Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl sem ti psat ohledně vzhledu na games už před tydnem jestli něco chystate a chtěl sem ti řict at se na to vyserete jestli něco chystate protože změna vzhledu VŽDYCKY!! jen uškodí ale na games to vypadá docela okey ale stejně bych nechal starý games proč se mrd4t v něčem co je dobré a funguje dobře ?
    • Paulcz
      protože to je MODERNÍ! :)
      • nj ale 40% lidí si na tu modernost nebude chtít zvyknout a přestanou sem chodit tak často nebo vůbec
  • To mi přijde jako hodně dobrá připomínka :)
  • Ještě mě napadlo, že by bylo možná lepší nechat jen hodnocení líbí. Já třeba nelíbí vůbec neuděluju, protože to je jen podpora trolů - funguje to pro ně podobně jako líbí. Komentář se spoustou nelíbí upoutá stejně pozornosti jako ten s víc líbí. Což je podle mě dost kontraproduktivní. A pokud se chcete řídit heslem: "nekrmte troly", tak by to myslím stálo za zvážení. Ostatně facebook i twitter používají jen like/favorite, o ty zajímavé věci ostatně jde, hovadin je všude spousta, ale ještě na ně upozorňovat mi nedává smysl.
    • Mart9
      Trollové jsou krmeni tím, že na ně ostatní reagují příspěvky. Ti chytřejší jim dají jen -1, pak z toho není dlouhé vlákno o hovně.
      • Coffin.Corner
        Prej chytřejší :D Plus nebo mínus umí dát každý trouba a trollovi mínuska nevadí, naopak. Je strašně jednoduché vyjádřit takto názor na příspěvek, jenže se už nedozvíš proč a ani od koho byl. Navíc se tím tady řeší jakési osobní antipatie, viz. Veskoslav a spol. Diskuze je o tom aby se vyjadřovaly názory, ne aby se jednoduše klikalo, takže osobně bych tenhle systém úplně zrušil.
        • Trol.diskuzni
          Máš tam ode mě mínus, roháči! *5*
    • Jenže např. mě naopak právě tlačítko "dislike" ve FB chybí....proč nemůžu u příspěvku vyjádřit i svůj opačný názor než jenom "like"?
      A to že někdo bude na foru trollovat....to není ani tak o líbí/nelíbí, ale o navazující diskusi s trollem, kdy troll chce jen namíchnou seriozně diskutujícího uživatele...a ten kdo se chytne....jeho chyba.
      • Preco je FB tak uspesny a ma tolko uzivatelov ?
        Hlavna vyhra ked zacinal bola v tlacitku LIKE.
        Ludia sa chcu pacit, potom davaju viac "materialu" na FB...
        Ale ako nahle by vas dakto dislikoval, trolovia, tak vase sebavedomie opada.
        Na FB davate menej fotiek, odkazov... menej sa tam zdrzujete.

        PS: pardon ak to viznelo ze pisem hlavne o uzivateloch nezneho pohlavia :D
  • me se lepe cte font a velikost co je v komentarich :(
    • Taky mi to tak přijde....
    • Hlasim se se stejnym nazorem - text ve clancich trpi ruznou tloustkou tahu pismen, v komentarich je 95 procent tahu znaku "jeden pixel sirokych" a je to lepsi. Mozna je to lepsi na nejakem specifickem nastaveni toho true nebo clear type nebo jak se to jmenuje, ale bez nej je hlavni text clanku fakt rusivy a neprijemny.
  • Počkat, ten hnusný font nadpisů nebyl apríl?
  • Vrátil bych a úvodní stránky k nadpisům článků, kterých platforem se daná hra týká...teď je uvedeno pouze po rozkliknutí článku...přitom je to dle mého názoru důležitá informace. Ale jinak chválím, na všechny změny se musí zvyknout a nakonec se i zvykne *3*
  • texty se lépe čtou, ale to líbí nelíbí (fb,google style) to mi nesedi, vratil bych se radeji k + a - . ja Sem spis moc zvedav na novy Format fight clubu - - - docela se o něj bojím neboť je to můj nejvíc nejoblíbenější pořad .
  • Až na ten H1 font chválím :)
  • přijdeme je to jen jako kosmetická změna, ale text se mnohem lépe čte. takže plaec hore.
  • slavek.skara
    Nu nevím...je to jakési takési zmatené....jako dá se na to zvyknout to jo ale ten font je moc stojový a vůbec mě vhled přijde celkem šedivý...A to líbí a nelíbí u postu mě přijde úplně s scestné myslím že ty plusy a mínusy předtím byli lepší.
    • Aspoň tady není jenom palec nahoru jak na FB *1*
      • slavek.skara
        Tak o tom žádná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit