pc nebude.

        Niekedy tu proste ukaze 0 prispevkov, aj ked tu uz bolo napr. 100 a po nejakej dobe, obcas aj par hodin to zase funguje. Niekde je chyba.
      • Tiež mám tento problém niekedy. Taktiež mi nejde kolkokrát ani prispievať. Ale to môže byť problem pc na ktorom pišem... (hadže mi to, že je nespravny kod a zla ip etc: "•Chybný kontrolní kód (nesouhlasí ip adresa)"....)
  • grinderman
    je v poradku, ze chcete aby pro vas lidi hlasovali, ale bumpovat ten clanek porad nahoru byste nemuseli.
    • Je porad na stejnym miste.
      • grinderman
        neni. cas uverejneni clanku je 14.8.2011 21:50, tudiz je "nahore" a nejaktualnejsi. ovsem historie komentaru saha az do 30.7., kdy byl ten clanek uverejnen poprve a tehdy jsem pro games.cz i hlasoval (proto si pamatuji, ze ten clanek uz tady jednou byl).
        • mirekdusinojc
          Mě to nevadí, kdyby to uveřejnili jednou a pak už vůbec, tak je to, jako kdyby to nezveřejnili nikdy. A já Games fandím a věřím, že takhle se o té nominaci dozví maximum lidí, protože Games by si tu cenu vážně zasloužili. Krom toho o víkendu se toho moc neděje, resp. vůbec a proto je tu prostor na články z fansite, nebo třeba i toto upozornění. O nic kvůli tomu nepřicházíš.
  • Generalmagor
    Hlásek pošlu! To je jasny! Každý Web o hrách má své chyby, ale fakt je ten, že už pomalu koukám jenom na vás, protože mám jistotu, že u vás mi snad žádná novinka neunikne ,) :D
  • lansingcz
    nevim, co tu lidi nadavaj. Na ceskem trhu jste nejlepsi, rozmanitost super, nikde jinde se s manikama z CoD fans tak dobre nevalci....mate ho mit a podle me velice zaslouzene.
  • co se týče herních webů jste nej, ale za ty příšerný recenze vám hlas nedám
  • Ethy
    Z českejch webů jste bezkonkurenčně nejlepší a vrátili jste games.tiscali.cz slávu ;), díky za to. A JD web se vám nehrabe ani po kolena :).
    • JD ma vlastni web?
      • eurogamer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit