Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinz
    Proč teda nepoužijete např. v článku stejný font jako tady na fóru? Myslím, že už ten font odsoudilo dost lidí. Chtěli jste reakci a připomínky a dostali jste je....už je jenom potřeba s tím něco udělat...
  • mimochodem prispevek ktery ma +1 líbí ma stejne dlouhou lištu jak prispevek ktery by mel 100+. to je blbost ne?
    • P.S.
      jinak bych se nebál tu lištu udelat o neco kratší a tenši a hlavne v zelene a červene barve, protože když je celej web jen žlutý a černy, je to moc fádní. jsem za vetší barevnost
  • Sice je to detail, ale vůbec se k tomu designu nehodí ty vaše facebook, twitter tlačítka! To je problém je udělat ve stejném stylu?
    • Nevím, jestli to nebude problém. Ta tlačítka asi budou oficiální loga společností, které si asi nemůžeš jen tak upravovat. Mi osobně nijak nevadí, už jsem si na ně zvykl...
      • Zkus se prosímtě trochu porozhlédnout po internetech a pak si třeba uvědomíš co si plácnul. *3*
  • Paulcz
    Nejsem si moc jistej, jestli ten vzhled někdy upraví a co jsem sledoval Fightclub tak zřejmě asi ne. Navíc k flegmatičnosti celého Games.cz.. takže nezbývá než vlastní editace přes nějakej skript. Chvilku jsem hledal, ale nenašel jsem kloudné řešení na změnu stylizace webu pro prohlížeč Chrome (pouze nějaké pluginy pro změnu fontu). Našel jste někdo něco ?
    • Nemám tušení co si hledal nebo co vlastně očekáváš od řešení na změnu stylizace.
      Ale Stylish sám používám, takže ten doporučuju a navíc většinou vyskakuje jako první https://chrome.google.com/webstore/search-extensions/web%20style ale chce to vědět co je css ono jestli hledáš něco co udělá úpravy tak nějak samo tak to nenajdeš.
      • Paulcz
        jo díky, pak jsem to našel také
  • Pridavam se k prosbe o ponekud "mene zakulaceny" font alespon u nadpisu,dost to splyva i pres kontrast cerne a zlute a to je co rict
  • prosim zmente aspon ten font u tech titulku clanku. ja to fakt cist nebudu takhle-je to neprijemne a unavne
  • gimus
    Pohoda, nový vzhled příjemný. *4*
  • Dalsi den, dojdu sem, a ten po*ranej font fut neni jinej. Jako si to mam udelat ja sam prez stylish nebo co jako uz.
  • Chlapi líbí se mi to můžete zahrnout více věcí na android díky moc
  • Proč se nedá přepnout vzhled na variantu s bílým pozadím??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit