Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to pěkně, ale nepřehledně... předchozí design mě přišel přehlednější.
  • Už jsem psal do jednoho z prvních článků po změně vzhledu, ale přehodínm to sem ... do správného threadu :). Použitý font je děsný (hlavně u tučného textu), přijde mi že je zbytečně snížená šířka písmen fontu nadpisů. Celkově ta jeho šířka působí tak "podivně", u nadpisů příliš ouzce a v náhledu diskuse se zase jednotlivá písmenka pomalu slévají. Diskuse bych řekl je s těma okýnkama kolem zbytečně roztáhlá ... ta původní byla kompaktnější, jednodušší ... přehlednější :). A dole na okraji titulní stránky ty šíleně velký přepínátka měsíců, roků ... ty by to sneslo menší, aby se netvářili jako "to nejdůležitější tlačítko" :D
    • ... čím víc tu něco čtu tím více mi ten font vadí ... čte se to vážně špatně ... navíc m vypadají jako dvě n za sebou .. nn
  • Tahle změna se dá definovat jediným slovem - KATASTROFA dotyčný co vytvářel nový vzhled, by si měl dat par facek, něco tak nepřehledného a zmatečného, může vytvořit jen naprostý amatér.
  • Celý my to splývá v jednu šedou sračku , grafika vyhodte ..k oddělení članku by měl pomoct nadpis..jak tady někdo podotknu to sou strašný fonty cely to vypadá s prrdele a je to k zblití ..původní fosilie byla přehlednější a o to jde..ne o to prosadit vizi vašeho "grafika" at si dá facku a jde k očařovy
  • RazorProduction
    ruzova taky nevipada spatne
    • “nevipada”… třetí třída, nejtěžší čtyři roky tvého života?
      • dy do pjdele ty kjeténe *1* *1*
  • Za mne celkem dobry. Jsem rad ze jste zachovali "bile na cernem" ... moje oci vas maji rady.
    Jinak proti fontu textu nic nemam, je fakt ze nadpisy by si asi zaslouzili nejake ucelenejsi pismo, ne tak hubene vuci soucasnemu fontu.
    Jinak bych mel vytku trosku k "inkontinenci" webu, po prihlaseni na tiscali ucet mne obcas "neudrzi" prihlaseneho (jmenovite zrovna na tomto foru) ... i kdyz ted koukam ze okno do ktereho pisu mne ma prihlaseneho, v hlavicce pak ale prihlaseny nejsem a mam to cele zareklamene... *9*

    Edit: A musim jeste podotknout ze mam zareklamena i videa na strankach kde jsem prihlaseny a zadne jine reklamy se nezobrazuji.
  • MickeyMutant
    Nový vzhled je sice často otázkou zvyku, ale určitě mi bude chybět menší písmo. Díky většímu fontu a hlavně širokým mezerám okolo textu se teď na stejnou plochu vejde míň informací. Tohle velkorysé grafické členění by se podle mého hodilo spíš na stránku, která má ukončený prostor, a ne podobu dlouhé nudle, jako je tomu na Games. Tady, ať už na hlavní stránce, v článcích nebo diskuzích, bude ode dneška potřeba mnohem častěji skrolovat.
    • Za mě naopak díky za o něco větší font, lépe se to čte ve chvíli, kdy nejsem nalepený na monitoru, což je takřka pořád. Smrsknout mezery by sice leckde šlo, ale to je detail, se kterým si poradí správně nastavené kolečko myši, které se jinak dosti nudí :)
      • CTRL + kolečko myši ;)
  • Mně se líbil nejvíc ten design před rokem 2010 :D To co přišlo potom bylo nepřehledné a nelíbilo se mi to. Tahle vylepšená verze je nejenom nepřehledná, ale ještě tahá za oči. Dojmy negativní.
  • Spades
    Tak sem si dovolil upravit font nadpisů a textu článku na Calibri a tady je výsledek. IMHO je to o dost lepší. Ale naopak font v ikonkách na pravé straně byl lepší předtím (Dosis).
    Nadpis mi připadá hezčí a text jak čitelnější, tak v o něco lepší velikosti.

    ORIGINÁL:
    http://i.imgur.com/ePPCFTx.png
    MODIFIKOVÁNO:
    http://i.imgur.com/8ZEa2xq.png
    • firebug
      Za mě tedy o dost lepší, než originál! Taky jsem chtěl něco podobného udělat, ale pak jsem si uvědomil, že jsem na to moc línej... :-)
    • Na můj vkus je to zas až moc malé....celkem se mi zdá odpovídající velikost písma tady ve fóru....ale určitě pokrok *4*
    • Tilwaen
      To vypadá pěkně.
  • Nevím, jestli redakce při počtu 200+ příspěvků přečte i ten můj, ale přesto bych jen chtěl informovat, aby se nezapomnělo na RSS. Tento, pro někoho možná staromodní způsob, získávání obsahu je pro mě jediným kontaktem s Games.cz a když jsem včera ve čtečce měl 0 nepřečtených článků a dnes 49 s tím, že článků je tak 5 a jen se opakují, nestačil jsem se divit. Dávám to za vinu právě faceliftu webu ale o to víc bych rád požádal aby se v tý hromadě bugů, který se možná objeví, nezapomínalo na RSS. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit