Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sirWallace
    Jsem jediny, kdo si mysli, ze barva prispevku a reakci na ne by mela byt presne obracene ?? Muj mozek nejak automaticky predpoklada, ze to sede pozadi by mel byt prispevek a cerne pozadi reakce na nej.. Nevim, jestli je chyba jen u me v hlave :)))
    • Thorar
      Jo taky to vnímám tak jak píšeš :-)
    • sirWallace
      Zatim jedina zmena, ktera mi prijde vyborna, je to, ze kdyz si zapnu fightclub, otevre se mi v novem panelu.. To je super a za to tleskam .)
  • A vedle nadpisu článku zmizely ty obdelníčky co indikovaly jestli hra bude na PC, Xbox, PS atd.
  • Ellendway
    Vzhled se mi líbí. Je to příjemná změna.

    Jen menší problém na iPhonu. Když jsem na webu přes Safari a zkusím přejít na 2. stránku novinek, hodí to nějakou divnou chybu: http://i.imgur.com/t39Jhg1.png
  • no ja články na games nečtu takže je mi jedno jakej mají font
  • tak jakó zprvu jsem vytýkal "nadpisovej font" nu, ale po těch (asi) třech dnech mi to už v žaludku netrčí, jak kdyby tu byl už od počátku počátku! Na co si teda, ale jakó nemůžu ani za mák zvyknout je užitej font v článcích.. když si třebas rozkliknu recku na Ground Zeroes demo, tak fontík verdiktu je bilí(!) a možná trošku drobný, zatímco hlavní text je našedlý, což je lepší varianta, než lucka bílá.. ale to rádkování.. ty rozestupy.. nejlépe dopadly diskuse z teho bych jakó vycházel.. děkuju za pozornost a dobró noc *2*
  • http://www.steelcityrrc.org/Resources/Pictures/facebook-icon.png tady máte odkaz např. na Facebook tlačítko, které by daleko zapadalo do vašeho stylu.
  • Walldstein
    Nic ve zlém, ale když jsem viděl tu růžovou tak sem přemýšlel jestli jsem se neupsal při zadávání adresy nedostal se někam co by se mohlo jmenovat Gays.cz
  • Po delším trávení to musí ven. Jsou zde uživatelé typu - all is good a all is bad, budu snažit být konstruktivní.

    Většina změn je udělaná dobře, nenásilně.
    Zásadní změnou je nový font. Ten je velmi špatně čitelný (Chrome, FF a ještě hůře čitelný v IE) a text doslova a do písmene roztahá text na neuvěřitelnou délku. Značná rozteč mezi jednotlivými písmeny čitelnosti také nepřidá. Mnohem čitelnější je jakýkoliv text z domovského tiscali, než zdejší.

    Zkoušel jsem se adaptovat, ale opravdu se mi to velmi, velmi špatně čte. Výsledkem je, že jsem se kvůli formě rozhodl nečíst (navzdory kvalitním článkům) a raději spadnout do kategorie "přečtu nadpis, podívám se na hodnocení a odcházím". Stahovat si nějaký style changer nebudu, na to jsem příliš zhýčkaný.
    • alladjex
      Taky jsem se nechával nový vzhled plout, ale dneska jsem prošel nadpisy článků, mrknul dovnitř, ... a nic nečetl. A říkám si, podívám se do diskuze o novém vzhledu jestli je perspektiva změny. Games čtu leta, ale v posledních dnech se k nim vracím minimálně ...

      Taky nechci působit jako hater. S ničím jiným než písmem problém nemám. Celkově mi příjde vzhled vyčištěnější a odladěnější. Jsou drobnosti, které nemusím, ale nijak mi nevadí. Nicméně předchozí písma a čitelnost byly skvělé a přiznám se, že nerozumím proč v tomhle ohledu muselo dojít ke změně ...
    • blixa
      Dík za rozumný názor. Necháváme si nyní pár dní na vychytání bugů a pak se budeme věnovat úpravám. Neházejte tedy ještě flintu do žita ;)
  • No paráda, dříve mi ta bíla barva textu na černém pozadí delala z hlavy takovy bordel, že po pár minutách čtení jsem musel prestat. Ted je to hned lepší. Děkuji. Mimochodem hezký nový háv *3*
  • Vypadá to dobře, od nadpisů, po font texu a celkové zjednodušení a lepší orientace. Komu se to nelíbí, tak má blbej vkus a časem si na to určitě zvykne, dobrá práce redakce Games.
    • Kdybys jenom tusil jak jsi mimo s tim vkusem...
      • Ale no tak lidi, zkroťte svoji opičí mysl... Lidé se tu snaží zlepšit kvalitu games.cz a komenty jako ten Tvůj jsou naprosto bezcenné, akorát se kradeš o čas.Jestli máš výhrady, napiš svůj názor, nějakou hodnotnou připomínku a buď trochu kreativní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit